Hlasujte o burza.akva.sk



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Jste za návrat inzerce na Akvu?

Ano, zrušit burza.akva.
70
46%
Ano, ale nerušil bych (alespoň dočasně) burza.akva. Ať funguje dál separátně.
19
13%
Ne, ať to zůstane, jak to je.
19
13%
Ne, ale aktuality z burzy.akva by se mohly zobrazovat na Akva.
43
28%
 
Celkový počet hlasov : 151

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod janko » 07 Jún 2007 17:02 pm

marlo, nadpolovičná väčšina je za zrušenia burzy .akva.sk, mali bz ste to rešpektovať a prípadne zaujať aj postoj, aj keď som osobne hlasoval za druhú variantu,
bola bz škoda aby sa tu na akvafore množili témz ako zrušiť , nezrušiť, má nemá pravdu, polemika a ostatné
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Reklama

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod romanK » 07 Jún 2007 17:17 pm

Jirka Scobak napísal:Před chvílí byla zamčena diskuse..

dobre ibaze si mozeme aj pokecat o tom a ne len napisat chcem alebo nechcem
Obrázok používateľa
romanK
 
Príspevky: 223
Obrázky: 29
Založený: 01 Mar 2007 15:51 pm
Bydlisko: kosice

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 07 Jún 2007 18:05 pm

romanK napísal:dobre ibaze si mozeme aj pokecat o tom a ne len napisat chcem alebo nechcem


Souhlasim (a prave to delam).
Dosavadni stav hlasovani: 89% lidi neni spokojeno se soucasnym stavem a chce na Akva videt take inzeraty. Lisi se v nazoru, zda burza.akva zrusit/nezrusit, zda se maji inzeraty zadavat primo na akva nebo prebirat z burza.akva.
Otazky na admina:
1) Jak moc narocne by bylo vratit inzerci zpet na Akva a jake by z toho vyplynuly komplikace (sponzori, napr.)?
2) Jak narocne by bylo vratit alespon Darujem?
Myslim, ze uplne zrusit nejakou stranku ma smysl az tehdy, kdy je jednoznacne, ze nikoho nezajima.
Navrhuji: Darujem vratit zpet na akva, prvnich deset inzeratu zobrazit z burza.akva na akva. Otazkou je (jak uz nadhodil Marlo), kdo to udela.
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod romanK » 07 Jún 2007 18:25 pm

ten kto to zrusil!?
Obrázok používateľa
romanK
 
Príspevky: 223
Obrázky: 29
Založený: 01 Mar 2007 15:51 pm
Bydlisko: kosice

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod majko » 07 Jún 2007 20:53 pm

janko napísal:marlo, nadpolovičná väčšina je za zrušenia burzy .akva.sk, mali bz ste to rešpektovať a prípadne zaujať aj postoj, aj keď som osobne hlasoval za druhú variantu,
bola bz škoda aby sa tu na akvafore množili témz ako zrušiť , nezrušiť, má nemá pravdu, polemika a ostatné

Nadpolovicna v 3500 userov je 37 ? Akosi mi to nevychadza. Ja to vidim tak, ze momentalny stav vadi cca 40 ludom z 3500, takze nevidim nejaky padny dovod na to aby administratori fora mali nieco respektovat alebo zujimat postoje.
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod andy.betta » 07 Jún 2007 21:11 pm

Mne osobne chýba diskusia k niektorým ponukám. Som rád za každú diskusiu k veci, kde sa môžem niečo konkrétne naučiť, som rád za každú diskusiu, ktorá dokáže ochrániť moju peňaženku pred nejakým špekulantom a som rád za každú diskusiu, ktorá ma ochráni pred vytopením bytu.
Príklad.
Niekde som videl veľké pekné akva a povedal som si: fasa vec tie rybičky, také niečo chcem ( aj keď nemám žiadne skúsenosti). Kedže nemám dosť peňazí na nový komplet, hľadám nejaký lacnejší inzerát. Dostanem sa na nejakú stránku burza.akva.sk, pozriem si inzerát: predám 300l akva, so super kvalitným stojanom lacno, dohoda možná.
A teraz sú dve možnosti:

