STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Zostal akva.sk jej pôvodný lesk??

Áno , samozrejme
53
26%
Trochu slabšia , ale dá sa
39
19%
Nepostrehol som
50
24%
Som presvedčený , že je to horšie
63
31%
 
Celkový počet hlasov : 205

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Roman » 20 Mar 2007 00:35 am

ja som inzeraty aj tak nepozeral, pre mna sa akva nezmenila
Obrázok používateľa
Roman
 
Príspevky: 827
Obrázky: 4
Založený: 25 Mar 2003 14:44 pm
Bydlisko: Bernolakovo, predmestie Bratislavy

Reklama

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod laci » 20 Mar 2007 08:22 am

Je to dobre. Inzeráty pod jednou strechou, prijal by som však, keby nebolo nutné prihlasovať sa zvlášť. Ale do budúcna sa to môže zmeniť ako uviedol marlo.
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod janko » 23 Mar 2007 13:00 pm

Roman napísal:ja som inzeraty aj tak nepozeral, pre mna sa akva nezmenila


pre mňa sa to tu podstatneším spôsobom tiež nezmenilo, iba už nechodím na burzu, čo je na škodu veci tejto stránky a hlavne záujemcom o predaj a kúpu prebytkov, a viacerí postupujú možno rovnako , preto táto anketa.
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Fonzo » 23 Mar 2007 16:21 pm

Mne akurat vadi, ze predtym to bolo vo formate fora, a ked niekto spravil neaku blbost (napr.: velmi vysoka cena) iny ho na to mohol hned upozornit. Upozornit ho moze aj teraz, cez mail, ale ten nie je zverejneny, takze clovek nikdy nevie ci ho uz niekto upozornil alebo nie. Proste to na mna posobi az neak moc anonimne. Takze keby sa www.burza.akva.sk dala na styl fora, pocilo by sa mi.
Je tiez pravda, ze viacery sem chodili len "nakupovat". Ale vecsia sance je, ze niekto si precita danu temu ked ju ma pod nosom, ako ked je cez baner.
A viacnasobne prihlasovanie mi neprekaza - tych par kliknuti navise prezijem. To je podla mna uz len vec stylu :)
Obrázok používateľa
Fonzo
 
Príspevky: 286
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 16:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod rooosta » 24 Mar 2007 15:04 pm

Káždá zmena je len otázkou zvyku...
Ja som pravdupovediac viac čítajúci ako prispievajúci návštevník tohto fóra no určite aj keď som sa nechystal nič predať, kúpiť vždy som sa pozrel kto čo ponúka.
Ak mám pravdu povedať tak stránku www.burza.akva.sk odkedy vznikla skôr nenavštevujem ako navštevujem, ale na www.akva.sk som takmer každý deň.
Aby som to zhrnul : chýbajú mi tu tie inzeráty a na burza.akva sa mi to nezdá až také atraktívne, kedže sa tam nedá reagovať na inzeráty.
Podľa mňa to statilo " akvaatmosféru " :roll: :roll: :roll: :roll:
Obrázok používateľa
rooosta
 
Príspevky: 59
Obrázky: 31
Založený: 29 Nov 2005 16:05 pm
Bydlisko: Prešov

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod SeriF » 29 Mar 2007 14:35 pm

zacal by som citaciou jednej profesorky z FEI TU KE:
"... a teraz si to trošičku zazložitíme..."
takze moj nazor: zbytocne rozdelenie, kto chcel, cital inzeraty, ten kto nie ten to pokojne ignoroval.
z vlastnej skusenosti mozem povedat ze denne chodim pravidelne na asi desiatku stranok (tak ako kazdy, mam viacero konickov vratane akvaristiky) tak preco nie este na jednu navyse :( ,
ale ok, tvorcovia sa takto rozhodli ... mohlo to byt vsetko pekne pokope ako doteraz ...
Obrázok používateľa
SeriF
 
Príspevky: 32
Založený: 20 Aug 2004 09:03 am
Bydlisko: Prešov, Košice

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod glevo » 29 Mar 2007 16:17 pm

rooosta napísal:Podľa mňa to statilo " akvaatmosféru " :roll: :roll: :roll: :roll:


suhlasim s tou atmosferou....
Obrázok používateľa
glevo
 
Príspevky: 106
Obrázky: 11
Založený: 04 Apr 2005 15:42 pm
Bydlisko: Prešov

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod skala » 29 Mar 2007 16:31 pm

jedna myslienka - inzeraty podla mna nepatria do fora. Aj PRETO si myslim, ze je dobre ze su prec. Nazorny negaticny priklad je fenomen Tokusev. Nerad by som bol, keby casom zacali vypady, ktore by niekedy ani neboli voci zadavatelovi inzeratu, ale aj voci diskutujucim, ktori by ostatne skor diskutovali o nicom.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Dexter » 29 Mar 2007 17:03 pm

