hnojivo Florapúr



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Re: hnojivo Florapúr

Odoslaťod Michal Gnip » 15 Apr 2006 10:48 am

Mal som kedysi Alternanteu rubru v akva a celu mi ju obzrali ryby.Vyplavala na povrch bez korena a dal som ju do 10,5L akva ze ci daco nepusti.A...dockal som sa.Zacala vyhanat nove listi ale az po pridany spominaneho Florapuru.Takze....Asi na tom nieco bude.
Obrázok používateľa
Michal Gnip
 
Príspevky: 197
Obrázky: 5
Založený: 27 Feb 2006 23:25 pm
Bydlisko: Osloboditelov 13, Humenne 06601

Reklama

Re: hnojivo Florapúr

Odoslaťod vysluzil2 » 16 Apr 2006 09:28 am

thomas111,akvaristika sa da robit velmi jednoducho.Mne boli povedane 4 vety ako pestovat rastliny.Tie 4 vety som uz velakrat prezentoval.S mnozenim rastlin som nemal nikdy problem.To ze mam problem s pisanim na pocitaci priznavam,preto pisem kratke prispevky.trva mi to dlho ,ale uz pisem 2 prstami takze sa lepsim.Cize das hnojivo do dna,sravne krmis,nakolko krmis ryby,nakolko krmis aj rastliny,aspon 12hod svietis a spravne sadis.Takze som ti to este zjednodusil.4 vety som napisal v1vete.Ak chces tie vety rozvite,skus si zaobstarat aquqteru-casopis ktory uz prestal vychadzat,pisal som tam asi 15 clankov o pestovani rastlin.Mischo Gnip,ta alternanthera je krasna ale narocna na ziviny.Ja som ju mozno poznal pod nazvom splendida,ale to je jedno nakolko vkazdom obchode sa volala inac.nabuduce caj k nej ziviny do dna.
vysluzil2
 
Príspevky: 1427
Obrázky: 57
Založený: 14 Feb 2006 11:42 am
Bydlisko: BA

Re: hnojivo Florapúr

Odoslaťod Michal Gnip » 16 Apr 2006 10:01 am

OK.A porad dajake hnojivo.Dik
Obrázok používateľa
Michal Gnip
 
Príspevky: 197
Obrázky: 5
Založený: 27 Feb 2006 23:25 pm
Bydlisko: Osloboditelov 13, Humenne 06601

Re: hnojivo Florapúr

Odoslaťod thomas111 » 16 Apr 2006 10:29 am

vysluzil2 napísal:thomas111,akvaristika sa da robit velmi jednoducho.Mne boli povedane 4 vety ako pestovat rastliny.Tie 4 vety som uz velakrat prezentoval.S mnozenim rastlin som nemal nikdy problem.To ze mam problem s pisanim na pocitaci priznavam,preto pisem kratke prispevky.trva mi to dlho ,ale uz pisem 2 prstami takze sa lepsim.Cize das hnojivo do dna,sravne krmis,nakolko krmis ryby,nakolko krmis aj rastliny,aspon 12hod svietis a spravne sadis.Takze som ti to este zjednodusil.4 vety som napisal v1vete.Ak chces tie vety rozvite,skus si zaobstarat aquqteru-casopis ktory uz prestal vychadzat,pisal som tam asi 15 clankov o pestovani rastlin.Mischo Gnip,ta alternanthera je krasna ale narocna na ziviny.Ja som ju mozno poznal pod nazvom splendida,ale to je jedno nakolko vkazdom obchode sa volala inac.nabuduce caj k nej ziviny do dna.

Dik za dlhy prispevok :roll: . Ale teraz vazne. Samozrejme. Vsetko co si napisal je na 100% pravda. Suhlasim s tym (vedel som to?). Ale pokial bude mna bavit pristupovat k akvaristike ako k nenahraditelnej zalube, tak ju budem brat stale zlozito :) i ked moze byt podla Tvojho nazoru (mozno aj mojho) jednoducha. Ja viem, ze ludia si niektore veci prilis komplikuju, ale mna prave to na tom bavi. Mozno raz budem k tomu pristupovat ako Ty ale zatial mi to tak vyhovuje (clovek musi niekde nabrat skusenosti a bez skusania na vlastnej kozi toho vela nepochopi). Aj ked viem ze tento prispevok tu vobec neúpatri a je mimo temy tak ho sem dam (nehnevajte sa).
Obrázok používateľa
thomas111
 
Príspevky: 626
Obrázky: 27
Založený: 17 Jan 2006 01:35 am
Bydlisko: Stropkov, Presov

Re: hnojivo Florapúr

Odoslaťod marcelko007 » 16 Apr 2006 11:25 am

Michal Gnip napísal:OK.A porad dajake hnojivo.Dik

Napriklad Ferrotabs :wink: a tie ostatne som uz napisal na zaciatku tejto temy
Obrázok používateľa
marcelko007
 
Príspevky: 83
Založený: 02 Apr 2005 12:49 pm
Bydlisko: Ša?a

Re: hnojivo Florapúr

Odoslaťod Michal Gnip » 16 Apr 2006 11:55 am

A niesu to nahodou tabletky na Fe?
Obrázok používateľa
Michal Gnip
 
Príspevky: 197
Obrázky: 5
Založený: 27 Feb 2006 23:25 pm
Bydlisko: Osloboditelov 13, Humenne 06601

Re: hnojivo Florapúr

Odoslaťod Dragon » 16 Apr 2006 12:02 pm

Dobry den pani... :) Konecne som tu po 2-3 mesiacoch opat... Len tak otvorim akva.sk a zrazu okolo 2000 novych prispevkov:D a hned prvy Florapur, co som sem daval uz hoodne davno:) No to hnojivo som uz potom moc nedaval, nie ze by nepomahalo, ale zrusil som ho.. Dal som do strku BIVOJ od Rataja a potom uz bolo vsetko OK. Ale myslim ze gupky by aj tak na to stacili same... Teraz je skor problem, ze rastliny rastu jak dive a kazdy tyzden ich "sekam" :)
Obrázok používateľa
Dragon
 
Príspevky: 87
Založený: 06 Aug 2005 12:52 pm
Bydlisko: Hlohovec/Bratislava

Re: hnojivo Florapúr

Odoslaťod Michal Gnip » 16 Apr 2006 12:22 pm

Cize Bivoj je dobry?To su tie tablety co?
Obrázok používateľa
Michal Gnip
 
Príspevky: 197
Obrázky: 5
Založený: 27 Feb 2006 23:25 pm
Bydlisko: Osloboditelov 13, Humenne 06601

Predchádzajúca

Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.