hladam niekoho na rozobratie a zlepenie akva 320L



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

hladam niekoho na rozobratie a zlepenie akva 320L

Odoslaťod martens » 24 Apr 2007 17:45 pm

Zdarvim vsetkych,

prosim vas o radu. Bolo mi darovane 320L akva. 1 cm hrubka skla. Rozmery priblizne 130x50x45. Problem je v tom, ze ma 7 rokov a preteka na jednej strane. Chcel by som ho dat rozobrat a znovu zlepit. Som z Kosic. Vie niekto poradit?
Vdaka.

Volal som do zopar sklenarstiev, nikto nechce povedat dopredu cenu, len hundru ze vela roboty tak nechcem byt prekvapeny, ze za pracu dam viac ako za nove akva...
martens
 
Príspevky: 17
Založený: 19 Dec 2006 09:35 am
Bydlisko: Kosice - Stare mesto

Reklama

Re: hladam niekoho na rozobratie a zlepenie akva 320L

Odoslaťod Mesjacique » 24 Apr 2007 18:37 pm

v PO (to je Presov, pre neznalych) na sidlisku 3 pytaju za prelepenie akva 5Sk/l, ale zvycajne sa da dohodnut ;)
Obrázok používateľa
Mesjacique
 
Príspevky: 144
Obrázky: 17
Založený: 13 Aug 2006 16:30 pm
Bydlisko: Presov

Re: hladam niekoho na rozobratie a zlepenie akva 3

Odoslaťod martens » 24 Apr 2007 21:23 pm

to je inak zaujima informacia. aspon mam aku taku predstavu o cene, lebo doteraz som nemal ani sajnu...

otazka je stale aktualna - pozna niekto nejake sklenarstvo kde to robia v ke? popripade za kolko?
martens
 
Príspevky: 17
Založený: 19 Dec 2006 09:35 am
Bydlisko: Kosice - Stare mesto

Re: hladam niekoho na rozobratie a zlepenie akva 3

Odoslaťod lukáš » 24 Apr 2007 22:01 pm

Chytis ziletku, oddelis skla, poriadne zoskrabes stary silikon, ocistis, odmastis a znovu to zlepis dokopy. Vyjde ta to mozno tak 3-4 hodiny stredne namahavej fyzickej prace a cenu 1 tuby silikonoveho lepidla (cca 300,-Sk). :wink:
Obrázok používateľa
lukáš
 
Príspevky: 218
Obrázky: 1
Založený: 07 Okt 2005 17:09 pm
Bydlisko: SC

Re: hladam niekoho na rozobratie a zlepenie akva 320L

Odoslaťod slade14 » 24 Apr 2007 22:09 pm

prene ako hovori lukas ,ked vsetko dobre ocistis a silikonovou pistolou zlepis dohromady tak sa fakticky nieje coho bat. a takto to mozes mat aj kvalitnejsie ,ako keby si to mal dal nejakemu fuserovi .
Obrázok používateľa
slade14
 
Príspevky: 261
Obrázky: 28
Založený: 13 Jún 2006 16:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Re: hladam niekoho na rozobratie a zlepenie akva 3

Odoslaťod martens » 24 Apr 2007 22:31 pm

Ja viem, ze sa to robi s pistolou a lepom.Problem je v tom, ze som to este v zivote nerobil a preto hladam niekoho skuseneho. Dovod, preco som otvoril tuto temu je, ze chcem nejake odporucanie na dobreho kosickeho sklenara a nie fusera ako bolo vyssie spomenute.

Ak si trufa nejaky akvarista z KE a pritom ani nie je sklenar, nech sa ozve aj tak. Akva by som chcel napustat v july.

Ak by som si to vedel zlepit sam, urobil by som to. Radsej miniem o 1000-1500 sk viac a mam istotu ze je to tak ako to ma byt, ako to lepit sam a vytopit si byt.

Otazka je este stale aktualna.
martens
 
Príspevky: 17
Založený: 19 Dec 2006 09:35 am
Bydlisko: Kosice - Stare mesto

Re: hladam niekoho na rozobratie a zlepenie akva 3

Odoslaťod martens » 25 Apr 2007 11:05 am

Este dodam jednu informaciu. Darca mojho akvaria je v KE. Ja som z Trebisova. V ke som na intraku. Kde ho mam rozlepit? Tu obrovsku vanu cez dvere vratnice neprenesiem aby som to rozliepal na izbe. Darcu otravovat nechcem ci to mozem robit u neho, byva byte. Otca otravovat nebudem aby prisiel autom, odniesli sme akva do TV, tam ho rozlepili, zlepili a odniesli do ke spat. Nie vzdy su podmienky na vlastnu pracu. Tolko k vysvetleniu preco si to nerozoberiem sam.
martens
 
Príspevky: 17
Založený: 19 Dec 2006 09:35 am
Bydlisko: Kosice - Stare mesto

Re: hladam niekoho na rozobratie a zlepenie akva 3

Odoslaťod szabo peter » 25 Apr 2007 13:17 pm

niekedy staci prilepit pasik skla
szabo peter
 
Príspevky: 1
Založený: 22 Mar 2007 16:17 pm
Bydlisko: Humenne


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.