Kupa rastlin z eshopu



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod redw » 09 Dec 2006 14:01 pm

*
*
*
Myslím že ked ste sa chceli stažovať tak ste to naozaj mali urobiť formou reklamacie a nie to tu hádzať na forum. A potom keby sa formou reklamacie nič nevyriešilo tak sa možte ozvať tu na fore a stažovať sa = odradiť potencialnych zákazníkov. A nie sa ozvete po 2mesiacoch a utočíte tu na XP. Takto mu iba robíte zle meno, ktore si možno nezasluži a obvinujete ho možno neprávom.
Ako som písal, mne z jeho shopu prišlo pmdd v úplnom poriadku.
*
ad1 Snad keby tu padol aj nazor niekoho kto skusil reklamovať
*
ad2 No a ten pravopis, to je uplne vedla
*
ad3 Tato tema nevedie k ničomu a mala by sa zmazať.
*
Obrázok používateľa
redw
 
Príspevky: 369
Obrázky: 24
Založený: 12 Jún 2006 23:41 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod Ro man » 09 Dec 2006 14:03 pm

Každý , kto niečo robí, sem tam aj niečo pokazí... Nerozumiem, prečo XP chlapsky neprizná, že sa mu pri takom množstve roboty tiež niečo raz za čas "nepodarí"...
Keď to beriem trošku s nadhľadom, možno táto diskusia je aj na niečo dobrá - XP si teraz bude dávať extra pozor na to čo posiela a ja si od neho niečo aj objednám - potom dám vedieť :-)
Keďže som ja vymyslel túto otázku, prosím Vás o jej dôstojné uzavretie. Howg :-)!!!
Ro man
 
Príspevky: 13
Obrázky: 5
Založený: 04 Dec 2006 17:53 pm
Bydlisko: MT, TS

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod atiles » 09 Dec 2006 14:04 pm

ako čože je úbohé?... názor. predpokladám že toto fórum je prezentáciov názorov a skúseností takých ľudí ktorí sú ochotný sa s nimi podeliť. vymysleli xerox, socializmus musel padnúť lebo ľudia začali šíriť "názor", malo by to byť o slobode lebo takým internet je, slobodné médium ktoré slúži nie len na zábavu ale je aj zdrojom užitočných informácií.
Naposledy upravil atiles dňa 09 Dec 2006 14:08 pm, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
atiles
 
Príspevky: 310
Obrázky: 51
Založený: 19 Apr 2006 23:35 pm
Bydlisko: žilina

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod strbino » 09 Dec 2006 14:06 pm

ja sa mu nesnazim robit zle meno, proste padla otazka a ja davam svoj nazor, a nemam nic proti opacnym nazorom. Sak nikde nehovorim ze ini maju lepsie skusenosti, proste ja pisem to co som ja zazil, toť vše.
Myslim ze ma redw pravdu v tom ze by sa mala tema zmazat, je to tu moc emocionalne .....
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod janko » 09 Dec 2006 14:15 pm

TO XP :
skutočne by si to asi nemal ďalej riešiť,
TU CHCEM PODOTKNÚŤ , ŽE SA NECHCEM ZASTAŤ ANI JEDNEJ STRANY, ALE FAKT SA TU SCHYĽUJE K OSOBNÝM INVEKTÍVAM, A TO SI MYSLÍM JE POD ÚROVEŇ NIELEN KAŽDÉHO AKVAMANIAKA ALE AJ ROZUMNÉHO ČLOVEKA!!
Ponúkni im variantu vlastného odberu z burzy, poštou mne osobne neprišlo v poriadku ešte nič!!

