www.burza.akva.sk



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod bettina » 07 Mar 2007 13:09 pm

dakujem vam vsetkym - laci skusala som aj tu druhu adresu - a islo mi to

takze marlo, uz je vsetko ok..
idem to tam zadat

dik este raz
Obrázok používateľa
bettina
 
Príspevky: 251
Obrázky: 48
Založený: 12 Aug 2005 07:28 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Reklama

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod laci » 07 Mar 2007 13:10 pm

fajn :) :)
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Dexter » 07 Mar 2007 13:12 pm

marlo: ahá... ten maly chlievik... No dobre, presvedcil si ma... :? Ale preco teda hodnotime Echinodorus Amazonicus a aj toho uzivatela, ktory inzeroval, lebo aj to sa da...

Obrázok Obrázok
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod thomas111 » 07 Mar 2007 13:18 pm

Dexter: neber si to osobne, ale pokial chces pomoct, tak takymto sposobom len znevazujes pracu, ktoru Marlo urobil. Aky chlievik? Stala sa chyba. To je si myslim normalne.
Marlo: dobry napad s tou burzou. Mne sa to strasne rata, ze odbudlo zo zbytocnosti na akve. Ked chcem nievo kupit, popozeram burza.akva.sk
Obrázok používateľa
thomas111
 
Príspevky: 626
Obrázky: 27
Založený: 17 Jan 2006 01:35 am
Bydlisko: Stropkov, Presov

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Dexter » 07 Mar 2007 13:20 pm

thomas111: ja ju neznevazujem... vychytavam muchy :P Marla si vazim, bez neho by sme neboli :) (uprimne)
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod marlo » 07 Mar 2007 13:21 pm

to Dexter : :) preco ...lebo mozes ohodnotit uzivatela..a tak isto mozes hodnotit aj samtny inzerat .

Ano to ze hodnotis samotny inzerat je zvlastne...ale je to funkcia toho systemu...

Prepodkladam ze ak niekto predava napr: rybky a inzerat trva 28dni...a X ludi kupi na zaklade tohto inzeratu tie rybky a budu spokojny tak asi ohodnotia inzerat....asi :(

ako to mi est enie je uplne jasne..... ale ako sa hovori "to neries"

To som neprogramoval ja....
Naposledy upravil marlo dňa 07 Mar 2007 13:22 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod laci » 07 Mar 2007 13:21 pm

Dexter napísal:thomas111: ja ju neznevazujem... vychytavam muchy :P Marla si vazim, bez neho by sme neboli :) (uprimne)


Neber to v zlom, ale skôr to vyzerá ako vyrývanie a nie vychytávanie múch.
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod thomas111 » 07 Mar 2007 13:26 pm

Marlo ja som nemal ziadne problemy, podla mna je to prehladne do tej miery, pokial si uzivatel uvedomi, ze chce predat :). A ked si to neuvedomi, tak ma smolu. Neuvedie potrebne udaje, zle zaradi inzerat, ... to uz je chyba v centre rozmyslania :)
Obrázok používateľa
thomas111
 
Príspevky: 626
Obrázky: 27
Založený: 17 Jan 2006 01:35 am
Bydlisko: Stropkov, Presov

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod skala » 07 Mar 2007 13:38 pm

dexter - vravis, ze naco fotka ryby, ked staci text. povedz, nie je lepsie, ked vies, ako vyzera to co chces kupit? Pripadne - nevypada inzerat lepsie, ak ma v sebe aj foto? Nepride ti to, ze je si dal inzerent zalezat?
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Dexter » 07 Mar 2007 13:45 pm

skala napísal:dexter - vravis, ze naco fotka ryby, ked staci text. povedz, nie je lepsie, ked vies, ako vyzera to co chces kupit? Pripadne - nevypada inzerat lepsie, ak ma v sebe aj foto? Nepride ti to, ze je si dal inzerent zalezat?


Inzerat sice vypada lepsie, ale zas ten, co ma to, co chcem, asi vie ako to vyzera a ja to viem tiez, nie?
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod bettina » 07 Mar 2007 13:50 pm

Dexter napísal:
skala napísal:dexter - vravis, ze naco fotka ryby, ked staci text. povedz, nie je lepsie, ked vies, ako vyzera to co chces kupit? Pripadne - nevypada inzerat lepsie, ak ma v sebe aj foto? Nepride ti to, ze je si dal inzerent zalezat?


