Milošove akvárium



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Re: Milošove akvárium

Odoslaťod Astrid » 24 Jún 2005 10:55 am

gabriela napísal:Astrid, ked sa na to lepsie pozries, celkovy dojem z tej stredovej rastlinky s korenom je ten, ze vychadza zo "zlateho stredu". Hlavne ten koren. Proste podla mna to nieje rusiva stredovka.


Ja si dovolim trvat na svojom nazore... :) Tak, ako to je teraz, by to bolo podla mna lepsie, keby to bolo cele posunute mierne doprava. Samozrejme ze casom tie rastlinky okolo vyrastu, t.j. heteranthera a hlavne ta hygr. polysperma, ak vidim spravne.... potom to uz bude vyzerat inak. Ale ak milos trva na takomto layoute, tak pre mna by to ozaj bolo lepsie viac vpravo... tolko moj nazor.

Inak je to ozaj super, ako som uz pisala....
Obrázok používateľa
Astrid
 
Príspevky: 617
Obrázky: 73
Založený: 25 Mar 2003 21:22 pm
Bydlisko: Senec

Reklama

Re: Milošove akvárium

Odoslaťod Kubo » 31 Okt 2005 10:20 am

No Milos uz by si mohol ukazat nove fotky ako to vyzera teraz.Uz dlho si sa nepochvalil s niecim novym. :wink: :D
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Milošove akvárium

Odoslaťod Lukas » 18 Jan 2006 21:59 pm

Cau Milos Gnida, ako si spokojny s FUVALOM 104, je to lepsie ako pred tym. Zakaly uz pri tomto nemavas?
Lukas
 
Príspevky: 26
Obrázky: 10
Založený: 03 Nov 2005 17:42 pm
Bydlisko: Oravský Podzámok, okres Dolný Kubín

Milošove akvárium

Odoslaťod Joshua » 19 Jan 2006 10:33 am

Milos mas to v poho, len si to uz viacej nenechaj zarast. Pekne ostrihavaj a pretrhavaj. Mne osobne sa moc zarastene akva nepacia. Vsetky detaily potom zanikaju a vyzera to ako jedna velka burina, aj ked tam mas napr. 10 a viac druhov rastlin. Vela stastia
Obrázok používateľa
Joshua
 
Príspevky: 96
Obrázky: 1
Založený: 08 Jan 2006 11:31 am
Bydlisko: Martin

Re: Milošove akvárium

Odoslaťod marek48 » 19 Jan 2006 10:38 am

Akú máš skúsenosti s tou filtráciou natiahnutí väčší molitan je to lepšie???
marek48
 
Príspevky: 121
Obrázky: 12
Založený: 03 Jan 2006 23:15 pm
Bydlisko: Pusté Ulany

Re: Milošove akvárium

Odoslaťod Lukas » 21 Jan 2006 10:34 am

Cau Milos Gnida, ako si spokojny s FUVALOM 104, je to lepsie ako pred tym. Zakaly uz pri tomto nemavas?
Lukas
 
Príspevky: 26
Obrázky: 10
Založený: 03 Nov 2005 17:42 pm
Bydlisko: Oravský Podzámok, okres Dolný Kubín

Re: Milošove akvárium

Odoslaťod Milos Gnida » 31 Jan 2006 15:06 pm

lukas som spokojny s fluvalom sice je trochu prisilny na ten objem akvaria ale od tej doby so zakalom nemam problem , filter sa da ventilom priskrtit len je potom trocha hlucny ale da sa to zniest , mam ho uz takmer rok a zatial funguje spolahlivo .

marek s vacsim molitanom je to lepsie viac miesta pre n. bakterie

joshua uz je akvarko celkom ine , menej rastlin pretoze som mal problem s riasami - skusal som hqi osvetlenie a bolo ho moc na ten objem tak mi akvarko znicila vlaknita riasa , tak sa to hodne zredukovalo :D foto dodam az ked budem spokojny , čo sa zatial neda povedat
Milos Gnida
 
Príspevky: 154
Obrázky: 33
Založený: 28 Jan 2005 18:08 pm
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Predchádzajúca

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.