AROWANA



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: AROWANA

Odoslaťod strbino » 31 Mar 2007 00:30 am

thomas111 napísal:Zdielam rovnaky nazor ako Emkac.

+ dodam, a to prosim bez urazok, ze tato tema je podla mna odpad spolu s temou FAScinujuce akvarium. Nevidim jediny zmyse co takato tema robi na tomto fore, i ked som osobne pocul od Arowanu preco vlastne vznikla. Je pekne, ze tolko ludi si chvali, ze s Arowanom na toto forum prislo vela odbornosti, tiez som rad ze si Arowana medzi nami. Ale podla mna taketo veci patria mozno do inej urovne akvaristiky nez je uroven vacsiny akvaristov na tomto portaly a to je HOBBY. Pre vacsinu z nas su vase spory uplne nezaujimave. Zo zaciatku sme sa viaceri pobavili, mozno aj (vcetne mna) zapojili. Ale uz fakt staci. A ten Chat si prosim rieste cez SS.
Dakujem a prajem prijemny vecer :)


plne suhlasim
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 31 Mar 2007 12:54 pm

Vážený páni kritici, pravdepodobne vám skutočne unikol pôvodný zámer, kôli čomu túto tému Peter založil. Bolo to len kôli recesii a vôbec si ju nemuseli všímať.
To , že sa občas nejaká téma zvrtne na komunikačné fórum dvoch-troch uživateľov je síce fakt, ovšem niekedy sa tomu nikto nevyhne, ale buď ho ostatný ignorujú, alebo ho admin jednoducho zmaže.
Skúste si však poriadne prezrieť obsah všetkých tém a prídete na to, že obsahuje nespočetné množstvo tém typu, pomoc, help a pod. s nič nevraviacim obsahom, včetne Tokuševovej "komerčnej" témy. To vám však zrejme nevadí. Je pravda , že tomuto /ale aj iným fóram/ chýba trochu odbornosti, ale to zrejmä ani ja ani nikto iný neovlyvní.
Fórum z 99% navštevujú užívatelia len začiatočníci, ktorý majú v danej problematike chaos, alebo mierne pokročilí, ktorý pri radách mnoho otázok buď odignorujú, alebo pozitívne tiež mnoho neporadia. Podotýkam, že teraz neopisujem svoju osobu, ani nechcem o sebe viesť žiadnu polemikuohľadom nejakého osbného vystatovania sa, nakoľko môj nick u mnohých tento dojem vyvoláva. Koľko je tu však skutočne skúsených chovateľov, ktorý majú za sebou prvé kopance a niekde to už aj dotiahli, bez rozdielu, či vlastnia jedno, alebo 100 akvárií.
Mnoho užívateľov tohto fóra sú buď vekovo skutočne mladý a tak si ich ich mladícke nerozvážnosti, otázky a narážky nevšímam, nakoľko aj ja som bol v tom veku a viem, že je to obdobie života každého jednotlivca, keď je najmúdrejší a najchytrejší a rady starších považuje len za za zbytočnú kritiku, ktorú si aj tak nechá len presypať cez hlavu, bez toho, aby si z toho zobral akékoľvek ponaučenie.
Pre mňa je toto fórum ako som to už uviedol, len akýsi relax pri mojich povinnostiach a forma dialkovej komunikácie , nakoľko som valnú väčšinu času izolovaný sám medzi mĺkvými rybami a mám zároveň možnosť niekomu poradiť, nakoľko v dobách mojich začiatkov sa skúsenosti získavali iba na vlasných pokusoch a omyloch a nikto nikomu nič na nos nezavesil. V tomto máte oproti staršej generácii určite obrovskú výhodu, ktorú si žial väčšina z vás ani neuvedomuje.
Práve kôli tomu, aby môj nick nefiguroval v každej téme a aby som nebol "skokan roka", nakoľko to naozaj nie je môj cieľ, ani prestížna idea, stiahnem sa pomaly z tohto fóra a budem občas prispievať len do nejakej témy, ktorá ma skutočne len nejako odborne osloví.
Som rád, že som medzi vami spoznal niekoľko nových priateľov a možno som získal aj nejaké nové skúsenosti.
P.S. Iste vám kritikom unikol aj ten fakt, že táto téma nebola založená za účelom toho, aby ma tu musel niekto do nebies vychvaľovať, ale že si každý mohol na mňa aj kydnúť :D :D :D , včetne R.Tokuševa a nikomu som to ani nevyvrátil a ani som sa neurazil.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod jan toman » 31 Mar 2007 13:27 pm