1. ak je k nemu diskusia (samozrejme k veci):
xy: dobrá ponuka, ale napíš neaké detaily, napr hrúbka skla a pod
xx: to predáva kamoš, neviem všetko, ale zistím
xx: bez filtra, sklo 5 mm, .....
xy: nie je to nejaké tenké sklo?
yy: prečítaj si túto diskusiu viewtopic.php?t=4983

xy: dakujem Ti yy, nerád by som vytopil susedov, musím sa toho o akvaristike ešte tolko naucit ...
xx: kde vidíš problém, sak kamoš v nom mal korytnačku?
yy: a kolko tam mal vody?
xx: tak jednu štvrtinu

výsledok: vďaka diskusii akvarista amatér ochránil svoj majetok, majetok susedov, svoje a ich duševné zdravie a hlavne sa naučil, že najprv sa najprv musí vzdelávať

2. ak k inzerátu nie je diskusia:
výsledok: zdravie aj majetok v prdeli, a neverím, že sa taký človek ku akvaristike vráti
Obrázok používateľa
andy.betta
 
Príspevky: 182
Obrázky: 24
Založený: 05 Mar 2004 22:27 pm
Bydlisko: Košice

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod janko » 07 Jún 2007 21:47 pm

majko napísal:
janko napísal:marlo, nadpolovičná väčšina je za zrušenia burzy .akva.sk, mali bz ste to rešpektovať a prípadne zaujať aj postoj, aj keď som osobne hlasoval za druhú variantu,
bola bz škoda aby sa tu na akvafore množili témz ako zrušiť , nezrušiť, má nemá pravdu, polemika a ostatné

Nadpolovicna v 3500 userov je 37 ? Akosi mi to nevychadza. Ja to vidim tak, ze momentalny stav vadi cca 40 ludom z 3500, takze nevidim nejaky padny dovod na to aby administratori fora mali nieco respektovat alebo zujimat postoje.


nadpolovičná väčšina z tých , ktorí sa o to ako tak zaujímajú a majú tendenciu to napraviť, tak ako im to vyhovovalo.
Sporadickí prispievatelia, ktorí na túto tému, ani možno nebudú múcť vďaka usilovnosti adminov ani prispieť, sa nad tou zmenou asi ani nepozastavia, ale jednoducho to bolo pohodlnejšie, a bolo to pod noisom.
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod marlo » 07 Jún 2007 21:50 pm

andy.betta napísal:
2. ak k inzerátu nie je diskusia:
výsledok: zdravie aj majetok v prdeli, a neverím, že sa taký človek ku akvaristike vráti


Videl si niekde na avize alebo na podobnom inzertnom webe diskusiu ? Ja nie.
99% prispevkov v inzeratoch nemalo so samotnym inzeratom nic spolocne.

majko to vystihol vo vyssie uvedenom prispevku celkom dobre 37 z 3500 je za zrusenie burzy.
Netvrdim ze je to to najlepsie co existuje a zatial si stale myslim ze je to lepsie ako keby to malo byt tu vo fore.

Jirka Scobak : technicky vratit "DARUJEM " spat na akva.sk nie je problem
ale uz teraz viem ze ak by som to vratil tak by sa tam objavovali inzeraty tak ako sa teraz objavuju kade tade po fore "kupim,predam"
Zo sponzormi to nemalo a nema nic spolocne.


Ak sa najde clovek ktory dokaze spravit to aby sa poslednych 10 inzeratov zobrazovalo tu na akva.sk nech ma kontaktuje.
To je zatial jedina vec ktora sa mi z celej diskusie pozdava.
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod jiri sajar » 07 Jún 2007 22:12 pm

