ATMAN 005F



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

ATMAN 005F

Odoslaťod Dexter » 23 Aug 2005 15:07 pm

Zdravim, mam vnutorny filter Atman 005F a na jednom fore som cital, ze je to uplny shit. mam male akvarko, cca 60 litrov a tak som do neho chcel mali filter. V obchode mi vraveli, ze tento bude stacit, ale teraz neviem. Na tom fore chalan pisal, ze je neuveritelne hlucny - ano, ked necha clovek vytekat vodu na hladinu. Filter vsak moze prefiltrovanu vodu usmernit aj do vnutra akvaria a tak ho mam aj nastaveny, len neviem, ci dostatocne splna svoju funkciu. Ide totiz o to, ze je v nom velmi mala spongia z molitanu, ktora na seba sice nabera necistoty, ale neviem ci dostatocne, avyse sa mi zda ze vela tych necistot zasa vypusta spat prudom do akvaria. Vyriesila by to nejaka kvalitnejsia vnutorna vypln-spongia, alebo je ten filter fakt shit a neda sa s tym nic robit?
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: ATMAN 005F

Odoslaťod petroman » 23 Aug 2005 18:44 pm

no to ja som pisal ze je hlucny...ale moj je hlucny aj ked je ponoreny cely pod vodou... ja som chcel len zistit nazory ostatnych ci maju take skusenosti alebo je ten moj filter chybny...
na tych 60 l by ti mala stacit ta filtracna napln na take akva staci aj klasicky filter napojeny na vzduchovaci motorcek.
Obrázok používateľa
petroman
 
Príspevky: 63
Obrázky: 15
Založený: 07 Nov 2004 15:23 pm
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: ATMAN 005F

Odoslaťod Dexter » 23 Aug 2005 20:34 pm

Hehe, tak to ja haluz, ja len tolko dodam, ze ked je pod hladinou, tak by som povedal, ze hlucny vobec nie je, je vlstne dost tichy asi mas fakt zly kus, ak si to este nevyreklamoval, tak by som tak urobil, moze to byt vrtulkou alebo tak...
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.