Aoj Robert.
Neviem co este dodat k tomuto,lebo si ma predbehol iba o vlasok.
Zacina sa tu moralizovat a pripomina mi to iste,,celebrity,, ktore sa zucastnili na ostrove istej reality.A potom ,ked doma zistili ako sa v skutocnosti spravali,ziadali,aby nebolo ich vystupovanie odvisielane,lebo sa zlakli,ze divak v nich spozna celkom inych ludi,nez ako sa donedavna predvadzali.Ze spozna ich skutocne tvare.
Nuz a aj tu zrazu chcu byt niektory mili,slusny a privetiviSebakriticky uvedomeli.Moralisti,ktory najlepsie vedia,ako sa iny spravat maju a ako nie.
Tuto temu zalozil ,,peter-trnava.Bola zamerana hlavne na teba,ale i proti tebe.Pokial viem,neprotestoval si.A ani admin,ani moderator.Doteraz ani jeden s nich nereagoval ,ze by bolo nacase ju zmazat,Reaguju hlavne ty,ktory iba donedavna bud osobne,alebo nepriamo utocili na inych z tohoto fora a i ked to aj naznacili,odrazu im to vadi.
Preco?
Ved tuto temu jednoducho mozu prehliadat a ignorovat.Nerobia tak,nadalej svojima vyhradama prispievaju k jej sledovanosti.
Podla mna s R.T. sa tu stava kult osobnosti a je neposkvrnitelny.Inapriek tomu,ze ani on si nedaval pred usta servitku.Jednoducho,ak sa mi nieco nepozdava,nemozu o tom ostatny vediet,ale iba on sam?
Takze je nacase /ako som pred casom v inej teme uviedol/ zacat tu pisat podla vopred zaslanej predlohy.?
Toto sa nam tu paci,piste iba o tomto,piste takto,za toto vas zmazeme....
Pekne usmernit,otvorit oci,prepracovat nas.Nech ten svet vidi,aky sme uvedomeli.
Zacinam mat tiez pocit,ze Nakolko stupa sledovanost tohoto fora, je nacase tiez sa z neho pomali a nenapadne vytratit.
Nechat priestor pre inych,ktory sem skutocne zapadnu.

S pozdravom nesudruh ján toman.
Obrázok používateľa
jan toman
 
Príspevky: 379
Založený: 13 Jún 2005 00:08 am

Re: AROWANA

Odoslaťod Fonzo » 31 Mar 2007 13:33 pm

Ja ucet nemam, takze nemozem nakupovat cez web, takze som do tej temi kukol len raz omylom. A mozem byt hrdy :o

to arovana: Poradit si necham a rad. Akvarko som mal aj pred tym ako som prisiel na akva.sk, ale tam som naozaj len tapal v tme. Ak som mal v akva chorobu, jedine co som vedel spravit bolo naliat multi-medical a dufat ze to pomoze :(
Obrázok používateľa
Fonzo
 
Príspevky: 286
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 16:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: AROWANA

Odoslaťod Miro69 » 31 Mar 2007 16:39 pm

to arowana: nie som žiadny nováčik, ale tvoje príspevky sú pre mňa prínosom, takže nevzdávaj to a píš. :wink:
Obrázok používateľa
Miro69
 
Príspevky: 98
Obrázky: 8
Založený: 15 Feb 2006 23:39 pm
Bydlisko: Levice

Re: AROWANA

Odoslaťod Silvester Valentin » 31 Mar 2007 23:16 pm

jan toman napísal:Zacinam mat tiez pocit,ze Nakolko stupa sledovanost tohoto fora, je nacase tiez sa z neho pomali a nenapadne vytratit.
Nechat priestor pre inych,ktory sem skutocne zapadnu.

