Nitra - Frontoza



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Nitra - Frontoza

Odoslaťod nula » 23 Apr 2006 20:06 pm

Umiestnenie: Trhovisko Polygón

Moj názor: Bohatý výber rýb za dobré ceny, ochotný personál. Ponuka rastlín je menšia ako u Maji, väčšinou bez štítkov ale zato vyzerajú zdravo.
Obrázok používateľa
nula
 
Príspevky: 26
Obrázky: 37
Založený: 18 Dec 2005 23:43 pm
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod dracula » 23 Apr 2006 20:11 pm

podla mna je to urcite, co sa ryb tyka najlepsia akvaristika v nitre 8) .....dobry vyber, dobre ceny, prijemny a ochotny personál......minus je trosku chaby vyber rastlin.......ale nic nieje dokonale :D
Obrázok používateľa
dracula
 
Príspevky: 129
Obrázky: 10
Založený: 22 Nov 2004 23:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod lajoolaj » 02 Júl 2006 22:28 pm

Co sa tika ryb tak tie kupujem iba tam maju tam dobru cenu a a vyzeraju zdravo ale rastliny to je chaby vyber
lajoolaj
 
Príspevky: 79
Založený: 01 Jún 2006 18:39 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Drobec » 02 Júl 2006 23:38 pm

No a te predavajuca navyse este aj dobre vyzera,nielen dobre poradi :)
Obrázok používateľa
Drobec
 
Príspevky: 229
Obrázky: 13
Založený: 29 Sep 2004 19:59 pm
Bydlisko: Nove Zamky

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Zaza » 03 Júl 2006 07:31 am

Tuším majú novú predajňu na Farskej ul., veľmi pekne spravená.
Obrázok používateľa
Zaza
 
Príspevky: 13
Obrázky: 5
Založený: 27 Jún 2005 19:23 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Dexter » 03 Júl 2006 08:45 am

Zaza napísal:Tuším majú novú predajňu na Farskej ul., veľmi pekne spravená.


Jasne ze maju, len sme sa este nikto neodvazili napisat recenziu... Vyzyvam caloghera na spolupracu :D
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod caloghero » 03 Júl 2006 11:26 am

Dexter napísal:
Zaza napísal:Tuším majú novú predajňu na Farskej ul., veľmi pekne spravená.


Jasne ze maju, len sme sa este nikto neodvazili napisat recenziu... Vyzyvam caloghera na spolupracu :D


citam, citam, dnes tam skocim pre upresnenie informacii :wink:
Obrázok používateľa
caloghero
Moderátor
 
Príspevky: 1058
Obrázky: 17
Založený: 13 Jan 2006 20:39 pm
Bydlisko: Velky Kyr

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod odin » 14 Júl 2006 22:14 pm

No ja som tam vcera bol kupovat Externy filter Sera 900l,no co sa tyka personalu tak bola tam jedna zena a taky chlapik v okuliaroch.No takze zacnem asi tym ,ze prisla ku mne ta zenska a spytala sa ma ¨cim vam mozem posluzit¨Ja ze chcem daky externy filter a ona mi davala klasicke vnutorne ja som jeje vravel ze externe maju tam hore ona kde kde,no proste hruza potom prisiel chlapik(predavac v okuliaroch) a povedal jej ze co tu nacvicuje :D takze mi ho ukazal ale musim povedat ze vobec sa v tom nevyznal daval som mu vselijake otazky ohladne filtrov a on len cumel a prikivoval.Takze moja skusenost.Inak co sa tyka ryb a celkovo aj predajne je celkom slusne spravena a hlavne dost priestranna.Uff takze tak.
Obrázok používateľa
odin
 
