Barbus conchonius



Všetko okolo akvarijných rýb

Barbus conchonius

Odoslaťod Lenny » 26 Mar 2007 20:01 pm

prosim o pomoc ,jsem zacatecnik,a poridila jsem si s ostatnimi rybkami hejno 6 ks,rybky jsou ve zpodni casti oranzove a na koreni ocasku maji černou tečku,jsou aktivní,a oždibují ostatní,i když v prodejne byly pohromade s neonkama,ale na pancéřníčky,rasbory neustale dorážejí,mám obavu je tam zase vratit,aby ostatní netrpěli,nevím co je to za rybku,prosím o pomoc s určením.Mooc děkuji,odpověd prosím na e mail beruska02@volny.cz
Lenny
 
Príspevky: 5
Obrázky: 2
Založený: 26 Mar 2007 19:49 pm

Reklama

Re: zadost o pomoc

Odoslaťod jojko » 26 Mar 2007 20:33 pm

Barbus conchonius
Obrázok používateľa
jojko
 
Príspevky: 272
Obrázky: 72
Založený: 08 Apr 2003 21:24 pm
Bydlisko: Martin

Re: zadost o pomoc

Odoslaťod martin_s » 26 Mar 2007 21:39 pm

Mam taku otazku. Vedela si o tych rybkac a o ich spravani nieco predtym nez si si ich kupila alebo si si rybky volila iba podla toho ako sa ti vyzorovo pacili?
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: zadost o pomoc

Odoslaťod David12188 » 26 Mar 2007 21:47 pm

to Lenny:dle meho nazoru by se rybky meli kupovat az po tom co si o nich neco najdes a dozvis neco o jejich narocich a ne podle toho,jestli se ti libi
David12188
 
Príspevky: 11
Založený: 04 Feb 2007 16:41 pm
Bydlisko: Praha,CZ

Re: zadost o pomoc

Odoslaťod Lenny » 26 Mar 2007 21:50 pm

uz vim co to je,ja si ji vzala jen nahodou,jedna se o parmicku
Lenny
 
Príspevky: 5
Obrázky: 2
Založený: 26 Mar 2007 19:49 pm

Re: zadost o pomoc

Odoslaťod Lenny » 26 Mar 2007 21:52 pm

jojko napísal:Barbus conchonius

dekuji
Lenny
 
Príspevky: 5
Obrázky: 2
Založený: 26 Mar 2007 19:49 pm

Re: zadost o pomoc

Odoslaťod martin_s » 26 Mar 2007 21:53 pm

David12188 napísal:to Lenny:dle meho nazoru by se rybky meli kupovat az po tom co si o nich neco najdes a dozvis neco o jejich narocich a ne podle toho,jestli se ti libi


Presne o tom vravim. Nechcel by som sa tym Lenny dotknut a ani ju odradit od akvaristiky. Chcel som iba poukazat na chybu mnohych zacinajucich akvaristov. Casto sa stava ze si zvolia nevhodne druhy ryb ktore su voci sebe neznasanlive. Niekedy sa moze stat ze iím ich aj doporuci neskuseny personal nejakej predajne, kde okrem ineho predavaju aj akvarijne rybky, za ucelom vyssieho zisku. Je to smutne ale stava sa to.
Obrázok používateľa
martin_s
 
Príspevky: 5718
Obrázky: 0
Založený: 04 Máj 2005 09:56 am

Re: zadost o pomoc

Odoslaťod Lenny » 26 Mar 2007 21:55 pm

martin_s napísal:Mam taku otazku. Vedela si o tych rybkac a o ich spravani nieco predtym nez si si ich kupila alebo si si rybky volila iba podla toho ako sa ti vyzorovo pacili?




ja jsem se informovala o jinych rybickach,od kamaradky,ktera chova uz delsi dobu,ale pro tu parmicku jsem se rozhodla sama,jen jsem se vylekala,z toho,ze porat by chtela zrat.
No tak jsem se poucila,dekuji vsem za odpovedi
Lenny
 
Príspevky: 5
Obrázky: 2
Založený: 26 Mar 2007 19:49 pm

Re: zadost o pomoc

Odoslaťod Lenny » 26 Mar 2007 21:57 pm

martin_s napísal:
David12188 napísal:to Lenny:dle meho nazoru by se rybky meli kupovat az po tom co si o nich neco najdes a dozvis neco o jejich narocich a ne podle toho,jestli se ti libi


Presne o tom vravim. Nechcel by som sa tym Lenny dotknut a ani ju odradit od akvaristiky. Chcel som iba poukazat na chybu mnohych zacinajucich akvaristov. Casto sa stava ze si zvolia nevhodne druhy ryb ktore su voci sebe neznasanlive. Niekedy sa moze stat ze iím ich aj doporuci neskuseny personal nejakej predajne, kde okrem ineho predavaju aj akvarijne rybky, za ucelom vyssieho zisku. Je to smutne ale stava sa to.

jj,uz je mi to celkem jasne,parmycka me poucila,furt ji a ja se bala ze je nejak moc divoka,dekuji za reakci na muj dotaz.
Lenny
 
Príspevky: 5
Obrázky: 2
Založený: 26 Mar 2007 19:49 pm


Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.