Colisa alebo krevetky?



Všetko okolo akvarijných rýb

Colisa alebo krevetky?

Odoslaťod kacenka14 » 23 Mar 2007 19:21 pm

Ahojte, ani neviem či túto tému mám zaradiť do akvárijné ryby alebo rastliny... Mám 50 litrové akvy a kúpila som si rastlinku hydrophilu polyspermu. O deň neskôr so do akva dala dve krevetky cardina japonica. Na tretí deň som spozorovala , že lístky na hydrophile sú úplne objedené. Ani jedna ryba si rastliny nevšíma iba jedna samica colisy ju stále akoby obtŕhala. Krevetky sú stále schované za filtrom ale mám pocit, že majú spapkané listy na svedomí.
kacenka14
 
Príspevky: 58
Obrázky: 19
Založený: 21 Jan 2007 19:17 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Colisa alebo krevetky?

Odoslaťod Raviolka » 26 Mar 2007 12:15 pm

Jak krevety (hlavně Caridina japonica), tak čichavci rostliny obžírají. Stačí je krmit, nechají toho :-) A pokud je ta hygrophila nová, tak dost možná ty listy začaly odumírat a proto padly krevetkám/rybám do oka :wink:
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Colisa alebo krevetky?

Odoslaťod kacenka14 » 26 Mar 2007 19:03 pm

Ahoj Raviolka. Ja som tie krevetky už prelovila do menšieho akva, lebo mi spravili spúšť vo väčšom. Rastlinky boli mladé a tie čo nestihli padnúť za obäť, ďalej pekne rastú. Teraz mám krevetky v malom akva, zatiaľ tam nemám skoro žiadne rastlinky iba jednu egériu a pekne krásne musia papkať to čo dávam gupkám. Mám tam totiž prelovené aj tri malé gupky. Takže už je v podstate po probléme len mi je to trošku ľúto :( . Tak dúfam, že sa tým krevetkám bude dariť a tak.... :D
kacenka14
 
Príspevky: 58
Obrázky: 19
Založený: 21 Jan 2007 19:17 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.