Priečky



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Priečky

Odoslaťod duri75 » 20 Mar 2006 17:02 pm

Chcem sa spytat ako upevnujete priecky do akva. Nejde mi o lepenie silikonom.

Ja mam problem, ze som strasne lajbavy :oops: Uvital by som nejake riesenia na uchytenie sklenenych priecok, pripadne foto. Mne navyse hore zavadzaju aj listy na krycie sklo.

V zufalstve ma uz napadlo privhytit tie skla tehlami alebo sutrami z Dunaja z kazdej strany. :?

Dakujem za namety.
Obrázok používateľa
duri75
 
Príspevky: 334
Obrázky: 45
Založený: 07 Mar 2006 11:40 am
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Priečky

Odoslaťod milop » 20 Mar 2006 17:11 pm

duri videl som vlepené lišty - u profil
alebo chod kuknuť do zoo domu
milop
 
Príspevky: 1017
Obrázky: 84
Založený: 13 Sep 2004 17:20 pm
Bydlisko: BA

Re: Priečky

Odoslaťod barky » 20 Mar 2006 17:14 pm

Vzhladom na to ze mas listy na krycie sklo, tak uchytenie bude problem. Mas dve moznosti:

- odstranit listy a dat si co najpresnejsie odrezat sklo a uchytit ho len navrchchu

- nechat listy a potom musis pouzit nejake plastove priecky, do ktorych vrezes aj otvory tak aby ti tam vosli tie listy
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Re: Priečky

Odoslaťod duri75 » 20 Mar 2006 17:34 pm

ono tie priecky nechcem az tak vysoko aby som musel robit otvory na listy na krycie sklo. Teraz ma napadlo dat medzi priecku a listu tvrdsi polystyren. To by mohlo priecku udrzat.

rad sa potesim hocijakym napadom
Obrázok používateľa
duri75
 
Príspevky: 334
Obrázky: 45
Založený: 07 Mar 2006 11:40 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Priečky

Odoslaťod mischo22 » 20 Mar 2006 22:01 pm

A ak sa smiem spytat, na co je to dobre??? Sitka nie su idealne riesenie??? A ako sa maju bojovnice??? Este sa nedaju identifikovat podla pohlavia??? Diky....
Obrázok používateľa
mischo22
 
Príspevky: 123
Obrázky: 5
Založený: 02 Feb 2006 15:07 pm
Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves

Re: Priečky

Odoslaťod duri75 » 21 Mar 2006 10:09 am

mischo22 napísal:A ak sa smiem spytat, na co je to dobre??? Sitka nie su idealne riesenie??? A ako sa maju bojovnice??? Este sa nedaju identifikovat podla pohlavia??? Diky....


Mam sitka u tych bojovnic a moc sa mi neosvedcili (ale to moze byt aj mojou gramblavostou). Tu ide o krevety, ktore su uplne malilililinke a presli by cez ne.

Ale rozmyslam, ze nieco podobne dam aj k tym bojovnicaim. Spravim sklenene priecky, v strede dam spravit otvor a cez neho nalepim sietovinu aby voda mohla ist cez. U tych kreviet to chcem mat 100% oddelene a to podla mna sietovinou nezabezpecim.

Co sa tyka bojonic, tak mal som debatu s jano9 a ten ma este problemy identifikovat pohlavie aj u 6mesacnych. Moje budu mat 3 mesiace.
Obrázok používateľa
duri75
 
Príspevky: 334
Obrázky: 45
Založený: 07 Mar 2006 11:40 am
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.