aquaworld.szm.sk



Všetko okolo cichlíd z jazier Malawi, Tanganika, Victoria....

aquaworld.szm.sk

Odoslaťod canart » 01 Okt 2003 14:27 pm

Tak pridavam sa k azetovi a vypustam do sveta aj moj vytvor aquaworld.szm.sk (niektori ho uz videli, pravda skala ;-) ) Je to len rozrobene a dufam, ze vsetky veci, co mam pripravene tam pridam co najskor. Ale kedze robim zaroven asi 3 rozdielne weby, ide to pomalsie (lebo musim chodit aj do roboty :-) :-) )

Vdaka za reakcie (akekolvek).
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: moj web - africke cichlidy

Odoslaťod Atilla » 01 Okt 2003 15:57 pm

SUPER ale :(
o rybach je tam toho VELMI VELMI malo :(
Obrázok používateľa
Atilla
 
Príspevky: 648
Založený: 25 Mar 2003 16:24 pm

Re: moj web - africke cichlidy

Odoslaťod azet » 01 Okt 2003 16:08 pm

som to narychlo preletel, dobry je hlavne navod na osvetlovaci kryt, vyzera lepsie ako amanovsky :P
Obrázok používateľa
azet
 
Príspevky: 848
Obrázky: 15
Založený: 17 Feb 2003 18:13 pm
Bydlisko: ba

Re: moj web - africke cichlidy

Odoslaťod salik » 02 Okt 2003 07:17 am

pekna praca, paci sa mi to, na tu knihu ti mozem dat jednoduchy navod (ci szm nepouziva php?)
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Re: moj web - africke cichlidy

Odoslaťod anabela » 02 Okt 2003 07:49 am

Veľmi sa mi páči aj Tvoja stránka, tým viac, že cichlidy sú moja srdcová záležitosť. Len dúfam že v budúcnosti tam toho bude o rybičkách trochu viac :oops:
Obrázok používateľa
anabela
 
Príspevky: 82
Obrázky: 16
Založený: 25 Apr 2003 12:40 pm
Bydlisko: Most pri Bratislave

Re: moj web - africke cichlidy

Odoslaťod dlhy » 02 Okt 2003 10:40 am

Vyzerá to fajn, ale poopravuj odkazy na obrázky :cry: . V návode na kryt osvetlenia neotvorí veľký obrázok (obr. 1,2,7...) Inak kladný príspevok na www :lol:
Obrázok používateľa
dlhy
 
Príspevky: 128
Založený: 01 Apr 2003 12:43 pm
Bydlisko: Nováky

Re: moj web - africke cichlidy

Odoslaťod canart » 02 Okt 2003 11:23 am

Vdaka a reakcie! Samozrejme veci sa budu postupne doplnat, o rybach tiez, ale nechcem tam davat to, co clovek najde na kezdej 2. stranke o africkych cichlidach. Proste vsade sa clovek dozveda dokola to iste potom sa straca vyznam tvorby novych a novych stranok zameranych na tuto temu.

Budem sa snazit tam dat to, co nie je v knihach, moje vlastne postrehy, konkretne veci z mojich akvarii, inspiracie a podobne.

To Salik: vdaka za ponuku, ale mas pravdu szm neumoznuje PHP, ale ked Ti mam pravdu povedat, PHP je pre mna spanielska dedina, k tomu som sa zatial nedostal, ale dufam, ze to niekedy zvladnem. Zatial fakt, ako keby som cital cinstinu :-) :-) Nie som ziaden programator a k PC mam z hladiska profesie dost daleko, ale chcel by som sa naucit aj ine veci nez len HTML.

To Dlhy: vdaka za upozornenie, opravim to.
canart
 
Príspevky: 296
Obrázky: 3
Založený: 26 Jún 2003 09:07 am
Bydlisko: Nitra


Naspäť na Africké cichlidy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.