Inzerat sice vypada lepsie, ale zas ten, co ma to, co chcem, asi vie ako to vyzera a ja to viem tiez, nie?



Dexter, tak tato posledna veta je uz aj na mna dost - to snad nemyslis vazne??!!! :evil:

to sa neda uz ani komentovat!!!
Obrázok používateľa
bettina
 
Príspevky: 251
Obrázky: 48
Založený: 12 Aug 2005 07:28 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Dexter » 07 Mar 2007 14:01 pm

bettina: hypoteticky, keby sa to dalo komentovat, tak co by si napisala? :) Mne sa zda tento moj posledny prispevok uplne vecny... nechapem, co ta poburuje...Este pre upresnenie: Jas som to myslel iba pre obrazok v pripade "Kupim", tak ako to skala napisal. V ostatnych "Predam" pripadoch mi to pride logicke... tu az tak nie...

Idem si lahnut, som zvedavy, co tu bude o pol druha hodiny... :lol: Dufam, ze nedostanem dovtedy BAN
Naposledy upravil Dexter dňa 07 Mar 2007 14:05 pm, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod laci » 07 Mar 2007 14:02 pm

Dexter napísal:Inzerat sice vypada lepsie, ale zas ten, co ma to, co chcem, asi vie ako to vyzera a ja to viem tiez, nie?


Podľa toho si ideálny zákazník - kupujúci. Napíšem predám „akvárium“. Ja viem ako vyzerá a ty máš záujem ho kúpiť takže je obchod uzavretý. Nezaujíma ťa nič viac čo by bolo zrejmé z foto a poprípade by si na inzerát vôbec nereagoval.
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod marlo » 07 Mar 2007 14:06 pm

Dexter napísal:bettina: hypoteticky, keby sa to dalo komentovat, tak co by si napisala? :) Mne sa zda tento moj posledny prispevok uplne vecny... nechapem, co ta poburuje...Este pre upresnenie: Jas som to myslel iba pre obrazok v pripade "Kupim", tak ako to skala napisal. V ostatnych "Predam" pripadoch mi to pride logicke... tu az tak nie...


v pripade Kupim to mas asi takyto vyznam :

Mas napr. filter z roku 123..a zlomi sa ti vrtulka..alebo pokazi ina suciastka....ktora ani nevies ako sa presne vola...ale vies ako vyzera.
Tak ju odfotis...a das inzerat ze kupis takuto suciastku.

myslim si ze tych inzeratov kupim z fotkami bude menej..ale svoje opodstatnenie to ma...
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod skala » 07 Mar 2007 14:08 pm

Inzerat sice vypada lepsie, ale zas ten, co ma to, co chcem, asi vie ako to vyzera a ja to viem tiez, nie?


tym by som si vobec nebol isty. okrem toho, je idealne ak ten kto ponuka odfoti svoj vlastny tovar a nie nieco, co MA tak vypadat :-))
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Ceco » 07 Mar 2007 14:15 pm

Nechapem naco tu zbytocne vsetci tratite cas zaoberanim sa prkotinami a chodenim okolo horucej kase. Berte system taky ako je v pilotnej verzii, pripadne pripomienky ohladom funkcionality adresujte na strankach vyrobcu, tieto tu fakt nepatria. Pripadne konstruktivne pripomienky co sa tyka obsahu sa vykrystalizuju casom. Nechajte chvilku system zit taky ako je momentalne.
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Dexter » 07 Mar 2007 14:29 pm

marlo: ahaaa... na to som nepomyslel
skala: ty si to stale nepochopil :?
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod D.. » 08 Mar 2007 15:41 pm

V detailoch inzeratov->Hlavné informácie:
Predávajúci:
Email:
.
.
.
"Inzeráty od tohoto predávajúceho"
"Kontaktovať predávajúceho"

Neda sa zmenit slovo "Predavajuci" na nejake ine?
Pri inzeratoch typu "Kupim" to prilis nesedi.
D..
 
