STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Zostal akva.sk jej pôvodný lesk??

Áno , samozrejme
53
26%
Trochu slabšia , ale dá sa
39
19%
Nepostrehol som
50
24%
Som presvedčený , že je to horšie
63
31%
 
Celkový počet hlasov : 205

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod majko » 13 Apr 2007 08:14 am

strbino napísal: Teraz ked sa nieco udeje a niekto povie daj to na akvu tak je reakcia vzdy rovnaka, " naco iba ti nadaju" Teraz tu nazriem ledva na minutku.
Dovody tejto zmeny su u mnohych mojich znamych a u mna rovnake, no radsej ich nejdem rozvadzat.

No nerozumiem Ti celkom. Tvoja reakcia vyzera byt typu " Ja nieco viem, ale nepoviem, lebo na to musite prist najskor sami". Ked si otvorene povedal A povedz otvorene aj B. Potom mozeme o tom diskutovat ako to vidime ostatni a mozno s tym nieco aj urobime. Ja mam tiez pocit, ze akva stratila svoj lesk. Ale rozhodne to nie je tym, ze niekto niekomu "nada". Skusim moj pohlad na vec aj ked to vyznie asi drsne.
Ja to vidim tak, ze vaznejsie problemy nastali v dvoch fazach. Prva bola navrat Richarda na stranky akva. Rozputala sa tu prilis oniva diskusia, priznavam, ze aj mojim pricinenim. Toto sa vsak vymklo z ruk a uz to nebola diskusia o problemoch, ale o Richardovi. Kazdy sa citil povinny reagovat na kazdu narazku a pridavali sa stale novi ludia. A kedze sa to mazalo, ti co to pred tym necitali to nechtiac spustili znova.
Druhym problemom akvy, podla mna bolo zrusenie akvaria.sk. Zrazu nastal prival byvalich uzivatelov akvarie, ktori boli zvyknuty na iny typ diskusie ako na akva.sk. Kym sem tam pribudol nejaky novy uzivatel, aj maly pocet moderatorov to ustal v pohode. Teraz ale nastala situacia ked boli moderatori v zasadnom oslabeni :D. Niektori uzvatelia si povedali toto nemusim a prestali akvu sledovat, niektori skalni reagovali co zase vyvolavalo pocit, ze kazdy novacik bude zvozeny.
Riesenim je podla mna vyssi pocet moderatorov, ktori sa na akvu dostanu nie len vecer. Tuto funkciu som napriklad vyfasol aj ja :D. A nejak sa snazim....
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Reklama

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod xDodox » 13 Apr 2007 08:32 am

majko napísal:....nastal prival byvalich uzivatelov akvarie, ktori boli zvyknuty na iny typ diskusie ako na akva.sk.....

Dovoľ, aby som ti trochu oponoval. Nebol tam až tak odlišný typ diskusie ako tu. Viem to, lebo som tam bol moderátorom, a dosť som si tam toho "preskákal". Skôr by som povedal, že tam bola diskusia viac "zhovievavá" a tu je "agresívna" (neberte ma teraz doslovne).
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod milop » 13 Apr 2007 08:52 am

Neviem aka bola diskusia na akvaria. sk
ale tu mám pocit, že sme sa začali točiť stale na mieste okolozačiatkov a skončili pokročilejšie témy
a hovoril som s viacerými čo konštatovali túto skutočnosť, škoda, ale verím že sa to vráti - možno treba obnoviť, otvoriť, nahodiť nové témy o miniakvarijach, aquascapingu, bettach, .....
milop
 
Príspevky: 1017
Obrázky: 84
Založený: 13 Sep 2004 17:20 pm
Bydlisko: BA

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod arowana » 13 Apr 2007 09:18 am

Osobne by som sa prikláňal k Milopovej pripomienke.
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod majko » 13 Apr 2007 09:19 am

milop napísal: ale tu mám pocit, že sme sa začali točiť stale na mieste okolozačiatkov a skončili pokročilejšie témy
Presne toto som mal na mysli pod inym typom diskusie. Dufam, ze sa niekto neurazi...
xdodox tak mi skus na priklade uviest rozdiel v zhovievavej a agresivnej debate...
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod skala » 16 Apr 2007 21:55 pm

majko, s tou zhovievavostou ma dodo pravdu. ja sa k tomu priklanam. tazko uviest priklad, ale jeden je dobry. prave richard. napriek tomu, ze vtedy boli z herim zrejme rozhadani, a richard si servitku nenechaval, nikto ho nemazal ked nas masiroval eheimom. proste sme si to nevsimali.

