Chovne nadrze pre pstruha.V snahe



Všetko okolo akvarijných rýb

Chovne nadrze pre pstruha.V snahe

Odoslaťod jan toman » 06 Mar 2007 01:16 am

Kedze ma zaujima chov pstruha duhoveho i pstruh potocneho a isto sa najde zopar zvedavcov,ktory by chceli o tychto rybach vediet viac,
odporucam toto:
natukat do gogla Rybniky a male vodne nadrze
Otvorit hned prvu temu. /co asi nato povie niekto,kto pracuje v niecom podobnom,az..../ :D
Je tam od stavby nadrzi,cez teplotu vody, vela zaujimavych poznamok,ktore urcite objasnia niektore dohady.
Dalej nahodte Atlas ryby cz, potom pstruh duhovy a ,, detailny clanok,, Tu je podrobne opisany umely vyter.
Obrázok používateľa
jan toman
 
Príspevky: 379
Založený: 13 Jún 2005 00:08 am

Reklama

Re: Chovne nadrze pre pstruha.V snahe

Odoslaťod andrei » 03 Jún 2007 12:26 pm

Hehe.

Myslis tieto http://www.svf.stuba.sk/buxus/docs//dokumenty/skripta/cisty_rybniky_a_male_vodne_nadrze_2.pdf vysokoskolske skripta, ktore napisal moj kolega Milan Cisty? Hihi, asi Ta sklamem, ale my sme tej katedre vsetci stavari a tak o rybkach ako takych nevieme vobec nic. Jedine, co sa tyka techn. riesenia stavby nadrzi. Aj ked napr. ja robim vyskum v oblasti vplyvu uprav tokov na kvalitu zivota ryb a spolupracujem pri tom s ichtyologmi zo SAV a SPU v Nitre. :wink:
andrei
 
Príspevky: 6
Založený: 02 Jún 2007 20:24 pm
Bydlisko: BA, BB

Re: Chovne nadrze pre pstruha.V snahe

Odoslaťod Sefri » 03 Jún 2007 13:45 pm

akurát včera som čítal recept na pstruha ach jo veu by som si dal a ten z tesca ma veru moc neláka. A keď má niekto skúsenosti s chovom pstruhov tak nech dá vedieť, rád zbudujem na záhrade nejaký ten bazén :) nepotrebujem vytierať stáčí len ohladne odchovu radšej si už kúpim malý poter.
Obrázok používateľa
Sefri
 
Príspevky: 75
Obrázky: 3
Založený: 15 Okt 2006 12:57 pm
Bydlisko: Senica


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.