Príspevky: 89
Obrázky: 50
Založený: 16 Apr 2006 10:37 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod redw » 14 Júl 2006 22:52 pm

odin napísal:No ja som tam vcera bol kupovat Externy filter Sera 900l,no co sa tyka personalu tak bola tam jedna zena a taky chlapik v okuliaroch.No takze zacnem asi tym ,ze prisla ku mne ta zenska a spytala sa ma ¨cim vam mozem posluzit¨Ja ze chcem daky externy filter a ona mi davala klasicke vnutorne ja som jeje vravel ze externe maju tam hore ona kde kde,no proste hruza potom prisiel chlapik(predavac v okuliaroch) a povedal jej ze co tu nacvicuje :D takze mi ho ukazal ale musim povedat ze vobec sa v tom nevyznal daval som mu vselijake otazky ohladne filtrov a on len cumel a prikivoval.Takze moja skusenost.Inak co sa tyka ryb a celkovo aj predajne je celkom slusne spravena a hlavne dost priestranna.Uff takze tak.
ta zenska sa vyzna len v rybach, tie tam chodim casto nakupovat, ale inak sa mi ta predajna paci.

A odnedavna maju otvorenu novu predajnu na farskej, treba povedat ze po vizualnej stranke je to asi najlepsia predajna v Nitre, pekna, prehladna, priestorna (co sa da o inych tazko povedat, zvlast o jednej, kde maju taku agresorsku opicu)
Obrázok používateľa
redw
 
Príspevky: 369
Obrázky: 24
Založený: 12 Jún 2006 23:41 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod štefan » 15 Júl 2006 18:39 pm

"A odnedavna maju otvorenu novu predajnu na farskej, treba povedat ze po vizualnej stranke je to asi najlepsia predajna v Nitre, pekna, prehladna, priestorna (co sa da o inych tazko povedat, zvlast o jednej, kde maju taku agresorsku opicu)[/quote]

Tou agresorskou opicou myslíš nejakého predavača? :lol:
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod caloghero » 15 Júl 2006 18:46 pm

štefan napísal:Tou agresorskou opicou myslíš nejakého predavača? :lol:


mysli asi Tropic v dome sluzieb.... :roll:
Obrázok používateľa
caloghero
Moderátor
 
Príspevky: 1058
Obrázky: 17
Založený: 13 Jan 2006 20:39 pm
Bydlisko: Velky Kyr

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod redw » 15 Júl 2006 19:08 pm

caloghero napísal:
štefan napísal:Tou agresorskou opicou myslíš nejakého predavača? :lol:


mysli asi Tropic v dome sluzieb.... :roll:
presne tak, tu opicu v dome skuzieb som myslel, kamarata raz poskriabala na nose :-)
tak pri takom niecom sa rybky kludne nedaju vyberat. I ked v tej predajny to nie je nic extra.
Obrázok používateľa
redw
 
Príspevky: 369
Obrázky: 24
Založený: 12 Jún 2006 23:41 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod štefan » 16 Júl 2006 10:46 am

Macho je vari jeden z najdrahších obchodov v Nitre. Boli sme tam s Drakulom a Vojtom pred pár týždňami, ale skôr som ja osobne bol hotový z výberu vo Frontoze na Farskej. To nemá chybu! Len si nás tam nikto nevšímal...Ich pobočka na Polygóne je tiež pekná. Hlavne slečna predavačka:-)...
Obrázok používateľa
štefan
 
Príspevky: 204
Obrázky: 24
Založený: 10 Sep 2005 09:39 am

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Day » 16 Júl 2006 12:25 pm

Ta opica v Tropicu je naozaj prefikany agresor. Davnejsie nechala moju priatelku prist az ku klietke, trochu sa dala poskrabkat a vzapati ju chytila za vlasy a zacala kmasat. Priatelka bola hotova.
Ta opicka to ma premyslene, tresta ludi za svoje polozenie.
Day
 
Príspevky: 54
Obrázky: 5
Založený: 24 Aug 2003 14:20 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod patyoo » 23 Aug 2006 21:55 pm

Ja som z Novyx Zamkov. Tu su akva predajne na h0vn0.
V piatok k vam idem kuknut do Nitry, by som xcel nejake nizko rastuce raslinky. Nejaky pekny mach, kobercek...

