Rozmnozovanie Ludwigia palustris



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Rozmnozovanie Ludwigia palustris

Odoslaťod odin » 17 Jún 2006 14:36 pm

Chcem sa spytat ak orozmnozit Ludwigia palustris ,jednak mi uz dosiahla hladinu svojou vyskou,a chcel by som hu rozmnozit nech jej mam viacej.Dakujem za vase rady.
Obrázok používateľa
odin
 
Príspevky: 89
Obrázky: 50
Založený: 16 Apr 2006 10:37 am
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: Rozmnozovanie Ludwigia palustris

Odoslaťod janko » 18 Jún 2006 11:49 am

odin napísal:Chcem sa spytat ak orozmnozit Ludwigia palustris ,jednak mi uz dosiahla hladinu svojou vyskou,a chcel by som hu rozmnozit nech jej mam viacej.Dakujem za vase rady.

Klasicky ju zostrihni kde potrebuješ a vrchol znova zasaď do substrátu , ak prihnojuješ CO2 v tom nevidím problém
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: Rozmnozovanie Ludwigia palustris

Odoslaťod odin » 18 Jún 2006 12:05 pm

no dik a le este jedna otazocka ,ze ked odstrihnem tu rastlinku tak ci nebude hnit v mieste strihu ta povodna.Ze ci nezacna postupne odhnivat.
Obrázok používateľa
odin
 
Príspevky: 89
Obrázky: 50
Založený: 16 Apr 2006 10:37 am
Bydlisko: Nitra

Re: Rozmnozovanie Ludwigia palustris

Odoslaťod janko » 18 Jún 2006 21:10 pm

odin napísal:no dik a le este jedna otazocka ,ze ked odstrihnem tu rastlinku tak ci nebude hnit v mieste strihu ta povodna.Ze ci nezacna postupne odhnivat.

Asi s tým nemáš veľa skúseností , však?Ak ju strihneš ´medzi lístkami na holej stonke , tak ti pod najbližšími vrchnými vyženie nové korienky a zasa v lístkoch nad ktorými si rozstrihol ti začnú vyrastať nové rastlinky.Nemal by si spraviť žiadnu chybu , nie je to nič ťažké
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: Rozmnozovanie Ludwigia palustris

Odoslaťod odin » 19 Jún 2006 09:52 am

No konkretne stouto rastlinkou fakt nemam ziadne skusenosti ale ostatne rastlinky co mam tak viem ako na to u nich.Takze dakujem za rady pojdem skusit ich trochu prestrihat.
Obrázok používateľa
odin
 
Príspevky: 89
Obrázky: 50
Založený: 16 Apr 2006 10:37 am
Bydlisko: Nitra


Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.