S pozdravom nesudruh ján toman.


teda nechcel som nic pisat ale toto sa uz ignorovat neda. jan si ma :shock: .
ako uz spominal Roman provokater sa naozaj hodi sem tam na rozprudenie diskusie avsak po case omrzia siahodlhe debaty o nicom. osobne som rad cital slovne prestrelky medzi "tym koho meno sa nema vyslovovat" (diky harry potter sem to patri hadam viac ako k tebe :lol: ) a spol a aj sem som zavital rad. salik uz viac krat spominal ake je tazke a vlastne aka je uzka hranica medzi cenzurou a toleranciou. mnoho prispevkov si vymazanie urcite zasluzilo a aj tato tema patri skor do kategorie vtipov a srandiciek. ja som vsak za kazdu srandu a preto dufam ze hore citovane mam tak aj brat :x . okrem toho pre zaujatych - nie je vobec problem rozlisit jednotlive temy a tie ktore ma nezaujimaju jednoducho necitat a ignorovat. ak ju otvorite a precitate len potvrdzujete ze menovany v tomto pripade AROWANA v druhom "ten koho meno sa nema vyslovovat" vas interesuje alebo aspon jeho nazor vas rozveselí , rozculi , zaujme , prinuti zamysliet sa atd .
vela spamu vsk znizuje uroven tohoto fora preto by ste mali byt radi ze pre mnozstvo (a nemale) z neho su vytvorene samostatne temy. preto kricim ci podciarkujem - spam aj sranda do tychto dvoch tem a nikam inam na vecne casy a tiez nikdy inak.
tot vsjo :wink:
Obrázok používateľa
Silvester Valentin
 
Príspevky: 302
Obrázky: 13
Založený: 15 Máj 2005 09:56 am
Bydlisko: BA

Re: AROWANA

Odoslaťod Silvester Valentin » 31 Mar 2007 23:20 pm

ufff zabudol som kyd kyd kyd kyd kyd !!!!!!!!!!!!!!!
Obrázok používateľa
Silvester Valentin
 
Príspevky: 302
Obrázky: 13
Založený: 15 Máj 2005 09:56 am
Bydlisko: BA

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 31 Mar 2007 23:35 pm

Silvester, táto téma bola skutočne založená kôli recesii a kôli tomu, aby sa zbytočne nezaťažoval platený komerčný priestor fy.Eheim. Mnohý však ako sa zdá, to nesprávne pochopili a neadekvátne na to reagovali.
A predovšetkým čo ma skutočne teší, že sa nespamujem klamlivými reklamami na iné fóra a do iných tém. :idea: :D :D :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod Silvester Valentin » 31 Mar 2007 23:40 pm

:lol: ja viem , mnohi vsak toto prehliadaju . napisat ma vsak primelo az tie hore citovane somariny o cenzure :evil:
Obrázok používateľa
Silvester Valentin
 
Príspevky: 302
Obrázky: 13
Založený: 15 Máj 2005 09:56 am
Bydlisko: BA

Re: AROWANA

Odoslaťod peter-trnava » 31 Mar 2007 23:53 pm

Mili akvaristi, foristi. Ked som prvy krat prisiel na toto forum a nebol som v nom "rozhladeny" mal som z neho velmi dobry pocit. Akvaristom som od detstva a dovolim si tvrdit, ze som doposial v akvaristike vselico preskakal a nieco o nej viem. Aj napriek tomu som na fore nasiel vela odpovedi na otazky, ktore ma dlhsie trapili. Po case som, ale nasiel nieco co ma dost rozladilo. Bola to "diskusia" s formou ktorej sa nedokazem stotoznit. Apriory agresivne prispevky diskutujucich ma prekvapovali, poburovali, rozculovali. V sukromnom aj v osobnom zivote sa snazim vyhybat verbalne aj nonverbalne agresivnym ludom a ich prejavom. V snahe zmiernit toto napatie som zalozil tuto temu. V pociatkoch sa zdalo, ze ste pristupili na hru, ktoru som nacrtol avsak pocas poslednych dni sa karta uplne obratila. Ked som sa dostal po par dnoch k PC a pozrel som si co je na akve "nove" bol som prekvapeny ako sa tema rozrastla. Po prekvapeni ale nastalo zhnusenia nad tym co sa tu opat prebera. Dakedey som sa tesil natukat na mojom PC adresu www.akva.sk. Teraz mam obavy z toho aku spinu tu najdem. Na zaver iba toto: Nie som na nicej strane. neobhajujem Arowanu ani nehanim RT. Iba vas vsetkych v mene nekonfliktnych ludi na tomto fore prosim: Rieste si svoje komplexy cez ss, sms, maily, rozhovory, bitky a pod.... ale nie na tomto fore. Vsetkym Vam dakujem za pochopenie.
Obrázok používateľa
peter-trnava
 