A nekazte si radosť z víkendu a neoberajte a o čas, ktorí môžete venovať akváriám.
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod nanuska » 09 Dec 2006 14:23 pm

::bodka .
Obrázok používateľa
nanuska
 
Príspevky: 381
Obrázky: 22
Založený: 23 Feb 2006 23:07 pm
Bydlisko: Zilina

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod XP » 09 Dec 2006 15:29 pm

:) :) :) Mier vsetkym, priznavam svoju vinu a zodpovednost za mnou poslane zle rastlinky, len prosim o spetnu vezbu, aby som to vedel napravit, samozrejme nie som neomylny, tiez som len clovek so spustou chyb ale vedomky nechcem nikoho poskodit. Silne slova su zbytocne , radsej sa venujme spolocne SK akvaristike, podporme spolocne aktivity klubu, vymienajme si nazory, radme sa navzajom, obdivujme sikovnych akvaristov/ fotografov/chovatelov a spolocne prispejme ku zveladeniu akvaristiky na Slovensku, a v ktoromkolvek regione ci je to BA, ZA, KE... :D :roll: :wink:
Obrázok používateľa
XP
 
Príspevky: 218
Obrázky: 34
Založený: 20 Okt 2004 02:01 am
Bydlisko: Kosice

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod Kubo » 09 Dec 2006 18:32 pm

atiles napísal:odveci:
Aj ja som si na burze v BA od XP ho kúpil hemiantus, bol v dobrom stave ale bolo ho veľmi málo a bol drahý, môj názor je že XP je zdierač a darmo to bude niekto vysvetľovať vetou že Rataj poslal také, a veď ako by znela veta od XP ho, kupujte si odomňa rastliny lebo sú v zlom stave a drahé, asi smiešne.
Toto je akoze smiesne.Keby si videl ake som ja zdrapy kosikov HC kupoval od Rataja v ktorych bolo da sa povedat sem tam naprdene s HC asi by si takto nereagoval a to som vtedy za 2 kosiky dal 250.Mi chces akoze teraz povedat ze XP zobral pinzetu a si u..bal s tvojich kosikov dovol mi sa zasmiat.Ked sa ti cena nepacila alebo mnozstvo nemal si to ani kupit a mal si cakat kym ti do akvaria nahodou prileti alebo cakat 150rokov kym bude stat 5korun.Akvaristika nieje len o debilnych cenach.Ked chcem nejaku rastlinu ktora sa mi paci a hoc je v kosiku aj zdrap a stoji 1000sk tak si ju kupim a nepozeram na to ze niekto ma zdiera zato ze je vysoka cena.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod Kubo » 09 Dec 2006 18:46 pm

A este k tym reklamaciam.To ze niekto nereklamuje tovar za 300sk alebo 1000sk alebo neviem kolko je jeho problem ked sa nato vybodne.Ja osobne reklamujem vsetko co sa mi nepaci lebo nemam nazvys miliony ako niekto zeby som niekoho krmil peniazmi za nieco co nema vobec hodnotu.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod atiles » 09 Dec 2006 19:12 pm

kubo, pekná znôška nezmyslov, nevidím význam ti oponovať. len jedna vec, videl som ratajov cenník pre pre ďalejpredávajúcich, nekupoval som HC prvý krát v živote a na burze som za dva dietne košíky dal 260.-sk
Obrázok používateľa
atiles
 
Príspevky: 310
Obrázky: 51
Založený: 19 Apr 2006 23:35 pm
Bydlisko: žilina

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod Ro man » 09 Dec 2006 21:26 pm

Už mám úplne jasno :-) , takže pls ukončime to !
Ro man
 
Príspevky: 13
Obrázky: 5
Založený: 04 Dec 2006 17:53 pm
Bydlisko: MT, TS

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod marlo » 09 Dec 2006 21:42 pm

Naposledy upravil marlo dňa 10 Dec 2006 12:10 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod Kubo » 09 Dec 2006 22:29 pm