Aj ja si myslim, ze v burze nema diskuzia co robit, to predsa je len na predavajucom a pripadnom zaujemcom o kupu aby si sukromne vydiskutovali potrebne detaily cez mail, telefon ci osobne...a ak niekto "spekuluje" a chce zarobit na nekvalitnom tovare, nikto nebrani nespokojnemu zakaznikovi aby takoveho spekulanta riadne potom nerozmazol na fore alebo teme.....
K otazke, ze niekto nakupuje preto, ze nema na nakup za ceny v obchode a je zaciatocnik .... ziskat informacie o tom ake parametre ma mat akvarium o obsahu napr. 200 litrov najde v ktorejkolvek knizke o akvaristike, ktoru zozenie nariklad v ktoromkolvek antikvariate za par korun.... prepacte...nech sa nikto neurazi....ale ak si chcem kupit auto a som absolutny zaciatocnik s este neuschnutou farbou na svojom vodicaku...tiez si nekupim cadilaka pod cenou ked o nom nic neviem...a ak ano tak je to s mojim IQ dost nahnute.....
Tento web ja chapem hlavne ako moznost sdruzenia sa ludi, ktori maju spolocne hobby, vasen.... a ktori si vzhladom na svoje spolocne "postihnutie :lol: chcu aj pomoct ...napriklad aj ponukou na odpredaj predmetov svojho hobby..... takze by sme si mali okrem inych veci aj vediet ustrazit serioznost navstevnikov tohto webu a aj burzy....
a tak ako v temate o chovu bojovnic asi nikto nebude diskutovat o problematike chovu tlamovcov, tak by sa inzercia mala riesit samostatnym blokom, s tym ze na hlavnej stranke by bola uputavka na burzu formou umiestnenia 10 , 20, ci 30 poslednych inzeratov....
Obrázok používateľa
jiri sajar
 
Príspevky: 720
Obrázky: 77
Založený: 28 Jún 2005 08:28 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 07 Jún 2007 23:27 pm

marlo napísal:
andy.betta napísal:Videl si niekde na avize alebo na podobnom inzertnom webe diskusiu ? Ja nie.
99% prispevkov v inzeratoch nemalo so samotnym inzeratom nic spolocne.
majko to vystihol vo vyssie uvedenom prispevku celkom dobre 37 z 3500 je za zrusenie burzy.


Odspodu: Nedelam v teto branzi, sorry.

37 z 3500 - demagogicky argument :!:
Vysvetlim. Aktualne presne 40+20+8 nebylo spokojeno (ruzne navrhy, jak to resit). Pouze 9 lidi ze 77 hlasovalo, ze jim soucasny stav vyhovuje. Ptam se: "sakra, to ti, co jim to vyhovuje, nedokazali zburcovat sve pratele, zname a pribuzne, aby zvratili tento nelichotivy stav?" Devet spokojenych lidi z 3500 (pouzijme take demagogickou argumentaci :roll: ) je zatracene maly duvod k poklidu.
Ok, at ma akva 3500 registrovanych uzivatelu. Ne vsichni se jeste o Akvu zajimaji. Ne vsichni stranku navstivili v poslednich dvou dnech. Ne vsechny pravdepodobne zajima inzerce. A ne vsechny z tech, ktere inzerce zajima, zajima natolik, aby kvuli ni hlasovali. Vseobecne: Lidi, kteri se aktivne projevuji je vzdy pouze zlomek celkoveho poctu.
Nicmene: Hlasovani tu je. Zmobilizujme "Kralickovi pratele a pribuzne" (citat, Medvidek Pu) a hlasujme (muzeme dat na burzu.akva vyzvu: Zachrante burzu.akva a hlasujte za odpoved cislo 3!). Vydrzme to tyden. Ten pocet, ktery bude konceny, bude pravdepodobne konecna skupina lidi, kteri jsou ochotni aktivne komunikovat. A pokud bude i dal zastancu soucasneho stavu mene nez cca 20 procent, budeme vedet.

Posledni odpoved: Nemusim mit na inzertnim webu diskusi, souhlasim s tebou. Ale proc by kvuli tomu mela byt inzerce na separatni strance?
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod andy.betta » 08 Jún 2007 00:30 am

Marlo, ja netvrdím, že Avizo má diskusie, ale sa mi nezdá, že akva.sk je nejaká inzertná stránka. Mám len pocit, že burza bola len takým osviežujúcim prvkom a nie nosnou časťou stránky. Len som chcel poukázať aj na kladné stránky diskusie, pokiaľ je zdôraznujem k veci. To, že sa nedodržiavali pravidlá a niektorí si vždy našli nejakú odbočku od inzerátu, to tu bolo, je a bude. Škoda, že sa to nedá ustriehnuť.
Asi bude naozaj najlepšie presunúť "darujem" na akvu a nechať malý odkaz na posledé inzeráty.Je to možno jediné riešenie, na ktorom sa zhodne väčšina, a prikláňam sa k nemu aj ja.
Jiri, asi sme sa nepochopili, tu nejde o peniaze, ale o to, aby si ludia nemuseli kupovať mačku vo vreci...
Obrázok používateľa
andy.betta
 
