Zajazd do Prahy



domáce a medzinárodné súťaže rýb a akvárií

Oslovuje Ťa ponuka?

Anketa bola ukončená dňa 22 Okt 2005 10:07 am

Áno
3
60%
Chcem tam isť. Musím
2
40%
 
Celkový počet hlasov : 5

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod skala » 07 Nov 2005 11:50 am

ospravedlnujem, ak som sa niekoho dotkol. vazne - to sa neda brat na konkretnych ludi. vyjadrim to inak, je skoda, ze neprislo do Prahy viac ludi. viac tych, ktorym by to trmacanie a odlucenie nieco pozitivne dalo.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Reklama

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod johhhny » 07 Nov 2005 17:54 pm

Ja sa nehambim, lebo som tam bol, a mne sa pacilo. Diskusy su moja srdcovka, tak som si to nemohol nechat ujst a stalo mi to aj za to trmacanie. A ako odlucenie som to nebral, lebo som bol s manzelkou a zaroven som navstivil sestru, ktoru som nevidel od Velkej noci. Mal som pekny vikend.
Obrázok používateľa
johhhny
 
Príspevky: 250
Obrázky: 18
Založený: 07 Nov 2003 00:18 am
Bydlisko: Myjava, prechodne BA

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod skala » 07 Nov 2005 18:27 pm

johhhny, kedy si tam bol? v sobotu? co si sa neozval?
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod Silvester Valentin » 07 Nov 2005 19:31 pm

skala napísal: vyjadrim to inak, je skoda, ze neprislo do Prahy viac ludi. viac tych, ktorym by to trmacanie a odlucenie nieco pozitivne dalo.


no dalo dalo aj ja by som siel ale povinnosti horko tazko pracujuceho cloveka ma nepustia hoci kedy utekat na vystavu hoci kam :lol: . na margo toho BA aqaklubu : zaujimava myslienka pre takeho co ma casu viac.myslim ze nie som len sam kto by sa do toho dal ale mne stacia stretka s Vami a tento web (zatial). tak ma ber ako neplatiaceho clena ktory ked ma moznost tak pride alebo pomoze a nechce za to ziadne vyhody plynuce z clenstva :lol: :lol: :lol:
Obrázok používateľa
Silvester Valentin
 
Príspevky: 302
Obrázky: 13
Založený: 15 Máj 2005 09:56 am
Bydlisko: BA

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod skala » 08 Nov 2005 11:26 am

silvester - prosim ta, ber to ty sam osobne, ostatni nemusia velmi pocuvat - musis byt sikovanejsi - aby si nemusel pracovat tak horko tazko. - napr. si pozri johhhnyho podpis - tri prispevky nad mojim poslednym. a aquaclub - neviem kde si to teraz nasiel - ale - ano, to o co sa mierne snazim aj zo stretkami sa podoba na klubovu cinnost viac ako napadne. dokonca, ucast byva casto ovela vyssia ako na klubovych stretnutiach. a celkovy pocet, co sa schadzame je viac ako slusny. len to chce vam prist na to, ze to nie je velky rozdiel, a ze este kusok niecoho ineho do toho treba a slo by to aj este organizovanejsie. ten kusok je aj o tom, ze tym, ze sa chodi na stretka - mne, tebe, XY... "robi dobre", ked to tak zvulgarizujem, a v klube by bolo fajn, keby sa "robilo dobre" nielen sebe, ale aj druhym - aby sa ruka prilozila k dielu aj niekoho ineho - a to vobec nie casto.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod Silvester Valentin » 08 Nov 2005 19:32 pm

skala napísal:od predajcu som velmi daleko. uz len preto, ze "predavajuci" na tom nazarobi ani halier. O prednaske v autobuse velmi neviem, preto mlcim. To co chceme je rozbehnut klub v Bratislave, v podstate som chcel a chcem predniest co si predstavujem aby sa dialo.tu o tom diskutovat nemienim, urcite nie teraz.