atiles napísal:kubo, pekná znôška nezmyslov, nevidím význam ti oponovať. len jedna vec, videl som ratajov cenník pre pre ďalejpredávajúcich, nekupoval som HC prvý krát v živote a na burze som za dva dietne košíky dal 260.-sk
Tak to sa stazuj na pana Rataja lebo raz pribali dietne a raz normalne.Nie vzdy ma pan Rataj tejto rastliny vela a snazi sa dat aspon to co ma a kedze je to za poslednu dobu najziadanejsia rastlina tak s nou ma aj problem mnozit ju atd. Prve kosiky ktore som ja kupoval boli brutalne dietne a aj tak som nepozeral na cenu lebo som tu rastlinu chcel zakazdu cenu , cize asi tak.Nezaujima ma ze teraz uz dava tuto rastlinu vo vacsom mnozstve lebo uz ju mam a mnozi sa mi.Ku XPmu chodim castejsie a mozem ti povedat ze tie kosiky s HC su rozne niekedy su plnsie inokedy ako ty vravis dietne takze asi tak.A cena tych 120-130sk je v KE bezna.Nikto ta nenuti kupovat za 130 mozno u vas v Ziline to maju lacnejsie ale pochybujem , ze lacnejsie ako 120sk a mozno to nemaju vobec kedze si siel po to do BA cize by som tu az tak nevyskakoval v tom zmysle ze niekto je zdierac ked by si mozno niekde usetril tych 10-20sk co je dasapovedat nic (jedno pivo :D :pivo: ) Zatial tak :)

Pozeram ze marlo je uz nazhaveny davat kopacky do hlavy tak uz sa dajme dokopy a nedrbme do seba lebo uz to tu nespoznavam velmi. :lol:
Naposledy upravil Kubo dňa 01 Jan 2007 16:53 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod caloghero » 09 Dec 2006 23:52 pm

marlo je killer :mrgreen:
respect bro :lol:

HC som videl za 100,- ale tam ani nevedeli co predavaju, len tak medzi recou :roll:
a vazne by ste sa mali zobudit, ved to tu vyzera ako v Stalingrade :x
Obrázok používateľa
caloghero
Moderátor
 
Príspevky: 1058
Obrázky: 17
Založený: 13 Jan 2006 20:39 pm
Bydlisko: Velky Kyr

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod emkac » 10 Dec 2006 01:24 am

Nemyslím si, že by sa táto téma mala zrušiť. (Tak ako ma mrzí, ža sa dočasne zamkla komerčná téma RT.)

Napriek osobným útokom voči jednej či druhej osobe (XP, RT), odznelo v oboch témach veľa pozitívneho.

Napr. ja som sa dozvedel, že filtre Eheim sú kvalitné. (Potvrdilo to viacero ľudí, ktorých považujem za znalých.)

Ďalej som sa dozvedel, že bude zbytočné dávať do nich špeciálne filtračné hmoty, stačí molitan. (Nezaznel žiadny relevantný argument pre špeciálne náplne. Zazneli však 4 proti.)

Dozvedel som sa, že akékoľvek kvalitné filtre mi budú nanič, keď zlyhám ako človek.

Taktiež som sa dozvedel, že XP zasiela kvalitné rastlinky.

Taktiež som sa dozvedel, že XP zasiela aj nekvalitné rastlinky, ktoré však máme reklamovať, pretože sa vraj s ním dá dohodnúť. (Nikde som nenašiel žiaden príspevok o tom, ako niečo u XPeho reklamoval, a nedohodol sa.)

Taktiež som sa dozvedel, že Rataj zasiela kvalitné rastlinky.

No a dozvedel som sa, že Rataj zasiela aj nekvalitné rastlinky, bohužiaľ som sa už nedozvedel nič o priebehu prípadnej reklamácii.

Dočítal som sa kopec urážok, invektív a zbytočných reakcií, tie ma však neprinútili prestať čítať tieto témy, keďže aj medzi zbytočnosťami sa dá vyčítať veľa. Napr. to, ako niekto reaguje na nepríjemné otázky. A to, ako niekto reaguje teraz, svedčí o tom, ako bude reagovať v budúcnosti. A ja predsa chcem vedieť, s kým mám alebo radšej nemám uzatvárať obchody. Aj keď sa jedná o 300,- Skk.

emkac

p.s. Vyjadril som sa tu aj k téme Eheim... Dôvod je ten, že obe tieto témy majú veľa spoločného. Snáď mi bude odpustené. :)

p.p.s. Dúfam že z tohoto príspevku admini pochopili moju prosbu o odoknutie témy Eheim..., ako aj o žiadnu cenzúru a mazanie príspevkov v týchto alebo podobných témach. (Okrem naozaj vyslovene urážajúcich.)
emkac
 