Pokial viem, Tokuseva si sem pustili administratori - v tzv. teme komercneho charakteru, resp. ako komercneho uzivatela pokial sa nemylim... To iste predsa plati aj pre XPho, Heribana a ja neviem koho. Ked sa ten jeden sprava ako sa sprava, tak ste ho mali kopnut aj s jeho obchodom viete kam. Ale co to ma do pekla spolocne s inzeratmi akvaristov, ktori cheli obcas predat nejaku rastlinku a kupit si par kaprov fakt netusim. Miesas hrusky s jablkami skala...
Obrázok používateľa
Dexter
 
Príspevky: 439
Obrázky: 15
Založený: 23 Aug 2005 10:47 am
Bydlisko: Nitra

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod strbino » 29 Mar 2007 17:12 pm

ked nekto cisti akva a ma naviac po pretrhani rastlinky tak je to veeelmi neprakticke dat na burzu
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod skala » 29 Mar 2007 17:34 pm

dexter, aj na ostatnych sa spustila sprska, napr. nedavno na jana tomana nedavno a dost nechutne. a kludne by sa spustila aj na kohokolvek ineho. a diskusie o vysokej cene su skoro ako tie emocionalne zbytocne vylevy romana a richarda

to, cim akva.sk ziskava body a frci, je hlavne klub.akva.sk a veci suvisiace s nim. chapem, ze to vnima najma ten, kto je zainteresovany.
a dalsim silnym faktorom su mnoziace sa stretka uz kde kade po celom Slovensku.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod SeriF » 29 Mar 2007 18:00 pm

strbino napísal:ked nekto cisti akva a ma naviac po pretrhani rastlinky tak je to veeelmi neprakticke dat na burzu


jeden velmi dobry priklad, plny suhlas
Obrázok používateľa
SeriF
 
Príspevky: 32
Založený: 20 Aug 2004 09:03 am
Bydlisko: Prešov, Košice

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod leven » 29 Mar 2007 18:49 pm

koli tym par inzeratom,ktore sa obcas vyskytnu,bolo skoda zakladat novu stranku.keby to bolo neprehladne,tak by to malo logiku. :wink:
Obrázok používateľa
leven
 
Príspevky: 36
Obrázky: 21
Založený: 08 Feb 2007 16:12 pm
Bydlisko: PRESOV

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Pet » 30 Mar 2007 06:30 am

presne tak stranka burza akva hodil som tam inzerat a videlo ho 56 ludi ak som ho dal predtym tu tak to bolo cez tristo !!! :x
Obrázok používateľa
Pet
 
Príspevky: 52
Obrázky: 14
Založený: 15 Jan 2007 01:00 am
Bydlisko: Kosice

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Jirka Scobak » 30 Mar 2007 09:00 am

SeriF napísal:
strbino napísal:ked nekto cisti akva a ma naviac po pretrhani rastlinky tak je to veeelmi neprakticke dat na burzu


jeden velmi dobry priklad, plny suhlas


Taky souhlas.
Budu to resit tak, ze pokud mam par rostlinek navic, dam to na akvu do Rostliny.
Na burza.akva jsem byl dvakrat (na akva skoro kazdy den).
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod emkac » 30 Mar 2007 20:49 pm

skala napísal:to, cim akva.sk ziskava body a frci, je hlavne klub.akva.sk a veci suvisiace s nim.


ehm
emkac
 
Príspevky: 212
Obrázky: 26
Založený: 11 Jan 2005 13:43 pm

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod janko » 30 Mar 2007 22:33 pm

NáZORY SA ROZNIA, AJ TO SA DALO ČAKAŤ, MNE TO PREDTÝM PRIŠLO LEPŠIE "PO RUKE"
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Jungle » 06 Apr 2007 14:53 pm

Po mojej praktickej skúsenosti mi neostáva nič iné, ako súhlasiť s Dexterom, Rooostom, Strbinom, a inými

Hneď na začiatku sa mi celá myšlienka oddelenia inzercie od akva zdala divná, ale povedal som si, že na to asi boli nejaké rozumné dôvody a že to vyskúšam. Moje obavy sa však potvrdili.

