mirecmu, moje akva



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

mirecmu, moje akva

Odoslaťod mirecmu » 13 Jan 2006 13:54 pm

gallery/image_page.php?&image_id=6449

rozmery šxvxh-60x30x28 potrebujem ho vylepšiť.poradte.nemám rád zarastené tak max.5-6 rastlín. obsah zatial 2xskalár ktoré mi tam nejak nesedia,2xgurama,2xprísavník,1xbojovnica a jeden mečúň viedenský (ďalšie dva mi vyskočili :( :?: ). sorry za kvalitu fotene z telefonom Ako priklad mojej predstavy by som mohol dať otanovo akva.Ale rád si nechám aj poradiť.
Naposledy upravil mirecmu dňa 16 Jan 2006 14:45 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
mirecmu
 
Príspevky: 13
Obrázky: 24
Založený: 10 Jan 2006 21:48 pm

Reklama

Re: moje akva

Odoslaťod Radius » 13 Jan 2006 21:06 pm

Hmm, nebolo by zle povedat nieco o technike a parametroch vody.Mne by sa osobne pacilo ovela viac keby bolo zarastene.
Obrázok používateľa
Radius
 
Príspevky: 141
Obrázky: 18
Založený: 12 Apr 2005 20:31 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: moje akva

Odoslaťod roox » 15 Jan 2006 23:36 pm

Caues... tak jak na to koukam, tak premislim odkud zacit.... )

Takze za:
A/ ta kytka co tam mas snad podle me ani neni akvarijni.. nebo ju neznam (coz by bylo divny, kdyz si vezmu co sem precet knizek a webovek ;))
ted me tak napada, neni ona umela?
B/ akvarko je jakysi "zeleny".. myslim tim tu rasu, co se ti tam evidentne dela. Odpadni latky, ktere rust ras zpusobuji, bez filtrace a pomoci rostlin nezvladnes. Takze bych precejenom najky kytky doporucoval.. tip pro tebe.. k cichavcum (guramam ako vy hovorite ;)) a bojovnicim patri cryptocoryny.. nanarocne a pritom elegantni
C/ urco bych si pohral stema kamenama.. prijde mi, ze tam lezi bez ladu a skladu ;)
D/ taky bys urcite mel dopsat do diskuze, com svitis, filtrujes a tak.. proste vic detailni info!
Obrázok používateľa
roox
 
Príspevky: 312
Obrázky: 32
Založený: 14 Júl 2003 21:45 pm
Bydlisko: CR, Brno

Re: moje akva

Odoslaťod mirecmu » 16 Jan 2006 10:20 am

filter je zatial szarší fluva 1,od dnes svietim so SUN-GLO. Aj mne sa zdá moc zelené a práve to by som chcel napraviť. čo sa tyka tej rastliny je naozaj umelá. dočasná alternatíva ale dnes sa to chystám celé pomeniť.vodu sa snažím udržovať tak od 7 do 7,5 ph.iné meranie zatial nemám k dispozícii. :(
Obrázok používateľa
mirecmu
 
Príspevky: 13
Obrázky: 24
Založený: 10 Jan 2006 21:48 pm


Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.