Akvárium Mesjacique



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Paci sa Vam akvarium?

Anketa bola ukončená dňa 14 Nov 2006 12:17 pm

Ano
0
Žiadne hlasy
Skor ano
1
8%
Neviem
5
42%
Skor nie
1
8%
Nie
5
42%
 
Celkový počet hlasov : 12

Akvárium Mesjacique

Odoslaťod Mesjacique » 16 Aug 2006 12:17 pm

Doteraz som mal dlhe roky 80l akva a teraz som sa rozhodol spravit si vacsie. Preto som ho vyfotil a chcel by som od Vas "pocut" Vase nazory, prip. pripomienky, rady a pod.. Fotky su v albume. Parametre: 100x40x600 - 240l, drevena skrinka, filter Aquael Fan3, ohrievac 200w, osvetlenie 4x90cm(30w) Lumilux Osram 860 s predradnikmi Sinecan 5 pridavam CO2 z flase, voda ma 7dKh a 6.5pH zatial, hnojit som este nezacal, rastlinky este neboli identifikovane, rybky: gubky, rajovce, guramy zlate, molynezie, ancitrusya este nieco (neviem, co), mozno casom bude viac, krevetky neocaridina sp. cca 35ks Prijmem nazory, rady, pripomienky.
Obrázok používateľa
Mesjacique
 
Príspevky: 144
Obrázky: 17
Založený: 13 Aug 2006 16:30 pm
Bydlisko: Presov

Reklama

Re: Akvárium Mesjacique

Odoslaťod Mesjacique » 16 Aug 2006 20:47 pm

Hmm.. okej.. dakujem vsetkym co hlasovali, ale rad by som vediet, co sa im na nom pripadne nepaci.. a to mozem zmenit.
Obrázok používateľa
Mesjacique
 
Príspevky: 144
Obrázky: 17
Založený: 13 Aug 2006 16:30 pm
Bydlisko: Presov

Re: Akvárium Mesjacique

Odoslaťod alexx5 » 16 Aug 2006 21:21 pm

Fotky sú trochu malé a dosť nekvalitné,navyše pootáčané.Skús to nafotiť lepšie a trochu usporiadať a určite sa nájdu akvaristi,ktorí ohodnotia tvoje akva.Nech sa ti darí...
Obrázok používateľa
alexx5
 
Príspevky: 192
Založený: 09 Feb 2006 10:56 am
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Akvárium Mesjacique

Odoslaťod Mesjacique » 16 Aug 2006 21:35 pm

Mno.. k fotkam.. momentalne lepsi fotak nemam.. a hodnotit som chcel len to velke 240l akva ako celok.. rastlinky su tam pofotene len na identifikaciu, co je v inej teme.. ale okej, skusim s tym nieco v najblizsej dobe spravit
Obrázok používateľa
Mesjacique
 
Príspevky: 144
Obrázky: 17
Založený: 13 Aug 2006 16:30 pm
Bydlisko: Presov

Re: Akvárium Mesjacique

Odoslaťod Patrox » 17 Aug 2006 06:15 am

Ok, chcel si to :twisted: Tak ako písal alexx5. Už sa to tu veľa krát popísalo fotiť potme, len s rozsvieteným akva, bez blesku, kolmí pohľad na akva. Taktiež skús väčšie foto, takto treba na to lupu....
Čo vlasne chceš aby sme ti ohodnotili?? Rybky? neviem na fotkách ich nevidieť. Rastlinky? Fajn sú čerstvo zasadené. Neni tam nič špecialné, mohli by ti rásť. Chceš mať z toho rastlinné akva? ak hej tak porozmýšlaj trochu o rozmiestní (aquascaping)
Prepáč, ale z toho mála čo vidieť mi to akva príde ako obyčajné kde majitelia si povedali - "Kúpime si akvarko..."
P.S. Skús napísať kam chceš s tým akva smerovať teda či chceš krásne rastlinkové akva, alebo rastlinky bereš len ako nutnú dekoráciu pre život rybiek. Alebo sa ti to akva páči tak ako je fčul a neni čo riešiť.....
Obrázok používateľa
Patrox
 
Príspevky: 288
Obrázky: 50
Založený: 07 Feb 2005 15:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Akvárium Mesjacique

Odoslaťod Mesjacique » 17 Aug 2006 08:57 am

Konecne napisal niekto nieco k veci.. DAKUJEM.. skor sa chcem venovat rastlinkam, ale je pravda, ze su len cerstvo zasadene a este nie su vsetky, co by som chcel, chybaju hlavne mensie.
Obrázok používateľa
Mesjacique
 
Príspevky: 144
Obrázky: 17
Založený: 13 Aug 2006 16:30 pm
Bydlisko: Presov


Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.