Nie som častým prispievateľom, ale raz začas po pretrhaní akvária daruvávam rastlinky. Kedysi som dal inzerát na akve a v priebehu pol dňa bolo záujemcov, že som si mohol vyberať. Rastliny som dal nakoniec niekomu, koho som si vybral na základe jeho predchádzajúcich príspevkov, fotoalbumu, znenia odpovede, atď. Diskusia k príspevku tiež nebola na zahodenie. A hlavne som pri návšteve akvy mohol vždy okom hodiť aj na nové inzeráty, aj napriek tomu, že nič naliehavo nepotrebujem.

Teraz som napísal podobný inzerát na burza.akva a po jednom dni ani jeden mail! V prípade darovania by nemal byť žiadny problém s cenou (aspoň myslím) :), takže asi to naozaj nie je také funkčné ako kedysi.

Ako som povedal, nie som častým prispievateľom a keď ma moja frustráciu priviedla až k tomu, že som niečo napísal, tak to už asi bude vážne :D
Obrázok používateľa
Jungle
 
Príspevky: 18
Obrázky: 3
Založený: 26 Sep 2005 18:08 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Jungle » 06 Apr 2007 15:02 pm

Teraz mi napadla ešte jedna vec.

Keďže hlavným argumentom oddelenia inzercie od akva bola "nevhodnosť" niektorých reakcií na inzeráty, nebolo by riešením (ak je to technicky možné) jednoducho zablokovať reakcie na príspevky v sekcii inzeráty a nechať nech sa záujemcovia skontaktujú s inzerentom cez súkromné správy?
Obrázok používateľa
Jungle
 
Príspevky: 18
Obrázky: 3
Založený: 26 Sep 2005 18:08 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod skala » 06 Apr 2007 15:54 pm

tento sposob ako jungle by som ocenil aj pre komercne vlakna
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod skala » 06 Apr 2007 16:13 pm

marlo, dnes som pridal inzerat. je v nom pouzie slovo tropica. a filter mi vyhlasil, ze nemam pouzivat skarede slova ako napr. p***
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod strbino » 13 Apr 2007 00:05 am

janko napísal:JA SA PÝTAM NA VAŠE NÁZORY , ČI SI NEMYSLÍTE , ŽE akva.sk PO UVEDENÍ burzy.sk STRATILA NA POČTE NÁVŠTEVNÍKOV A POČTE PRÍSPEVKOV??
Osobne sa mi zdá , že po spustení portálu burza.sk sa to tu podstatne ochudobnilo a ani burza.sk nie je tak zaujímavá ako to bolo priamo tu.

U mna a mnohych ktorych poznam, akva stratila lesk a pritazlivost, no nie je to pre oddelenie sa inzercie. Je mi to luto, pretoze som tu bol vzdy denne a vzrusene a dychtivo som cital prispevky a ked som mal aj co k tomu napisat tak som aj reagoval. Ked sa nieco mne alebo kamaratom co tu tiez chodili udialo s akvariom, alebo sme kupili nove rybky hodilo sa to hned sem a horlivo sme diskutovali. Teraz ked sa nieco udeje a niekto povie daj to na akvu tak je reakcia vzdy rovnaka, " naco iba ti nadaju" Teraz tu nazriem ledva na minutku.
Dovody tejto zmeny su u mnohych mojich znamych a u mna rovnake, no radsej ich nejdem rozvadzat.

Je mi to luto a dufam ze sa akva nikomu inemu neodcudzi, i ked akva nie je to co byvala.

strbo
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod peter-trnava » 13 Apr 2007 07:58 am

...bohuzial musim suhlasit so Strbinom, aj mam podobny pocit, je mi to velmi luto aj ked na akvu nechodim dlho. Este v januari bola uplne ina ako teraz... :? vid moj prispevok
viewtopic.php?t=6376&postdays=0&postorder=asc&highlight=arowana&start=200
Naposledy upravil peter-trnava dňa 13 Apr 2007 08:01 am, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
peter-trnava
 
Príspevky: 1264
Obrázky: 92
Založený: 03 Feb 2007 20:07 pm
Bydlisko: Trnava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod xDodox » 13 Apr 2007 08:00 am

2strbino: z veľkej časti máš pravdu ....
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.