Príspevky: 182
Obrázky: 24
Založený: 05 Mar 2004 22:27 pm
Bydlisko: Košice

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod majko » 08 Jún 2007 07:58 am

Jirka Scobak napísal:37 z 3500 - demagogicky argument :!:

Ale ANO ! Uplne rovnako demagogicky ako "Nadpolovicna vacsina je za zrusenie Burzy" :D.
Rovnako je demagogia "40+20+8". Marlo jasne povedal, ze ak sa niekto podujme tak tych 20 je ochotny uspokojit.
A vzhladom na to , ze akva je forum o akvaristike sa mi nezda 48 ludi nespokojnych s inzeciou nelichotivy stav. Vsetci proste spokojni nebudu nikdy. V podstate mi toto cele bolo jedno, ale argumenty ma donutili zmenit nazor.
Najvacsi problem vidim v tom, ze velka vacsina si predstavuje spravu tejto stranky ako "Hurvinek valku". Argumenty typu "vsak admini zmazu", "preco to nefunguje", "treba spravit" vyzneju uplne inak ked ich mate realizovat sami. Uvedomte si prosim, ze toto nie je komercna stranka, ktora zivi majitelov. Vsetci administratori a moderatori su obycajni ludia, ktori musia na zivobytie pracovat a poniektori maju aj rodiny. Vo svojom volnom case (poniektori aj v pracovnom :mrgreen:) sa potom venuju tejto stranke. Rucim za to, ze by vela ludi zmenilo nazor keby to museli robit sami. Proste vacsina prispevkov nemalo s inzeratom nic spolocne, vznikali hadky o cenu, zosmiesnovania typu "ak to niekto kupi je blbec" a dokonca si pamatam par individui, ktore na "Darujem zbytky" poslali dotycneho do XXX, ze zbytky si moze nechat, ze on chce seriozny material.
A to este nehovorim o urazenych a vyhraznych SS od "ako si dovolil nieco zmazat", "on mohol a ja nie ?" cez ""dik ze si mi nepomohol", "prajem prijemne dalsie sefovanie na fore" az po "budeme to riesit sudnou cestou". A najdu sa aj taki ktori Vam budu pisat nezmyselne prispevky len aby ste mali robotu s mazanim...
Naposledy upravil majko dňa 08 Jún 2007 10:42 am, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod xDodox » 08 Jún 2007 08:06 am

majko napísal:....
Najvacsi problem vidim v tom, ze velka vacsina si predstavuje spravu tejto stranky ako "Hurvinek valku". Argumenty typu "vsak admini zmazu", "preco to nefunguje", "treba spravit" vyzneju uplne inak ked ich mate realizovat sami. Uvedomte si prosim, ze toto nie je komercna stranka, ktora zivi majitelov. Vsetci administratori a moderatori su obycajni ludia, ktori musia na zivobytie pracovat a poniektori maju aj rodiny. Vo svojom volnom case (poniektori aj v pracovnom :mrgreen:) sa potom venuju tejto stranke. Rucim za to, ze by vela ludi zmenilo nazor keby to museli robit sami. ....

V tomto máš úplnú pravdu - moderoval som fórum akvaria a niekedy sa to teda stíhať nedalo. A ustrážiť všetko je taktiež skôr nemožné ako možné. Ale môžem povedať, že mi to i trochu chýba :o .
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Ceco » 08 Jún 2007 09:05 am

majko napísal:...A najdu sa aj taki ktori Vam budu pisat nezmyselne prispevky len aby ste mali robotu s mazanim...

:mrgreen:
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod D.. » 08 Jún 2007 17:09 pm

Aj ked som povodne hlasoval za poslednu moznost, dnes sa mi viac paci nezavisle fungovanie aj burzy a aj inzertnych sekcii na akva.sk.
Nech sami zadavatelia inzeratov ukazu, co im lepsie vyhovuje.
A ak obidva systemy dokazu svoju zivotaschopnost, tak nech kazdy jednoducho pouziva ten, co mu viac vyhovuje.
Pripadne sam cas ukaze, kto to nakoniec prehra.
D..
 
Príspevky: 49
Obrázky: 8
Založený: 26 Júl 2004 12:42 pm

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 08 Jún 2007 19:54 pm

D.. napísal:Aj ked som povodne hlasoval za poslednu moznost, dnes sa mi viac paci nezavisle fungovanie aj burzy a aj inzertnych sekcii na akva.sk.