Príspevky: 1264
Obrázky: 92
Založený: 03 Feb 2007 20:07 pm
Bydlisko: Trnava

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 31 Mar 2007 23:54 pm

Jan to však myslel v dobrom , pokial mieriš na neho. Možno to však zle formuloval a došlo k nedorozumeniu. :D :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 01 Apr 2007 00:01 am

Peťo, múdro hovoríš, až mi je to divnô .... :shock: :D :o :lol:
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod emkac » 01 Apr 2007 00:02 am

arowana napísal:Práve kôli tomu, aby môj nick nefiguroval v každej téme a aby som nebol "skokan roka", nakoľko to naozaj nie je môj cieľ, ani prestížna idea, stiahnem sa pomaly z tohto fóra a budem občas prispievať len do nejakej témy, ktorá ma skutočne len nejako odborne osloví.



No, arowana, zbytocne si si to zobral na seba. Asi nikto tu nikdy (okrem RT) nespochybnoval vacsinu Tvojich prispevkov.
Teraz tu zazneli len dve kritiky: na temu "arowana", a na chatovanie v temach.

K teme "arowana" - nebola zamknuta, nebola cenzurovana, t.j. admini zatial nemaju vyhrady. Tym padom nie je problem, kto nechce, nech necita. Ja napr. odmietam citat temy o cichlidach, lebo to nie je to prave orechove pre mna. A pokial tuto temu kritizuje par ludi, tak nech ju necitaju.

Mne osobne viac vadi chatovanie. Ak by si si pozrel moje prispevky, tak zistis, ze som sa k tomu viac krat vratil. A kritizoval som viacerych, ci uz to bol uplny zaciatocnik, ktory v teme o gubkach pisal vyroky typu "dobre", "to je super", a ci uz to bol podla mna advanced user, v tomto pripade ale slo len o Teba (plus kompanov v chatovani).
A za tymto si budem stat.
Ak sa obcas zvrtne tema, nevadi to. Ak sa to deje casto, uz to prijemne nie je.

Napisal si, ze tu casto chybaju odborne rady. A preto sa divim, ze sa chces stiahnut, kedze Tvoje rady vacsinou odborne boli. Alebo je to predsa len naopak, ako boli posledne slova v Tvojom prispevku - "a ani som sa neurazil". :wink:

Takze ak to zrekapitulujem, vacsinu z nas potesis, ak budes na akvu prispevat nadalej. A urcite Ti dost ludi bude akcpetovat aj obcasne odbacania od tem, aj ked sa budu venovat napriklad aj mini kseftom. A najdu sa aj ludia, ktori Ta budu kritizovat ci uz za rypanie do RT, pocet prispevkov, alebo len tak. Zalezi len na Tebe, ako sa s tym vysporiadas.

A kedze je to tema na kydanie, tak budem aj neprijemnejsi.
Na hranie sa na trucovite dieta (ked ma tu trosku kritizujete, idem prec) mas trosku dost rokov a trosku dost skusenosti (teraz nemyslim na tie odborne). :P
Mozno by sa Ti zisla jedna cast povahy RT. Hadaj ktora. :o

jan toman napísal:Podla mna s R.T. sa tu stava kult osobnosti a je neposkvrnitelny.Inapriek tomu,ze ani on si nedaval pred usta servitku.Jednoducho,ak sa mi nieco nepozdava,nemozu o tom ostatny vediet,ale iba on sam?


