Pozadie akvaria



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Pozadie akvaria

Odoslaťod topinka » 31 Jan 2007 19:47 pm

Neviem, ci tato tema patri velmi do tej kateforie,ktoru som vybrala, ale neva. :D
No, moj problem je v tom, ze neviem, co mam robit s pozadim na moje akvarium, mam tam take to obycajne, co predavaju v akva obchodoch, obojstranne, klasika..ale mam ho nalepene zvonku a ono sa to potom vzdy prilepi nasklo zozadu a vyzera to priserne :x ... Tak neviem, mam ho dat do akvaria dovnutra?Zatial som o tejto teme nenasla ziadny prispevok, ak sa o tom uz pisalo, vyvedte ma z omylu. Vopred dakujem!
Pripadne ak to pozadie nie je najvhodnejsie, prijimam aj ine navrhy :)
Obrázok používateľa
topinka
 
Príspevky: 6
Obrázky: 7
Založený: 27 Jan 2007 22:32 pm

Reklama

Re: Pozadie akvaria

Odoslaťod luboss14 » 31 Jan 2007 19:51 pm

a čo tak "nejake 3d" alebo si nalep čiernu foliu a je to....
Obrázok používateľa
luboss14
 
Príspevky: 327
Obrázky: 5
Založený: 12 Nov 2005 10:57 am
Bydlisko: Sabinov

Re: Pozadie akvaria

Odoslaťod topinka » 31 Jan 2007 19:55 pm

Cierna sa mi zda trosicku morbidna :) Resp. este som take akvarko nevidela, takze nemozem posudit..a nevies mi poradit kde maju pekne 3D? lebo co som ja pozerala, to boli take gyce :)

ale kazdopadne najprv by som chcela vediet ci sa s tymto mojim "papierovym" neda nieco robit....
Obrázok používateľa
topinka
 
Príspevky: 6
Obrázky: 7
Založený: 27 Jan 2007 22:32 pm

Re: Pozadie akvaria

Odoslaťod redskorpion » 31 Jan 2007 22:42 pm

niekde to tu uz raz bolo pisane ze treba to pozadie niecim natret,myslim ze olejom a ono sa to pekne prilne na sklo a vyzera to ovela lepsie jak ked je tam medzera.. len s tym treba davat pozor aby sa to nedostalo do vody.. skus to poriadne pohladat.. viem ze to tu bolo spomenute..
redskorpion
 
Príspevky: 115
Obrázky: 40
Založený: 29 Jan 2006 01:16 am
Bydlisko: NR

Re: Pozadie akvaria

Odoslaťod jany emm » 31 Jan 2007 22:46 pm

Existuju na to aj specialne lepidla - pozri napr.tu :
http://www.akvashop.sk/product_info.php ... ts_id=2610
jany emm
 
Príspevky: 178
Obrázky: 3
Založený: 07 Júl 2006 19:13 pm
Bydlisko: Martin

Re: Pozadie akvaria

Odoslaťod topinka » 31 Jan 2007 23:05 pm

super, dik moc!!!ste mi pomohli...lebo som sa na to pytala vo vasom oblubenom Hornbachu a tam netusili o com tocim..tak som skusila tie na kriznej a bolo mi poradene, ze to pozadie mam dat dovnutra..akoze do vody.. :) tak neviem, mozno je to normalne, a ja som divna, ale kazdopadne som to este nepocula..
Obrázok používateľa
topinka
 
Príspevky: 6
Obrázky: 7
Založený: 27 Jan 2007 22:32 pm

Re: Pozadie akvaria

Odoslaťod caloghero » 31 Jan 2007 23:17 pm

redskorpion napísal:niekde to tu uz raz bolo pisane ze treba to pozadie niecim natret,myslim ze olejom a ono sa to pekne prilne na sklo a vyzera to ovela lepsie jak ked je tam medzera.. len s tym treba davat pozor aby sa to nedostalo do vody.. skus to poriadne pohladat.. viem ze to tu bolo spomenute..


aj aj si spominam, ak si dobre spominam tak tapeta bola prilepena na zadnu stenu JBL Fixolom a asi to mal Phantom, no na sto percent to asi nebude :)
trafil som sa, to si myslel redskorp? :roll:
Obrázok používateľa
caloghero
Moderátor
 
Príspevky: 1058
Obrázky: 17
Založený: 13 Jan 2006 20:39 pm
Bydlisko: Velky Kyr


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.