prispevky mohol mazat len admin, co bol heri, ja a spectre. akva cas moderoval najma dodo. prispevky som aj mazal, casto som typy dostaval prave od doda.

preco je akva agresivnejsia? v prvom rade si myslim, ze to sa neda riesit ako problem. je to proste fakt. dovod je ale podla mna zrejmy - vacsie mnozstvo uzivatelov a hlavne to, ze uz nejaky piatok fungujeme. a to je aj dovod preco sa tocia zaciatocnicke temy. ten, kto milionkrat odpovedal na podobne otazky casom straca chut.

ja som uz parkrat skusil odpovedat na zaciatocnicke otazky trochu ironicky z dovodu, ze tieto otazky vobec by uz nemali byt na akve polozene (teda mal si ich uzivatel uz predtym zistit) a ono to bolo zobrane ako uplne vazna a seriozna odpoved. nik to ani nenapadol - vacsina to zrejme proste prehliadla.
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod tiger » 17 Apr 2007 22:48 pm

janko napísal:JA SA PÝTAM NA VAŠE NÁZORY , ČI SI NEMYSLÍTE , ŽE akva.sk PO UVEDENÍ burzy.sk STRATILA NA POČTE NÁVŠTEVNÍKOV A POČTE PRÍSPEVKOV??
Osobne sa mi zdá , že po spustení portálu burza.sk sa to tu podstatne ochudobnilo a ani burza.sk nie je tak zaujímavá ako to bolo priamo tu.

...mas pravdu...ako keby si vravel moje slova....
Obrázok používateľa
tiger
 
Príspevky: 108
Obrázky: 7
Založený: 28 Feb 2005 16:51 pm
Bydlisko: Senec

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod D.. » 18 Apr 2007 07:53 am

Ak sa pozriete do statistiky, januar a februar 2007 boli mesiace s najviac temami/prispevkami (347/4354; 412/3845 tem/prispevkov) v celej historii, vysoke cisla mal aj marec. Cize z tohto pohladu je akva.sk momentalne na vrchole. Z pohladu obsahu tem/prispevkov to mozno take jasne nebude, a to je asi dovod, preco niektori pocituju stratu popularity.
K vecnemu opakovaniu zaciatocnickych tem:
Mozno by mohla vzniknut nejake nove forum pre "VIP/akvaristov profesionalov", kde by mohla prispievat iba limitovana skupina ludi (napr. kto uz aspon rok prispieva na akva.sk, pripadne hocijako inac vybrani ludia), a my zaciatocnici by sme iba s uctou sledovali, ako sa zanietene bavia napriklad o tom, ci sa tie oblubene cervene rybicky spravne nazyvaju mecunka, mecovka ci meciar :-)
A ako protiklad by mohlo pribudnut forum s minimalnym zasahovanim moderatorov, kde by sa kazdy mohol spytat hocico a hocikolkokrat - rychlo a bez hladania sa opytam beruc do uvahy vyssiu pravdepodobnost, ze mi nikto neodpovie, ale ani "nevynada" za to, ze sa opakujem a mam najprv skusit hladat (pripadne by sa temy/prispevky po xy dnoch mazali).
Alebo skusit vyhlasovat nieco ako "tema mesiaca/jarna, letna tema..." typu aquascaping a pod.

Vplyv burza.akva.sk na navstevnost a pocet prispevkov sa po par mesiacoch moze zhodnotit z uz spomenutych statistik.

Kedze ale vonku konecne zacina byt pekne, ani sa nebudem cudovat, ked mnohi radsej uprednostnia pobyt vonku pred sedenim pri pocitaci :-)
D..
 
Príspevky: 49
Obrázky: 8
Založený: 26 Júl 2004 12:42 pm

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Ceco » 18 Apr 2007 08:41 am

D.. napísal:...Mozno by mohla vzniknut nejake nove forum pre "VIP/akvaristov profesionalov", kde by mohla prispievat iba limitovana skupina ludi (napr. kto uz aspon rok prispieva na akva.sk, pripadne hocijako inac vybrani ludia)...


