UV sterilizator Aquael 9W



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

UV sterilizator Aquael 9W

Odoslaťod Jellyto » 21 Mar 2007 14:53 pm

Po zakoupení tohoto výrobku a instalaci jsem zjistil ,že netěsní příruby.Myslel jsem si že je to špatně dotažené a tak jsem se pokusil o dotažení a problém byl hned na světě.Praskla příruba byl jsem hodně nasr….Jak tento výrobek můžou vůbec vyrábět?Proto radím všem kdo uvažuje o zakoupení tohoto výrobku pozor!!!! A pro ty co už mají tento výrobek a stala se jim tato věc,dá se s tím ještě něco dělat.Zakoupil jsem v Obi plastové koncovky na zahradní hadice šroubení je skoro stejné o malinko menší ale to nevadí.Vyměňte jak přítok tak výtok příruby za zakoupené a zalepte to epoxidovou pryskyřicí.Jediná tato věc se mi osvědčila zkoušel jsem silikon, slepit starou přírubu ale nic nevydrželo.Jediná nevýhoda tohoto řešení je že se nedá po zalepení rozdělávat. :o
Obrázok používateľa
Jellyto
 
Príspevky: 5
Založený: 27 Okt 2003 14:50 pm

Reklama

Re: UV sterilizator Aquael 9W

Odoslaťod Attila Szabó » 21 Mar 2007 14:58 pm

tieto výrobky sa majú používať ponorené. No všetci na to prichádzajú, už keď to majú kúpené. Ja som pochodil podobne.
Attila Szabó
 
Príspevky: 244
Obrázky: 49
Založený: 04 Jan 2004 17:25 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Re: UV sterilizator Aquael 9W

Odoslaťod vest » 21 Mar 2007 15:17 pm

Mám ten istý a bez problémov.Zavesený zvonku a neviem prečo by mal byť ponorený.
vest
 
Príspevky: 163
Obrázky: 49
Založený: 04 Jan 2004 18:10 pm
Bydlisko: BA

Re: UV sterilizator Aquael 9W

Odoslaťod Macadlo » 21 Mar 2007 16:27 pm

Tiež mam ten isty a funguje uplne bes problemov ci ponoreny alebo zaveseny z vonku a aj koncovky mi tesnia :P :o
Obrázok používateľa
Macadlo
 
Príspevky: 405
Obrázky: 84
Založený: 02 Okt 2005 14:01 pm
Bydlisko: Nová Dubnica


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.