Príspevky: 212
Obrázky: 26
Založený: 11 Jan 2005 13:43 pm

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod majko » 10 Dec 2006 09:28 am

atiles napísal:kubo, pekná znôška nezmyslov, nevidím význam ti oponovať. len jedna vec, videl som ratajov cenník pre pre ďalejpredávajúcich, nekupoval som HC prvý krát v živote a na burze som za dva dietne košíky dal 260.-sk

Mozes mi vysvetlit jednu vec? Vies , kolko ma rastlinka stat, vies si ju objednat za tie peniaze od Rataja, myslis si, ze od Rataja ju dostanes v kvalitnejsom stave. PRECO PREBOHA kupujes "predrazenu" "zubozenu" "preriedenu" rastlinku od XP na burze ??? Len preto aby si si mohol do neho rypnut ? Iny dovod naozaj nevidim, kedze stav a cenu rastliny si predom poznal.
Ked si presvedceny o tom, ze XPho rastlinky su predrazene (s prepacenim si myslim, ze zial do toho moc nevidis) tak ich od neho NEKUPUJ. Ty budes spokojnejsi a ver mi, ze XPmu chybat nebudes....
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod marlo » 10 Dec 2006 12:13 pm

emkac napísal:Nemyslím si, že by sa táto téma mala zrušiť. (Tak ako ma mrzí, ža sa dočasne zamkla komerčná téma RT.).................
........p.p.s. Dúfam že z tohoto príspevku admini pochopili moju prosbu o odoknutie témy Eheim..., ako aj o žiadnu cenzúru a mazanie príspevkov v týchto alebo podobných témach. (Okrem naozaj vyslovene urážajúcich.)

Dobre si to napisal co si napisal

- neboj sa mazat sa nebude ....

len ide o to a aby schladli hlavy a od osobneho napadania sa preslo k vecnym poznamkam a pripomienkam
Naposledy upravil marlo dňa 10 Dec 2006 12:58 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod pierro » 10 Dec 2006 12:46 pm

tak ja by som skusil (pre zmenu) späť k téme :)

v shop.akva som už pár krát nakupoval a vždy som bol spokojný. to, že sa mi pár krát rastlinky nechytili pripisujem viac kvalite svojho akvária (hlavne teda svetlo) ako kvalite tovaru.
SAE od XP boli 100%né - XP spravil z nedostatkového tovaru bežne dostupný pre každého.

napriek tomu mám najlepšie skúsenosti s kamennými obchodmi, pretože človek presne vidí čo kupuje. najlepší obchod aký som navštívil je EHEIM v BB. pán RT tam rastlinky udžuje v dokonalom stave po celé týždne. a tie matičné rastliny od Rataja... báseň!!!

preto už rastliny inde nekupujem (sorry XP, ale tie SAE sú fakt super)
Obrázok používateľa
pierro
 
Príspevky: 147
Obrázky: 4
Založený: 08 Aug 2005 17:10 pm
Bydlisko: Zvolen

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod jany emm » 10 Dec 2006 14:42 pm

