Nádoba na externy filter



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Nádoba na externy filter

Odoslaťod mikro » 26 Sep 2005 16:37 pm

Zdravím všechny ;-) Chtěl bych se Vás zeptat, už sem hledal bloudil po hyper super marketech, ale pořád sem na žádnou rozumnou nádobu na exter. filtr nenašel. myslím že salik měl nějakou skleněnou dózu, ale ani tu sem nenašel. Ext. biofilter se mi nechce dělat. Chtěl bych nejdříve zkusim filter UDO (udělej doma). Když by se nedařilo tak holt koupit nějaký profi. Akvárium mám s rozměry 85x30x45, takže je to vcelku mrňous, ale proto bych nerad použil vnitřní, každý "litr " prostoru je dobrý ;-)
Díky všem za podněty Zdeněk :wink:
mikro
 
Príspevky: 38
Obrázky: 8
Založený: 26 Sep 2005 15:20 pm
Bydlisko: Milevsko ČR

Reklama

Re: Nádoba na extreni filtr

Odoslaťod roox » 26 Sep 2005 20:54 pm

mikro napísal:Zdravím všechny ;-) Chtěl bych se Vás zeptat, už sem hledal bloudil po hyper super marketech, ale pořád sem na žádnou rozumnou nádobu na exter. filtr nenašel. myslím že salik měl nějakou skleněnou dózu, ale ani tu sem nenašel. Ext. biofilter se mi nechce dělat. Chtěl bych nejdříve zkusim filter UDO (udělej doma). Když by se nedařilo tak holt koupit nějaký profi. Akvárium mám s rozměry 85x30x45, takže je to vcelku mrňous, ale proto bych nerad použil vnitřní, každý "litr " prostoru je dobrý ;-)
Díky všem za podněty Zdeněk :wink:


Mno ja jsem právě v nějakém supermarketu (myslim TESCO) viděl ideání krabice. Byly to takový plastový krabice různých rozměrů s gumovým těsněním a plastovým zavíracím patentem (něco jako cvoček na peněžence) na všech 4 stranach vika. Bylo na tom napsáno hermetická nádoba na potraviny a nebylo to ani moc drahý :)

Takře nezbývá než poradit: "Hledej dál" ;)
Obrázok používateľa
roox
 
Príspevky: 312
Obrázky: 32
Založený: 14 Júl 2003 21:45 pm
Bydlisko: CR, Brno

Re: Nádoba na extreni filtr

Odoslaťod mikro » 27 Sep 2005 07:58 am

Jo tak su sem myslim videl. Nejsem si ale istej, zda vydrzi tlak 1m vodniho sloupce. Filtr by byl na dne stojanu. Jeste pokoukam. Nejlepsi by byl nechat udelat z novoduru a bylo by. jetse popremejslim. Ale diky za tradu, budud "hledat dale" ;-)
mikro
 
Príspevky: 38
Obrázky: 8
Založený: 26 Sep 2005 15:20 pm
Bydlisko: Milevsko ČR

Re: Nádoba na extreni filtr

Odoslaťod xDodox » 27 Sep 2005 08:01 am

Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Nádoba na externy filter

Odoslaťod mikro » 27 Sep 2005 11:20 am

to : xDodox Jj, to je dobre napad. Tuto galerku sem nejako preskocil. Akrat jak je tam delane dno?
mikro
 
Príspevky: 38
Obrázky: 8
Založený: 26 Sep 2005 15:20 pm
Bydlisko: Milevsko ČR

Re: Nádoba na externy filter

Odoslaťod xDodox » 27 Sep 2005 11:21 am

mikro napísal:to : xDodox Jj, to je dobre napad. Tuto galerku sem nejako preskocil. Akrat jak je tam delane dno?

Musíš sa opýtať Igypop-a :D
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Nádoba na externy filter

Odoslaťod mikro » 27 Sep 2005 11:39 am

xDodox napísal:Musíš sa opýtať Igypop-a :D


Hii nj toho sem si nevsimnul :wink:
mikro
 
Príspevky: 38
Obrázky: 8
Založený: 26 Sep 2005 15:20 pm
Bydlisko: Milevsko ČR


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.