Coze??? To co sa na tomto fore znieslo na RT by menej labilnym jedincom priviedlo kolaps. (Nevravim ze si za to nemoze.) Ked si pozries reakcie, tak okrem doteraz nevyjasnenych richardov NIK pozitivne na RT nereagoval.

jan toman napísal:Takze je nacase /ako som pred casom v inej teme uviedol/ zacat tu pisat podla vopred zaslanej predlohy.?
Toto sa nam tu paci,piste iba o tomto,piste takto,za toto vas zmazeme....
Pekne usmernit,otvorit oci,prepracovat nas.Nech ten svet vidi,aky sme uvedomeli.


Says who?


emkac
emkac
 
Príspevky: 212
Obrázky: 26
Založený: 11 Jan 2005 13:43 pm

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 01 Apr 2007 00:21 am

Emkac, nesprávne si ma pochopil. Nemám záujem stiahnuť sa do úzadia kôli tomu, že by som bol trucovité dieťa, ako si to trefne uviedol, aj keď aj mňa sa občas niečo dotkne. Len mám dojem, že som na tomto portáli z ničoho nič priveľmi vystrelil a niekedy je na škodu byť až priveľmi osobnosťou / alebo ako je teraz moderné - celebritou /. Nie žeby ma niekto tak doslova nazval, ale je okolo mňa rovnako veľa vzruchu a mnohým to občas prekáža a pestovanie kultu osobnosti ako v prípade "niekoho" skutočne nie je mojím cieľom.
Pokial viem, rád poradím komukoľvek cez SS ako to bolo aj doteraz, len moja "popularita" je občas škodlivým fenoménom.
Nie som konfliktný človek, ale občas si zdravo aj ja zarýpem, teda neberiem nikomu možnosť zarýpať si aj do mňa. :D :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 01 Apr 2007 00:21 am

Emkac, nesprávne si ma pochopil. Nemám záujem stiahnuť sa do úzadia kôli tomu, že by som bol trucovité dieťa, ako si to trefne uviedol, aj keď aj mňa sa občas niečo dotkne. Len mám dojem, že som na tomto portáli z ničoho nič priveľmi vystrelil a niekedy je na škodu byť až priveľmi osobnosťou / alebo ako je teraz moderné - celebritou /. Nie žeby ma niekto tak doslova nazval, ale je okolo mňa rovnako veľa vzruchu a mnohým to občas prekáža a pestovanie kultu osobnosti ako v prípade "niekoho" skutočne nie je mojím cieľom.
Pokial viem, rád poradím komukoľvek cez SS ako to bolo aj doteraz, len moja "popularita" je občas škodlivým fenoménom.
Nie som konfliktný človek, ale občas si zdravo aj ja zarýpem, teda neberiem nikomu možnosť zarýpať si aj do mňa. :D :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod emkac » 01 Apr 2007 00:28 am

arowana napísal:Emkac, nesprávne si ma pochopil.

Som rád.

arowana napísal:Len mám dojem, že som na tomto portáli z ničoho nič priveľmi vystrelil a niekedy je na škodu byť až priveľmi osobnosťou...

A čo má akože byť? Tak si vystrelil.

arowana napísal:Pokial viem, rád poradím komukoľvek cez SS ako to bolo aj doteraz, len moja "popularita" je občas škodlivým fenoménom.

A to je problém. Cez ss poradí skoro každý. Verím tomu, že keby som teraz náhodne desiatim ľuďom poslal ss s otázkou, odpovie 9,5.
Ale to nie je riešenie.
Pýtať, odpovedať a aj dobrovoľne radiť treba tak, aby to videli všetci. Čiže vo fóre.

arowana napísal:Nie som konfliktný človek, ale občas si zdravo aj ja zarýpem, teda neberiem nikomu možnosť zarýpať si aj do mňa. :D :D

Nemám nič proti rýpaniu. Plne súhlasím s Romanom - rýpanie podporuje komunikáciu.

emkac
emkac
 
Príspevky: 212
Obrázky: 26
Založený: 11 Jan 2005 13:43 pm

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 01 Apr 2007 00:34 am

arowana napísal:Pokial viem, rád poradím komukoľvek cez SS ako to bolo aj doteraz, len moja "popularita" je občas škodlivým fenoménom.

