Nitra 1.10.05 Tera burza



domáce a medzinárodné súťaže rýb a akvárií

Nitra 1.10.05 Tera burza

Odoslaťod štefan » 01 Okt 2005 09:51 am

Ahojte!
Bol niekto z vás čírou náhodou dnes 1.10.05 v Nitre na burze? Ako bolo?
P.S. Vie niekto presný termín tera burzy vo Zvolene?
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Reklama

Re: Nitra 1.10.05 Tera burza

Odoslaťod Remo » 01 Okt 2005 13:13 pm

Bol som tam. Samy chameleon , rybky ziadne :D Okolo 15 predajcov. Oproti Leviciam 5x vacsie. Dalsia bude 10.12. v Nitre o Zvolene som nepocul.
Obrázok používateľa
Remo
 
Príspevky: 16
Obrázky: 4
Založený: 15 Sep 2005 17:48 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra 1.10.05 Tera burza

Odoslaťod Dexter » 02 Okt 2005 11:33 am

Remo napísal:Bol som tam. Samy chameleon , rybky ziadne :D Okolo 15 predajcov. Oproti Leviciam 5x vacsie. Dalsia bude 10.12. v Nitre o Zvolene som nepocul.


Jaj Remo, to sme dopadli. Oproti Leviciam by som povedal 2x vacsie + 100 chameleonov a 1000 cervov navyse (fakt nechutne). A predavajuci boli ti isti z Levic + nejaky chrobackari z NR. 40 Sk!!! za vstupne - kradez. A bez mastneho chleba s cibulou a bez rybiek a rastliniek... nic :x :cry:
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra 1.10.05 Tera burza

Odoslaťod štefan » 03 Okt 2005 08:54 am

Vďaka za reakcie! Chalani, Nitru s Levicami porovnávať zatiaľ nemôžme, Nitra má svoju dlhú históriu čo sa týka terarisitky a búrz. Ja som do NR žiaľ nemohol pre pracovné povinnosti prísť, možno nabudúce.
Napriek tomu sa budeme s priateľmi snažiť neustále vylepšovať tú našu levickú burzu. Kamil Vanko i jeho kolegovia rybičkári a rastlinkári mi prisľúbili svoju účasť v Leviciach, dúfam, že sa dovtedy nič nestane.
Mojou i našou snahou nie je porovnávať našu Vivarisitku s inými rovnakými podujatiami, mi Vivarisitku robíme pre iných chovateľov, nie pre seba. Chceme, aby sa u nás ľudia stretávali, vymieňali si svoje chovateľské skúsenosti, spoznávali sa a popri tom aj popredali či nakúpili si.
Dúfam, že sa nám to spoločne podarí.
Štefan
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Re: Nitra 1.10.05 Tera burza

Odoslaťod Dexter » 03 Okt 2005 11:30 am

Stefan, povedal som si ze do tych Levic sa asi uz tazko vratim, ale keby som mal prislub, ze tam budu nejaky rybickari a aj rastlinkari - a to taki, ze tam nepridu s dvadsiatimi gupkami alebo len nejakymi Cryptocorynmi, tak by som nemal preco vahat. Este jedna vec k Leviciam; aj ked tam teda rybky boli, mohli byt aspon a kusok lacnejsie ako v obchode. Viem ze toto nie je v tvojej rezii a ze to je hlavne o vymene skusenosti ale mozno by sa dalo appelovat na niektorych potencialnych predavajucich, ze tovar, ktory tam je sa da kupit za rovnaku cenu aj povedzme "tu za rohom" (ako v Leviciach).
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra 1.10.05 Tera burza

Odoslaťod štefan » 03 Okt 2005 13:22 pm

Dexter napísal:Stefan, povedal som si ze do tych Levic sa asi uz tazko vratim, ale keby som mal prislub, ze tam budu nejaky rybickari a aj rastlinkari - a to taki, ze tam nepridu s dvadsiatimi gupkami alebo len nejakymi Cryptocorynmi, tak by som nemal preco vahat. Este jedna vec k Leviciam; aj ked tam teda rybky boli, mohli byt aspon a kusok lacnejsie ako v obchode. Viem ze toto nie je v tvojej rezii a ze to je hlavne o vymene skusenosti ale mozno by sa dalo appelovat na niektorych potencialnych predavajucich, ze tovar, ktory tam je sa da kupit za rovnaku cenu aj povedzme "tu za rohom" (ako v Leviciach).