Príspevky: 49
Obrázky: 8
Založený: 26 Júl 2004 12:42 pm

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod skala » 08 Mar 2007 16:06 pm

a ta diakritika spotvorena, ktora chodi na mail - zasielane informacie o novinkach, a vobec to co posle ten, kto sa zaujima o inzerat na inzerujuceho, to je nieco strasne. to je kodovane nejakym bangladezskym kodovnikom, alebo co. casto citam stvorcekovu slovencinu, ale lustit tie dosle maily sa skutocne podoba na lustenie hieroglyfov summerskej civilizacie :-))
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod slade14 » 24 Mar 2007 18:10 pm

mne sa nepaci ze je to neprehladne najmä v pozerani starsich prispevkov (neviem kto predava a kto kupuje) a to mazanie po dvoch tyzdnoch ... Na akva.sk sme si mohli pozriet aj starsie prispevky (mysli viac mesacne) ,co je super ked niekto predava alebo daruvava.
priklad: dam si inzerat ze darujem vallisneriu a za tyzden je rozdarovana ,prispevok po case zapadne prachom a ked ma niekto zaujem o vallisneriu tak si pozrie celu temu darujem a dotycnemu sa po 4 mesiacov ozve ze ci nema nejaku nazvys...
ja mam tymto sposobom vela veci v svojom vlastnictve a je to takto lepsie ako si za kazdu prkotinu davat inzerat na http://www.burza.akva.sk/
Obrázok používateľa
slade14
 
Príspevky: 261
Obrázky: 28
Založený: 13 Jún 2006 16:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod luboss14 » 08 Apr 2007 16:48 pm

To,že prispevok tam pržije dva týždne je uplne nanič,ak napríklad som dal inzerát na filter ,nikto nekupuje preto znižím cenu a tiež nikto nekupuje pretože už je kdesi na 10 stranke alebo nie je. :cry:
Obrázok používateľa
luboss14
 
Príspevky: 327
Obrázky: 5
Založený: 12 Nov 2005 10:57 am
Bydlisko: Sabinov

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod marlo » 08 Apr 2007 18:19 pm

luboss14 napísal:To,že prispevok tam pržije dva týždne je uplne nanič,ak napríklad som dal inzerát na filter ,nikto nekupuje preto znižím cenu a tiež nikto nekupuje pretože už je kdesi na 10 stranke alebo nie je. :cry:


napr:
Ved mas moznost stary inzerat zmazat..a novy z novou cenou bude znova medzi prvymi.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 08 Apr 2007 19:19 pm

Musím uznat, že to není zlé. Jen by každý mohl povinně odkliknout predám - kúpim - darujem - chcem byť obdarovaný.
Na druhou stranu není toho tolik, aby se tím člověk neproklikal.
A je to jen na zadavateli inzerátu. Vždy může dát nadpis jako: Jirka v BA daruje Sagittarii sub.
A je to jasné.
P.S. Vybavuje se mi dotaznik, který udělala jedna firma. Človek se například u otázky: Produkty kterých firem používáte? musel proklikat seznamem asi deseti firem. A u každé musel zakliknout ano/ne. Otázek byla hromada, trvalo to asi 10 minut. Lidé to vyplňovali dobrovolně. I na dotazník klikli dobrovolně. Nevěřil jsem, že to moc lidí vyplní. Ale kompletně to vyplnilo 1205 lidí. Takže proklikat se něčím jako predám - kúpim - darujem - chcem byť obdarovaný, by neměl být problém.
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: www.burza.akva.sk

Odoslaťod hans12 » 13 Apr 2007 13:59 pm

Nejako sa nám burza akosi zvrhla,keď to bolo na tejto povodnej stránke bolo to omnoho lepšie,takto je to oveľa neosobnejšie.Vidím,že burza už nie je len o akvaristike,ale dokonca aj o nejakej pochybnej hudobnej produkcií.Veď posúďte sami:
http://www.burza.akva.sk/detail.php?id= ... 83a09726d2
hans12
 
Príspevky: 28
Založený: 17 Jan 2007 18:12 pm
Bydlisko: LV

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.