Osobne nevidim ziadny prinos v takejto "segregacii". Uz len z pohladu, ze urcit hranicu, kto ano, kto nie, je nerealne.
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Kubo » 18 Apr 2007 16:40 pm

Ja len kratko. Ano klesla uroven akva.sk !!! Dost tem onicom a ked uz vidim podobny nazov temy ako help mi po 150ty krat tak akvu hned vypinam.Alebo temy zdochla mi ryba a podobne ftakoviny si myslim ze staci jedna a nie 350. :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod glevo » 18 Apr 2007 17:42 pm

uz dost dlho som o ziadnu temu co by stala za precitanie a reakciu nezavadil...
Obrázok používateľa
glevo
 
Príspevky: 106
Obrázky: 11
Založený: 04 Apr 2005 15:42 pm
Bydlisko: Prešov

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod thomas111 » 18 Apr 2007 21:07 pm

glevo napísal:uz dost dlho som o ziadnu temu co by stala za precitanie a reakciu nezavadil...

takytak :(
Obrázok používateľa
thomas111
 
Príspevky: 626
Obrázky: 27
Založený: 17 Jan 2006 01:35 am
Bydlisko: Stropkov, Presov

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod rooosta » 18 Apr 2007 21:16 pm

hmmmm ?

Tiež to len prebehnem, pozriem na obrázky a niekedy až žasnem čo ľudia nafotia a ešte to zo 5krát dajú na stránku kde pomaly ani nieje jasné čo je na fotke.... :shock:
prebehnem to tak letmo a za chvíľku som na inej stránke.

Niekedy som sa aspoň pobavil na reakciách k predaju/kúpe čoho sú prispievajúci schopní a ako dokážu reagovať... :oops:

Tie reakcie tak trochu viac na seba viazali ľudí a komunikácia sa stávala či už príjemnou alebo naopak !

No a dnes atraktívne témy : choroba-poradte, mástný fľak na hladine-čo mám robit, miznú mi ryby, aké osvetlenie....a samozrejme s tým súvisiace reakcie : skús pohľadať "odkaz", neotváraj novú tému a tak dalej !

Nech dvihne ruku ten komu to ... :shock: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok používateľa
rooosta
 
Príspevky: 59
Obrázky: 31
Založený: 29 Nov 2005 16:05 pm
Bydlisko: Prešov

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Ceco » 19 Apr 2007 09:02 am

Ludia, trochu vas nechapem. Ved pridem na akvu, vyfiltrujem si z tej haldy prispevkov tie, co ma zaujimaju, a ostatne co ma nezaujimaju ignorujem. Easy as pie. Nechapem ako s tym niekto moze mat problem. Chcete super akvaristicke temy, ale uz na 3 stranach sa tu bavite o veciach, ktore priamo s akvaristikou nesuvisia. Smerujte energiu a cas inym smerom, diskusia v tejto teme aj tak nikam nevedie.
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod thomas111 » 19 Apr 2007 09:39 am

Ceco, teraz trocha nechapem ja Teba. Akoto ze diskusia nikam nevedie? To mame byt ticho? Ked clovek nieje s niecim spokojny tak to da najavo. A ak uz nemas co vyfiltrovat, tak ...
Obrázok používateľa
thomas111
 
Príspevky: 626
Obrázky: 27
Založený: 17 Jan 2006 01:35 am
Bydlisko: Stropkov, Presov

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Raviolka » 19 Apr 2007 10:17 am

thomas111 - já Ceca chápu a souhlasím s ním. Zaznívá tu od některých z vás, že tu nejsou žádná zajímavá témata. Na to si čas a chuť najdete, přidat svoje postesknutí. Tak se ale zkuste nechovat jako konzumenti :wink:

Hledáte tu zajímavou diskusi? A sami přispíváte čím :?:

Začátečnická témata vždycky byly a budou, nemám proti nim nic... ehm, podívejme se každý na naše vlastní příspěvky před rokem nebo dvěma. Buď ti lidé dostanou odpověď a také radu, jak s fórem zacházet (komu vadí usměrňování začátečníků a zároveň tato "atraktivní" témata, ať zkusí pomoct jinak), nebo se i okolo prkotiny může rozvinout zajímavá diskuse a můžeme se všichni něco přiučit. O čem se vlastně chcete bavit? Nebavíte se o tom, tak nečekejte, že to někdo udělá za vás - vážně to vypadá, že jediné, co vás zajímá, je domnělý úpadek Akvy.