A to je problém. Cez ss poradí skoro každý. Verím tomu, že keby som teraz náhodne desiatim ľuďom poslal ss s otázkou, odpovie 9,5.
Ale to nie je riešenie.
Pýtať, odpovedať a aj dobrovoľne radiť treba tak, aby to videli všetci. Čiže vo fóre.

arowana napísal:Nie som konfliktný človek, ale občas si zdravo aj ja zarýpem, teda neberiem nikomu možnosť zarýpať si aj do mňa. :D :D

Nemám nič proti rýpaniu. Plne súhlasím s Romanom - rýpanie podporuje komunikáciu.

emkac[/quote]

V tom máš možno pravdu a nad tým som sa veľmi nezamýšľal. :roll: :roll: :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 01 Apr 2007 00:35 am

Znova sa mi podarilo niečo skoniť a kôli zblbnutému netu som odoslal odpoveď dvakrát, tak to mažem.
Ďakujem za pochopenie. :roll: :D :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod jan toman » 01 Apr 2007 00:43 am

Silvester Valentin napísal:ufff zabudol som kyd kyd kyd kyd kyd !!!!!!!!!!!!!!!

Ahoj ,,Silvester,,

Vprvom rade som vobec,ale vobec nenarazal s tou cenzurov ani na moderatorov a ani na admina. :!: Az po tvojej reakcii som znovu a znovu cital moj prispevok a je pravda,ze som spatne formul svoj clanok

Tuto temu
zalozil ,,peter-trnava.Bola zamerana hlavne na teba,ale i proti tebe.Pokial viem,neprotestoval si.A ani admin,ani moderator.Doteraz ani jeden s nich nereagoval ,ze by bolo nacase ju zmazat,Reaguju hlavne ty,ktory iba donedavna bud osobne,alebo nepriamo utocili na inych z tohoto fora a i ked to aj naznacili,odrazu im to vadi.

Toto sa nam tu paci,piste iba o tomto,piste takto,za toto vas zmazeme....

Spravne som mal napisat,,Toto sa nam paci,piste iba o tomto, ZA TOTO NEBUDEME ZIADAT,ABY VAS ZMAZALI.

Vies,pokial niekto slovne utocil na niekoho,nepostrehol som,ze by mal potrebu aj sa ospravedlnit.Alebo, zeby dokonca ziadal,aby bo jeho slovny utok zmazany.
Snazim sa iba vysvetlit,ze neni uplne v poriadku,ak niekto moze pisat co chce a neziada sa zmazanie jeho prispevkov alebo temy,no staci ak niekto iny co len naznaci,ze s niecim nesuhlasi a uz sa zacina kampan.
Prave tato tema by mala sluzit ako ventil,ked uz bola zalozena.Samozrejme ze v ramci slusnosti,no kde konci ten ramec,neviem ani ja presne povedat.Tiez si uvedomujem,ze nebolo celkom vhodne zasahovat z mojej strany do komercnej temy RT, no ale ako mu mam dat vediet ze celkom nesuhlasim s jeho predstavou, ked viem ze by o tom mali aj iny vediet?
Mam sa tvarit ze je vsetko OK, i ked z mojho pohladu tak neni?
Takze radsej budem pokrytecky mlcat,alebo tlieskat iba preto,aby som niekoho nedajboze neurazil?
Ja si myslim,ze veci i nedorozumenia sa maju riesit hned a popripade i vysvetlit.
Pokial mi niekto poda argument,ze som nepravom naneho utocil,alebo ho osocoval,trvam natom,aby som sa mu verejne ospravedlnil na tomto fore.Ved tym vlastne pridam jeho osobnosti.
Ale nemal by som sa tvarit ,ze vsetcia okrem mna su ty spatny.