a ku korunkam - je to kazdeho vec, ja sa o fazulky hrat nechcem, nepatrim medzi bohatych, ani chudobnych, ale 2-3 stovky nie je pre mna hodnota.

ostatne sam 2 tyzdne pred zajazdom pocestujem do Prahy tiez. A zrejme tiez autobusom Raviolka.

tuto som to nasiel.
asi nie som dost dobry a nedokazem ju v dostatocnom mnozstve hodit na druheho :cry: :cry: :cry:
ale z tej Prahy mam zmiesane pocity niekto z Vas bol nadseny niekto sklamany. no uz som davno nebol na takejto akcii tak na burzu pridem rad :D
Obrázok používateľa
Silvester Valentin
 
Príspevky: 302
Obrázky: 13
Založený: 15 Máj 2005 09:56 am
Bydlisko: BA

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod skala » 09 Nov 2005 01:39 am

silvester - mas z Prahy zmiesane pocity? no, ani sa ti necudujem. v prvom rade si tam nebol. bolo tam dost veci, cize 100 ludi, 100 chuti. napr. my sme boli 4 a cely den s nami chodil isty pan halancikar. prave v ten den sa vratil z Egypta. Cize, iste pochopis, a aj ostatní, ze keby aj vystava stala za staru Belu, tak by sa nam to oplatilo. verim tomu, ze vsetkym nam. aj ked sme odtrhli vyfuk. okrem toho, my co sme boli, trufam si povedat, ze mame cosi odzite a vieme sa obohatit. takze, mna AquaFestival vobec neoslnil, diskusy boli fajn, ale ocakavanie moje sa ani zdaleka nenaplnilo. A dovod? Nuz, cakal som viac. My sme si spravili program, ktory ostatne bol sucastou planovaneho zajazdu - Morsky svet a Fatamorgana, a hrozila este burza Ziva exotika. zoznamil som na festivale kolegov so sorexom.
na mieste sme sa stretli s Raviolkou, co tiez nie je na zahodenie :-)
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod johhhny » 09 Nov 2005 17:54 pm

skala napísal:johhhny, kedy si tam bol? v sobotu? co si sa neozval?

Ano, v sobotu. Cestoval som uz v piatok vecer a vracal som sa az v nedelu. Z toho dovodu som predpokladal, ze asi nikto nebude mat zaujem ist so mnou, tak som to nikomu nevesal na nos
Obrázok používateľa
johhhny
 
Príspevky: 250
Obrázky: 18
Založený: 07 Nov 2003 00:18 am
Bydlisko: Myjava, prechodne BA

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod Raviolka » 09 Nov 2005 19:41 pm

johhhny napísal:Ano, v sobotu. Cestoval som uz v piatok vecer a vracal som sa az v nedelu. Z toho dovodu som predpokladal, ze asi nikto nebude mat zaujem ist so mnou, tak som to nikomu nevesal na nos
Hmm škoda, cestovala jsem ve stejnou dobu jako ty :( Až se bude blížit stretko, připomeň se mi kvůli těm fotkám :wink:
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod johhhny » 15 Nov 2005 20:04 pm

Stretko je o tyzden, uz sa tesim.
Ked pojdem nabuduce do Prahy, tak sa ti ozvem.
Obrázok používateľa
johhhny
 
Príspevky: 250
Obrázky: 18
Založený: 07 Nov 2003 00:18 am
Bydlisko: Myjava, prechodne BA

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod skala » 30 Nov 2005 18:28 pm

http://www.sozo.sk/akva/fatamorgana.php

Fata Morgana v Prahe. Dakujem roger za spoluprácu
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: Zajazd do Prahy

Odoslaťod skala » 09 Nov 2006 20:45 pm

Aqua Festival, Praha 2006 - http://www.sozo.sk/akva/akvafestival.php
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Súťaže

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.