Takze tiez zopar skusenosti :
1.CENA-Myslim ze o nej diskutovat je uplne zbytocne. Ved kazdy pozna cenu dopredu, alebo ? Nemusi to kupit, alebo? Ja som platil za kosicek HC nemeckemu eshopu 4Euro ( Rataj este nepredaval ), ale ked priratam postovne ... :twisted: . Ale proste som tu rastlinu CHCEL ... ako vravi Kubo :wink: .
2.DOPRAVA-Pravdu maju vsetci ti, ktori tvrdia ze najlepsie je kupovat face to face. Bohuzial nie vzdy to ide ( hlavne v lokalitach mimo BA,KE ).
Mne dosiel balik od nemenovanej ceskej firmy ( nechcem pokracovat v utokoch ) zabaleny v igelitovom vreci nakolko krabica sa cestou rozmocila a rozpadla. Proste sa vyliala voda zo vsetkych vaniciek :wink: . Ale VSETKY RASTLINY BOLI NAKONIEC OK. Beriem to proste tak, ze rizika sa pri tomto sposobe kupy nedaju NIKDY uplne vylucit ( o Slovenskej poste a ich zaobchadzani s balikmi pomlcim )
Na druhu stranu 3baliky s rastlinami z Nemecka dosli v uplnej pohode za 3dni.
3.REKLAMACIA-Ten rozpadnuty balik som oznamil. Nie kvoli tomu zeby som chcel nejaku refundaciu. Ale preto aby sa predajca vedel zariadit a zlepsil to co zlepsit ma. Pretoze keby som mu nenapisal, bude si mysliet ze je vsetko OK hoci tomu tak neni. Seriozny predajca problemy riesi ( a co vidim napr. tu tak XP rozhodne snahu ma ).
4.XP-rastliny som si este od neho neobjednaval, len PMDD. Komunikacia bola na nadstandartnej urovni, takze trochu nechapem tych ktori ked nie su spokojni a SU SI ISTI ZE ONI CHYBU NESPRAVILI ( napr. ta moznost neskoreho prevaztia ... ) cusia. Preco? XP naozaj nevypada na typ ze by na reklamaciu nereagoval .... mne je to divne.
jany emm
 
Príspevky: 178
Obrázky: 3
Založený: 07 Júl 2006 19:13 pm
Bydlisko: Martin

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod XP » 10 Dec 2006 15:10 pm

pierro : plne s tebou suhlasim, sam som predtym ako som sa zacal venovat shopu rad nakupoval v kamennych obchodoch, zial moja osbna skusenost bola, ze som prisiel ako zaciatocnik do predajne , upozornil som predavacku ze fakt otom nic neviem a necham vyber rastlin na nu.... nechal som tam 1500sk a dosiel happy domov, deti sa tesili... a ja som si sadol ku inetu a moje prekvapenie nemalo hranic - z 12 kosickov presne 5 bolo terarnych rastlin, dodnes mam odlozene tie menovky (Hemigraphis repanda,bacopa lanigera,altenatera rubra, acorus gramineus, hemigraphis alternata...)
V predajni pana RT som sice nebol ,ale cital som ze ako jeden z mala sa dokaze prikladne postarat o rastlinky, urcite by som sivybral, rad som pri sluzobnych cestach zasiel vzdy do Aquasymbiozy a Biotopu - a vzdy som si nieco kupil. To ze tam mali ceny niekedy 2x take ako v KE ??? mali a co? , ziju v BA ,platia tam najomne, energie , ludi atd...ak to bol tovar , ktory sami pacil, bez mihnutia oka som zaplatil to co si Boris Rovny alebo manzelia Baranovicovi urcili ako ich predajnu cenu. A vzdy som bol spokojny, nemusel som to kupit, rozhodnutie bolo na mne. A mysliet si o nich ze su zdieraci, lebo mi predali co ja viem napriklad E.bleherae za 100Sk? :D Ved ked idem do restauracie v BA na obed , tak pocitam s tym ze tam asi nebudu mat ceny ako v Stropkove v restauracii, ci nie? :) Jasne ze nemusim ist do restiky , mozem si aj v LIDLi kupit rozok, je to na mne, nie?
Ale ..a tu by som sa chcel trosku pozastavit... kolko je na Slovensku takych predajni? A co v mensich mestach? A co ludia zijuci na vidieku? Aku sancu maju oni sa dostat ku peknym rasltinkam ak maju zaujem o rastlinnu akvaristku?
Obrázok používateľa
XP
 
Príspevky: 218
Obrázky: 34
Založený: 20 Okt 2004 02:01 am
Bydlisko: Kosice

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod Sorrymate » 10 Dec 2006 16:47 pm