Neviem Valentin,ci som ti to tentokrat vysvetlil tak, ako to aj myslim,ale tema,,arowana,, by mala zostat nadalej otvorena. Bez akehokolvek zasahovania donej.Ved cas je najlepsi radca.Ak nebude zaujimavou,casom upadne dozabudnutia,ako mnohe ine na tomto fore.
A ak bude o nu zaujem,coskoro sa mnohy s nas vyprofiluju a prejavia.A napovie vela o mnohych s nas.
Tak uz sa nemrac a hod to za hlavu.
Pekny neskory vecer.
Obrázok používateľa
jan toman
 
Príspevky: 379
Založený: 13 Jún 2005 00:08 am

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 01 Apr 2007 01:09 am

Ahoj Jan.
Všetko je v najlepšej pohode a ako sa zdá, Peter touto témou asi riadne odľahčil Richardovu komerčnú tému. :? :D :D
Tak nech zábava a odventilovanie pokračuje aspoň tu a ostatné témy nechajme účelu, za ktorým boli otvorené.
Príjemný večer všetkým praje Arowana - "hlava pomazaná, z boží vúle král", ako som to vtipne Petrovi odkázal. :D :D :D
Nie že ma niekto s týmto citátom zosobní. :twisted: :evil: :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod jan toman » 01 Apr 2007 01:19 am

arowana napísal:Ahoj Jan.
Všetko je v najlepšej pohode a ako sa zdá, Peter touto témou asi riadne odľahčil Richardovu komerčnú tému. :? :D :D
Tak nech zábava a odventilovanie pokračuje aspoň tu a ostatné témy nechajme účelu, za ktorým boli otvorené.
Príjemný večer všetkým praje Arowana - "hlava pomazaná, z boží vúle král", ako som to vtipne Petrovi odkázal. :D :D :D
Nie že ma niekto s týmto citátom zosobní. :twisted: :evil: :D


Napodobne Robert.
A vsimol si si,ze uz aj ja pouzivam isty vyraz isteho nemenovaneho a nedotknutelneho,,budeme ziadat aby bol zmazany,,

Nuz rano,,my alebo mi?,, vstanem a budem ziadat,aby sme si my,mi, urobili sam ranajky :idea:
Ozaj ked som sam a oslovujem sa my sam,ake i alebo y tam vlastne pisat?
Nezabudni na zoznam.
Ahoj,, velicenstvo. :?
My- sam , my -viacery :shock:
Obrázok používateľa
jan toman
 
Príspevky: 379
Založený: 13 Jún 2005 00:08 am

Re: AROWANA

Odoslaťod arowana » 01 Apr 2007 01:28 am

V gramatike nie som veľmi doma, aspoň v tak delikátnej, ako je oslovovanie Veličenstva . Asi preto, lebo mám maďarsko-amerických predkov.
:roll: :D :D

Ale raňajky by bodli , no som ešte v "práci", tak mám nárok po príchode domov. :cry: :cry: :D
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: AROWANA

Odoslaťod Silvester Valentin » 01 Apr 2007 12:18 pm

jan toman napísal:My- sam , my -viacery


pluralis majestaticus - piseme v mnoznom cisle aj ked myslime jednu osobu teda - my :P
ked napises "mi vstanem" mozeme si mysliet ze to je preklep a to m na konci tam nemalo patrit 8)
inac oki jan ja som na teba strielal len kvoli tej cenzure. ale uz to hadzem do odpadovej vody s vysokým no3 a teda aj za hlavu , do kvetinacu , zachodu ...
Obrázok používateľa
Silvester Valentin
 
Príspevky: 302
Obrázky: 13
Založený: 15 Máj 2005 09:56 am
Bydlisko: BA

Re: AROWANA

Odoslaťod jan toman » 01 Apr 2007 12:48 pm

Silvester Valentin napísal:
jan toman napísal:My- sam , my -viacery


pluralis majestaticus - piseme v mnoznom cisle aj ked myslime jednu osobu teda - my :P
ked napises "mi vstanem" mozeme si mysliet ze to je preklep a to m na konci tam nemalo patrit 8)
inac oki jan ja som na teba strielal len kvoli tej cenzure. ale uz to hadzem do odpadovej vody s vysokým no3 a teda aj za hlavu , do kvetinacu , zachodu ...


Silvester, :D
Pekny den a cim menej no3. A kedze je 1 april,davam slovo,ze uz nebudem kyd-at na Najvissieho.
Obrázok používateľa
jan toman
 
Príspevky: 379
Založený: 13 Jún 2005 00:08 am

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.