Dexter, ja s Tebou v podstate súhlasím. Nebudem dávať za vetou štyri či tri bodky, ani nič sľubovať, ale teraz Ti už môžem napísať, že sme sa s akvaristami i rastlinkármi z Badína a od BB dohodli, že prídu na jarnú Vivaristiku. Záleží už od nich, či tak skutočne bude. Majú veľký a bohatý sortiment druhov rýb, takže sa máme na čo tešiť. Termín jarnej akcie ešte neviem, ale musím brať v úvahu, že v rovakom čase bude v Lv v Tekovskom múzeu pri Lv hrade niekoľkomesačná veľká výstava o pralese, kde budú okrem preparátov aj živé zvieratá a rybky. To všetko by sme chceli spojiť v jedno. Práce je vyše hlavy, to mi ver. Termín musí byť po výplatný (ak sa to bude dať), inak to bude slabé. Nie každý môže mať na výdavky, ale prvú jarnú akciu sme urobili predvýplatnom termíne a prišlo dosť ľudí. Skutočne ešte nevieme termín.
Cenu ja nemôžem nikomu z predajcov nanútiť. To nejde. Ale chalani mi sľúbili, že sa pokúsia s ňou (cenou) niečo porobiť, aby mohli konkurovať a profitovať z tejto akcie.
Štefan
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Re: Nitra 1.10.05 Tera burza

Odoslaťod Drobec » 05 Okt 2005 19:08 pm

Ahojte!Ja raz bol na tej vasej burze,bola tak ospevovana a ze tam budu aj rybky tak som sa tam vybral.Ked som tam bol ja boli tam len pavuckari a jasterkari.Nie ze by som mal neaky dobry pocit ked som tam bol a ryby nikde,ale to neva.U nas v NZ byva burza kazdu tretiu nedelu.Tu sa daju kupit hlavne papagaje,hydina,zajace a vselico od vymyslu sveta ale hlavne vtactvo.Zatial som bol jediny z rybkami.Cena rybiek sa pohybovala 15,- za kus.Mal som gurami a gupky.Nepredalo sa az tak vela len okolo 40 kusov ale ludia kupovali preto lebo tie gurami boli dva krat vacsie ako v akvaristikach u nas a kedze su krmene kvalitnymi granulami tak aj lepsie sfarbene.Aj ja by som bol rad keby sa kumne pridali aj iny akvaristi a ak daco maju treba ponuknut na burze,ved je to lepsie ako odovzdat do akvaristyk.
Obrázok používateľa
Drobec
 
Príspevky: 229
Obrázky: 13
Založený: 29 Sep 2004 19:59 pm
Bydlisko: Nove Zamky

Re: Nitra 1.10.05 Tera burza

Odoslaťod Dexter » 06 Okt 2005 06:06 am

Drobec napísal:Ahojte!Ja raz bol na tej vasej burze,bola tak ospevovana a ze tam budu aj rybky tak som sa tam vybral.Ked som tam bol ja boli tam len pavuckari a jasterkari.Nie ze by som mal neaky dobry pocit ked som tam bol a ryby nikde,ale to neva.U nas v NZ byva burza kazdu tretiu nedelu.Tu sa daju kupit hlavne papagaje,hydina,zajace a vselico od vymyslu sveta ale hlavne vtactvo.Zatial som bol jediny z rybkami.Cena rybiek sa pohybovala 15,- za kus.Mal som gurami a gupky.Nepredalo sa az tak vela len okolo 40 kusov ale ludia kupovali preto lebo tie gurami boli dva krat vacsie ako v akvaristikach u nas a kedze su krmene kvalitnymi granulami tak aj lepsie sfarbene.Aj ja by som bol rad keby sa kumne pridali aj iny akvaristi a ak daco maju treba ponuknut na burze,ved je to lepsie ako odovzdat do akvaristyk.


Cim krmis tie guramy, resp. gupky? Myslis kvaliten krmivo napr. JBL?
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra 1.10.05 Tera burza

Odoslaťod Drobec » 14 Okt 2005 21:19 pm

Je to od JBL a podla mna je dobre mne vyhovuje a sfarbenie rybiek je vyborne...Neviem ako ostatny,ale ja som spokojny.
Obrázok používateľa
Drobec
 
Príspevky: 229
Obrázky: 13
Založený: 29 Sep 2004 19:59 pm
Bydlisko: Nove Zamky


Naspäť na Súťaže

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.