Gordiho 112L



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Gordiho 112L

Odoslaťod gordi » 11 Jún 2006 17:20 pm

Ehm... ziadna nadhera, ale zatial je zaklad aby sa ustalila voda atd. :) Cize rastlinky su tam taky misung od Kuba a nejake moje. Este chcem dokupit Vallisneriu nalavo dozadu, tu Hyglophylu asi po case vyhodim lebo sa mi nejak nepozdava. A celkovo to asi zmenim.

Obrázok

AKVA : 112L
Filter : Aquael Turbo filter (v nadobe je molitanova napln)
Svetlo : 2x18W Oram Lumilux 830
Hnojenie - ziadne, len v dne je JBL Floradepot

Ryby: 8xTetra krvava
2X Black Molly
2x Gurama perletova
2x prisavnik
nejake slimaky

Dakujem za konstruktivnu kritiku :) (ani kritizovat nemusite samemu sam ito az tak nepaci ale sa posnazim napravit to)
Obrázok používateľa
gordi
 
Príspevky: 36
Obrázky: 18
Založený: 01 Júl 2005 16:50 pm
Bydlisko: Košice

Reklama

Re: Gordiho 112L

Odoslaťod gordi » 26 Jún 2006 11:00 am

Som dal nove foto lebo stare uz nechcelo ukazovat.

Daval som aj CO2 ale po tyzdni ziadny efekt , cize som rpestal a vsetko ide ako ma.

A mam problem, ak si vsimnete hygrophylu polyspermu tak sa jej listy tocia smerom dole a neviem preco. Nechcem hnojit do vody , mal by stacit ten Florapol dufam. Co to moze sposobovat ?
Obrázok používateľa
gordi
 
Príspevky: 36
Obrázky: 18
Založený: 01 Júl 2005 16:50 pm
Bydlisko: Košice

Re: Gordiho 112L

Odoslaťod gordi » 27 Jún 2006 21:10 pm

Inak ak to niekoho zaujima tak v tychto letnych dnoch mi teplota liazla ku 30tke tak som sa rozhodol spravit nieco na chladenie :)

Na vrchu akva pri kryte je pozdlzna diera cca5mm siroka.
Na krabicku som pripevnil PC chladic ktory fuka vzduch smerom do krabiky pricom na spodku je dlha diera ktora zodpoveda rozmerom diery na akva. Vzduch jednoducho fuka dnu a teplota je pri celodennom fukani 26°C pricom bez tohto vynalezu 29°C.

Vecer kolli mensiemu hluku dam ventilator na 4,5V a bezi potichu- uplne.

Foto :
Obrázok
Obrázok používateľa
gordi
 
Príspevky: 36
Obrázky: 18
Založený: 01 Júl 2005 16:50 pm
Bydlisko: Košice


Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.