Ahojte,
zapojim sa teda aj ja znovu, ked sa to tu upokojilo :)
XP si priznal chybu, co ma tesi. Ja priznavam, ze som urobil tiez, ked som nevyuzil moznost reklamacie, ale ako som uz povedal, mavam s tym zle skusenosti a nebola to ciastka, ktora mi bola toho hodna, neodsudzujte ma za to, kazdy ma ine hodnoty.
Mrzi ma vec, ze ten moj prvy prispevok vyznel tak, ako keby som chcel XPho kritizovat za chrbtom. Bohuzial vtedy som este nevedel o koho ide. Ak by sa mi to stalo teraz tak ver XP, ze by som najskor vyuzil mobil alebo SS.
Na druhej strane ma trosku mrzeli niektorych prispevky, ktore boli pisane takym stylom, akoze nemali s XP nikdy ziadne problemy a ja si to tu doslova vymyslam.
Niekto tu pisal, ze XP ma rastliny predrazene. Ano, ja s tym suhlasim, ale len v tej rovine, co sa tyka nakupu cez e-shop, cize pri porovnani inych e-shopov, takze nepletme sem riadne obchody. Ved koniec koncov kazdy si moze ceny jednotlivych e-shopov prepocitat sam a ked som porovnaval Rataja, Aqua Daho, Aquaimpex so Shop.akva, tak XP je najdrahsi. Urcite ma na to dovod, ale pre mna nie je dovod aby som ho podporil alebo od neho nieco kupil len preto, ze ma vysoke naklady, alebo odvadza 19% DPH. Na druhej strane ale, keby je to moj dobry znamy, tak kaslem na Rataja a ostatnych a podporim jeho, lebo ved pomahat si musime, nie?
Nikto ale nema pravo odsudzovat ma za to, ze nejakemu cloveku poradim toho, kto je lacnejsi a z mojho pohladu kvalitnejsi.
Takze este raz, moj prispevok Romanovi nebol umyslom poskodit XPho, alebo nejakym sposobom refundovat moju stratu na objednanych rastlinkach, ale len poskytnut radu cloveku, ktory o nu poziadal.
So XP, no worries, mate... :D
Obrázok používateľa
Sorrymate
 
Príspevky: 291
Obrázky: 14
Založený: 17 Nov 2006 18:29 pm
Bydlisko: Prievidza

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod janko » 10 Dec 2006 18:27 pm

XP 50:50 OSTATNÍ
??????????
NIEKEDY TO ALE DÁ ZABRAŤ

presne je to o tom , ako sa kto rozhodne, ak to skúsim cez e- shop tak počítam s istým rizikom, napr. nečakám že v zime mi rastlinky prídu v sáčiku , ktorý má trebars 20 stupoňov celzia a porastie mi to ako z knižky, nie je tak???
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod caloghero » 10 Dec 2006 22:26 pm

Sorrymate napísal:... pomahat si musime...


:|
Obrázok používateľa
caloghero
Moderátor
 
Príspevky: 1058
Obrázky: 17
Založený: 13 Jan 2006 20:39 pm
Bydlisko: Velky Kyr

Re: Ktorému e-shopu mám dať zarobiť?

Odoslaťod skala » 10 Dec 2006 23:43 pm

Ja len malickost. Ja takisto posielam rastliny a nielen tie, cez Slovensku postu. Takisto sa mi stava, ze neviem, ci to, co som zabalil doslo v poriadku / alebo v neporiadku. Zatial sa mi raz stalo, ze sa niekto ozval, ze nie je spokojny. Slo vsak o iny druh problemu. Nejaku spatnu vazbu mi posle asi len 25 % ludi.
Mam niekedy obavy, v akom stave dojdu. Nie som si isty, ale XP rastliny zrejme dava do kosikov, co ja odmietam. V tych kosikoch by som videl dost problem. To, coho sa ja obavam je zima. Takisto posielam baliky 1. triedou, co by na druhy den po podani malo byt na mieste urcenia. Najma ak posielam na vychod, tak to trva dlhsie aj BB trva 2 - 3 dni. Raz sa mi stalo, ze balik dorazil snad za 9 dni.

A k postoju XP-ho.
Povazujem za blbost, ze by sam posielal nekvalitny tovar.
Naposledy upravil skala dňa 10 Dec 2006 23:49 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.