Takze jsi vlastne za moznost cislo 2?
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod janko » 08 Jún 2007 21:11 pm

majko napísal:Ale ANO ! Uplne rovnako demagogicky ako "Nadpolovicna vacsina je za zrusenie Burzy" :D.
Rovnako je demagogia "40+20+8". Marlo jasne povedal, ze ak sa niekto podujme tak tych..

mali ste to nechať na stránke, aspoň by si každý čítajúci urobil na daného prispievateľa vl. názor.
Prípadne zamedziť mu po debilnom príspevku na 3-5 dní prístup na stránku,rovnako ako by si najredšej urobil po mojom príspevku.
Nemyslím to v zlom , ale cesta by sa mala dať nájsť a elimnovať tieto negatíva, nie??
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod majko » 08 Jún 2007 22:11 pm

janko napísal:mali ste to nechať na stránke

Ja s tym nic nemam, v tedy to bolo rozhodnutie adminov a ja som nebol ani moderator. A kedze to nie je moja stranka ja do toho kecat moc ani nemozem.
janko napísal: aspoň by si každý čítajúci urobil na daného prispievateľa vl. názor.Prípadne zamedziť mu po debilnom príspevku na 3-5 dní prístup na stránku

Prepac ale ako som uz pisal netusis co to obnasa.
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod joko » 08 Jún 2007 23:48 pm

janko napísal:zamedziť mu po debilnom príspevku na 3-5 dní prístup
to sa neda prakticky, bez ohladu na text prispevku, a mimo ine, vznikali by dilemi co je a co nieje "debilny" prispevok. ;-)
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod joko » 08 Jún 2007 23:50 pm

to: Jirka Scobak: Vedel by si mi prosim Ta spocitat kolko si daval inzeratov uz ? Dakujem, potom sa asi rozvinie este dalsia debata :-)
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 09 Jún 2007 23:01 pm

majko napísal:
Jirka Scobak napísal:37 z 3500 - demagogicky argument :!:

Ale ANO ! Uplne rovnako demagogicky ako "Nadpolovicna vacsina je za zrusenie Burzy" :D.


Ted mas pravdu. Demagogie funguje na obou stranach.
Nechme hlasovani bezet jeste tyden a bude to realnejsi.
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod slade14 » 09 Jún 2007 23:43 pm

mne vyhovovalo napriklad ,ked som si na akve mohol pozriet stare inzeraty a po dlhsom case na ne zareagovat. napriklad ,ked som mal zaujem o kupu neocaridin ,tak ako prve som spravil to,ze som si polistovall v teme darujem a dotycnemu som sa ozval na 9 mesiacov stary inzerat co , na burze nieje mozne.
Obrázok používateľa
slade14
 
Príspevky: 261
Obrázky: 28
Založený: 13 Jún 2006 16:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod joko » 09 Jún 2007 23:54 pm

Jirka Scobak napísal:Nechme hlasovani bezet jeste tyden a bude to realnejsi.
Nebude. Bude to presne to iste, len o par hlasov viac, ci uz tam alebo hentam ...
Neverim ze inzeraty sa presunu naspat na www.akva.sk lebo:
Ked admini presmerovali inzerciu na inu subdomenu, mali na to dovod, ktory je platny aj nadalej.
Sami tvrdia a nielen oni ze sa to osvecilo.
Nemaju cas na to aby to presunuli naspat, resp. aby teoreticky s funkcnili inzerciu aj tu aj na burze ponechali - paralelne.
Podla mna je to prakticky nezvratny proces :-) casom sa to zauziva.
Predstav si ze by si sa zaregistroval teraz, ani by ta nenapadlo o tom diskutovat.
V podstate vsetci co zvyknu predavat casteisie, im to vyhovuje, tak ako je teraz.

Dufam vsak ze to darovanie sa vyriesi, aby to bolo efektivneisie, ale kedy :-) to asi nebude tak skoro.
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Hlasujte o burza.akva.sk

Odoslaťod Jirka Scobak » 10 Jún 2007 00:27 am

joko napísal:[quote="Jirka Scobak" Dufam vsak ze to darovanie sa vyriesi, aby to bolo efektivneisie, ale kedy :-) to asi nebude tak skoro.

Vpodstate admini napsali, ze je technicky mozne ho vratit. Ja jsem za.
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.