Ktory obchod by ste mi poradili ???
Obrázok používateľa
patyoo
 
Príspevky: 7
Založený: 22 Aug 2006 09:39 am
Bydlisko: NZ

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod redskorpion » 23 Aug 2006 22:14 pm

to patyoo: na rastlinky chod jednoznacne na pesiu zonu, predajna sa vola ZOO Maja..tam ma najlepsi vyber rastlin..vo stvrtok dostava tovar,tak sa mi zda..
a este nieco..ten pan v okuliaroch v poligone je majitel ( Blasko )...bol som raz s nim v jeho chovni za Metrom..ma tam ryb jak nasr.....ch.
chce niekto tu s pritomnych sumceka??zadara..v mojej galerii mam foto..ak ano tak pisat cez ss...majte sa ...
redskorpion
 
Príspevky: 115
Obrázky: 40
Založený: 29 Jan 2006 01:16 am
Bydlisko: NR

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod patyoo » 23 Aug 2006 22:28 pm

redskorpion : do NR idem v piatok, ze stvtrok dojde new tovar mi uuuplne sadne. diky za pomoc, maj sa.
Obrázok používateľa
patyoo
 
Príspevky: 7
Založený: 22 Aug 2006 09:39 am
Bydlisko: NZ

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Zaza » 31 Aug 2006 12:57 pm

Kam zmizla predajňa z Polygonu v Nitre?
Obrázok používateľa
Zaza
 
Príspevky: 13
Obrázky: 5
Založený: 27 Jún 2005 19:23 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod Zemepán » 31 Aug 2006 14:38 pm

Frontoza z polzgonu nezmyzla len sa v týchto dňoch pravdepodobne sťahujú do inej časti polygonu kôli tým rozkopávkam ktoré sa tam dejú. Malo by to byť niekde v tej časti kde je nitrazdroj ak sa nemýlim. Vravela mi to predavačka. :wink:
Obrázok používateľa
Zemepán
 
Príspevky: 73
Obrázky: 8
Založený: 12 Aug 2006 10:09 am
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod redskorpion » 26 Sep 2006 21:59 pm

prestahovala sa za nitrazdroj..jak je to parkovisko..pred tym tam bola elektronika,svietidla a take...napravo od toho je obuv...neni mozne si to nevsimnut...maju nad vchodom velky putac s nazvom akvaristika..
redskorpion
 
Príspevky: 115
Obrázky: 40
Založený: 29 Jan 2006 01:16 am
Bydlisko: NR

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod milop » 26 Sep 2006 23:57 pm

Neviete sem niekto dať mapku , kde frontoza je
už par krat som bol v Nitre aj dnes ,ale nemal som čas hľadať a to ma odradilo
milop
 
Príspevky: 1017
Obrázky: 84
Založený: 13 Sep 2004 17:20 pm
Bydlisko: BA

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod skala » 27 Sep 2006 00:58 am

milo, velkofrontosa je na zaciatku luzianok nalavo v smere od nitry. a malopredajna je tusim paralelna ulica od namestia, smerom k Zoboru. na tej pesej zone ja Maja ZOO, a vedla je Frontoza. je to este pre divadlom samozrejme.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod petrofka » 08 Okt 2006 16:45 pm

Mne sa najvaic paci predajnaa tam pri autobuske, teda zeleznicnej stanici. Som si tam rybky kupila a su tak hrozne milii :)
petrofka
 
Príspevky: 96
Obrázky: 1
Založený: 24 Aug 2006 11:04 am
Bydlisko: ZM

Re: Nitra - Frontoza

Odoslaťod caloghero » 08 Okt 2006 17:17 pm

petrofka napísal:Mne sa najvaic paci predajnaa tam pri autobuske, teda zeleznicnej stanici. Som si tam rybky kupila a su tak hrozne milii :)


hm...
pri zeleznicnej frontoza nie je, je tam jedna pri stanici, tam sa predava len prislusenstvo pre akvaristov ale je to v podstate drobnochov (zatial bez zivocichov) a druha je pri hlavnej ceste, hned pri vchode na stanicu, nenapada ma jej nazov, ale ani nadrze ani ryby nie su bohvieco, minimalne 10 rocna riasa vsade.... :?
Obrázok používateľa
caloghero
Moderátor
 
Príspevky: 1058
Obrázky: 17
Založený: 13 Jan 2006 20:39 pm
Bydlisko: Velky Kyr

Ďalšia

Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.