Kubo - kdyby tobě zdechla ryba, tak mlčíš? A chceš od ostatních, aby byli stejně jako ty na úrovni a neobtěžovali svými dotazy ostatní? Nepsal jsi o akaře, která byla nafouklá...? To je tak strašnej prohřešek, ptát se na základní věci a na to, co tě zajímá? Kde je ta hranice mezi "primitivními" dotazy, které obtěžují, a mezi "zasvěcenou" odbornou diskusí? Trocha pokory a tolerance neuškodí - nebo chcete založit sekci pro pokročilé? A o čem si tam budete povídat... :?:

thomas111 - když je někdo s něčím nespokojený, tak se v první řadě zamyslí, jestli s tím může něco udělat, ne o tom mluvit :wink:

Pokud máte rádi Akvu, tak se k ní chovejte trochu jako k svému dítěti - ne jako k rodiči, který vám musí dát najíst a jak vyjdete na ulici za kamarády, je to pro vás "fotr", kterej vám nedá na co si vzpomenete. Akva je dítětem všech, co sem kdy přispívali a budou přispívat - tak to dělejte. Nikdy nebude dokonalá a vždycky bude mít nějaké dětinské rysy, které my rodiče neradi vidíme, protože jsme z toho vyrostli a jsme na sebe hrdí... ale i to dítě roste a můžeme ho podporovat a dávat mu něco, ne jen chtít brát :wink:

Jestli pro vás Akva najednou není dost dobrá, tak je to vina rodičů, ne její. Na druhou stranu, jestli jen čekáte, co vám kdo naservíruje... tak potom si nemusíte dělat žádné výčitky, tohle dítě prostě nikdy vaše nebylo :roll:
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Patrox » 19 Apr 2007 10:21 am

Amen Rav :oops:
Obrázok používateľa
Patrox
 
Príspevky: 288
Obrázky: 50
Založený: 07 Feb 2005 15:30 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod janko » 19 Apr 2007 13:30 pm

akva .sk je verejná stránka, dá sa sem kedykoľvk prihlásiť a môže sem kliknúť ktokoľvek, ja som chcel počuť iba názory ostatných , pretože podľa mňa a aj podľa viacerých sa v poslednej dobe na akva .sk nedeje nič poriadne , vždy je téma a za ňou iba dva príspevky , poväčšine: prvý je od niekoho , kto predbehol admina prípadne niekoho znalého stránky a pridá príspevok , tak ako sa to robilo vždy , a ten druhý je odkaz na link do staršej témy či tém , kde je už niekoľko desiatok reakcii a tam je malá pravdepodobnosť , že sa diskusia rozvinie do hľbky.
Ja osobne rád poradím aj začiatočníkovi na základe mojich skúseností, pretože ani mne nevyhovuje vyhľadávač, proste to nie je podľa môjho gusta aj keď je určite prínosom.
Skúsme radšej tieto témy rozvíjať priamo tu ako nové, skôr som zástanca toho , aby sa staršie témy ako napr. 1 -3roky postupne mazali, záleží na adminoch.
Veď ich tu je cez 500, kto to kedy všetko preštuduje??
Buďme ľudia, ak nechcem pomôcť odpoveďou, nepíšem, ak viem a chcem , poradím , jednoduché nie??
Načo sú dobré tie upozornenia na odkazy a otváranie duplicitných tém a následné nie príliš primerané odpovede??
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod Kubo » 19 Apr 2007 16:47 pm

Raviolka napísal:
Kubo - kdyby tobě zdechla ryba, tak mlčíš? A chceš od ostatních, aby byli stejně jako ty na úrovni a neobtěžovali svými dotazy ostatní? Nepsal jsi o akaře, která byla nafouklá...? To je tak strašnej prohřešek, ptát se na základní věci a na to, co tě zajímá? Kde je ta hranice mezi "primitivními" dotazy, které obtěžují, a mezi "zasvěcenou" odbornou diskusí? Trocha pokory a tolerance neuškodí - nebo chcete založit sekci pro pokročilé? A o čem si tam budete povídat... :?:

Nemlcim ale nerobim nove temy ak sisi nevsimla ked mi zdochla ryba pisal som do vytvorenych a nerobil som nove 350temy :wink: :) Trosku to opravim jasne ze nechceme tvorit sekciu pre pokrocilych , aspon ja nie.Len nechcem aby sa stale vytvarali nove temy ktore malokoho zaujimaju , len pre lenivost niekoho , ktory nema zaujem pohladat vo vyhladavaci alebo sa urobi hlupim namiesto toho aby vyhladal. :) Raviolka cenim si tvoje nazory a viem , ze aj my sme boli taki "prdusi neskuseni" no ale ja si nepamatam zeby som vytvoril nejaku temu ktora je zbytocna. No vlastne uz nepamat ze ci som nejaku tu temu vytvoril mozno za ten cas co pozeram na fora tak takych 5 mozno 6 aj to je vela a aj to temy Kubove akva 1 a 2 nepocitam. :) . No ale nechajme to tak.Nech to fachci ako chce ja sa z tho nezblaznim a aj tak tu vzy zabludim kedze sa tu vzdy za nejaky ten cas dozviem nieco nove :) .
Naposledy upravil Kubo dňa 21 Apr 2007 20:29 pm, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod thomas111 » 19 Apr 2007 17:01 pm

Rav, OK suhlas.
Obrázok používateľa
thomas111
 
Príspevky: 626
Obrázky: 27
Založený: 17 Jan 2006 01:35 am
Bydlisko: Stropkov, Presov

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod romanK » 19 Apr 2007 17:37 pm

bolo by lepsie ak by tu bola ta inzercia lebo len pre nu tu chodilo vela ludi medzi nimi i ja A AK sa zrusila som tu donedavna prestal chodit
Obrázok používateľa
romanK
 
Príspevky: 223
Obrázky: 29
Založený: 01 Mar 2007 15:51 pm
Bydlisko: kosice

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod jan toman » 20 Apr 2007 23:04 pm

Ja sa zas nemozem zaregistrovat,nakolko mi vypisuje, ze moj mail obsahuje nevhodne slova. :idea:
Obrázok používateľa
jan toman
 
Príspevky: 379
Založený: 13 Jún 2005 00:08 am

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod sano » 21 Apr 2007 07:55 am

každé fórum, aj to naše zreje, ako vyspieva odbornosť prispievateľov. Založil sa nový časopis, a to na výbornej úrovni, čo odobralo dennej diskusii na istej výnimočnosti,v každom prípade sa vyčlenili, oprávnene, tí najpokročilejší, čo na tvorbu časopisu mali.
Zrazu sa ukázala odborná priepasť medzi najpokročilejšími a ostatnými. Veľmi pekne ju premostila raviolka vo svojej odpovedi kubovi, keď spomenula pokoru. Záleží na správaní tých, ktorí ukázali že majú na viac.
Ak budú pokračovať v doterajšom duchu, v duchu skromnosti, odovzdávať svoje vedomosti nezištne ďalej, ono sa to časom pohne dopredu.
Zatiaľ to vidím tak, že došlo ku preskupeniu pozícií, zdvihla sa laťka, a ostatní hľadajú priestor , v ktorom sa uplatniť.
Nezištná pomoc začínajúcim, radou výpestkami, osobnou pomocou, aj od stredne pokročilých, môže byť jednou z mnohých ciest ako ďalej. Veď na to toto fórum vzniklo, týmto sa stalo známym a týmto sa môže dopracovať ku ďalšiemu rozmachu.
Obrázok používateľa
sano
 
Príspevky: 196
Založený: 19 Feb 2004 17:15 pm
Bydlisko: Košice,sever

Re: STRATILA akva.sk NA NÁVŠTEVNOSTI A POPULARITE?

Odoslaťod andy.betta » 22 Apr 2007 00:25 am

no Sano, keď som sa blížil ku koncu tejto debaty a už som si v hlave robil koncept na môj príspevok, netušil som, že už je vlastne napísaný. Súhlas s Tebou, časopis určite znížil počet článkov na akve, ale môže to byť aj impulz pre akvu, aby sa zobudila z letargie a pridala na odbornosti príspevkov. A impulzom by to malo byť aj pre moderátorov, mažte, mažte, mažte, presúvajte, presúvajte, presúvajte. A keď nestíhate, prijmite nových. Mne osobne ste zmazali 2 fotografie vo verejnom albume a predsa sa na Vás nehnevám, robíte si iba svoju prácu. A k tomu: "VIP-akva" len toľko - blbosť, blbosť, blbosť.
Obrázok používateľa
andy.betta
 
Príspevky: 182
Obrázky: 24
Založený: 05 Mar 2004 22:27 pm
Bydlisko: Košice

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.