cellove akva



Všetko okolo akvarijných rýb

cellove akva

Odoslaťod celloo » 02 Dec 2005 08:29 am

akze teraz zbilancujem moj uhyn za posledny tyzden....2xprisavnik , 1x danio-zlomena chrbtica......mlada samicka bojovnice.....noa asi tak 3 tyzdne dozadu 1x danio-tiez zlomena chrbtica....
Akva:
-84 L
-NO3 cca 20
-9 neoniek
2xprisavnik (2xmrtve)
-parik bojovnica
-3x mecunky....
-5x ddanio (2xmrtve)
-akva funguja asi 3 mesiac.....

prisavniky mi zdochli 2 dni po sebe....a prvy bol akokeby taky trocha plesnivy..proste nieco bielo/sede na sebe na stred. casti tela....

No a v poslednej dobe sa mi zase zacali mnozit hnede a zelene riasy....

Mam jednu otazku....akva odkalujem tak raz za 2 tyzdne....cca 25L vody....avsak postupne sa mi zda, ako keby sa mi tamv strku mnozili vykaly....no, mozno su to uz len nejake hnijuce ciastocky...ktore tvoria podnu floru...netusim, ale ked po dvoch tyzdnoch odkalujem, tak mam , najma v takych tichsich rohoch akvarka, ale aj v prednej casti na strku relativne vela roznej spiny......cim to moze byt?...nemam poci, zeby som mal prerybnene akva....este jedna indicia...krmim mrazenou potravou...takymi tymi polskymi kockami....patentky a cyklopy...potravu nijako neumyvam...len odseknem kusok kocky....cca 1/4 patentiek a 1/6az 1/8 cyklopov....
celloo
 
Príspevky: 46
Obrázky: 1
Založený: 24 Sep 2005 01:27 am

Reklama

Re: uhyn

Odoslaťod celloo » 02 Dec 2005 08:31 am

no a kedze je rano a ja som este neprebudeny...takze hlavna moja otazka znie: co moze mat za nasledok uhyn ryb?.....inak vcera som akva vycistil....dal tam trocha algumin-u proti riasam...mam s nim dobre skusenosti...takze uvidime....
celloo
 
Príspevky: 46
Obrázky: 1
Založený: 24 Sep 2005 01:27 am

Re: uhyn

Odoslaťod celloo » 04 Dec 2005 20:24 pm

no, dnes sa dalsie danio sprava divne....je v rohu...pomaly plava...jest velmi nechce....
celloo
 
Príspevky: 46
Obrázky: 1
Založený: 24 Sep 2005 01:27 am

Re: uhyn

Odoslaťod celloo » 04 Dec 2005 20:25 pm

no a ma naznak zlomenej chrbtice.....saakra...
celloo
 
Príspevky: 46
Obrázky: 1
Založený: 24 Sep 2005 01:27 am


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.