Europske majstrovstva Xipho-Molly 2007



domáce a medzinárodné súťaže rýb a akvárií

Europske majstrovstva Xipho-Molly 2007

Odoslaťod barky » 03 Máj 2007 13:49 pm

Rad by som vas informoval o Europskych majstrovstvach Xipho-Molly, ktorých prve tohtorocne kolo sa bude konat na Slovensku a to konkretne v Hrabusiciach.

Terminy: 15.5.2007 – uzávierka písomných a telefonických prihlášok
14.-15.6.2007 do 10:00 hod. Dovoz a príjem kolekcií
16.-17.6. 2007 – Výstava otvorená pre verejnosť

Miesto: Hrabušice, Urbársky dom, Slovenská republika

Usporiadatel: SZCh, Akvaristika Spišská Nová Ves

Europske majstrovstva Xipho - Molly zastresuju nasledovne druhy vo vsetkych farebnych a tvarovych formach podla standartu ISXM 01:

Xiphophorus helleri
Xiphophorus maculatus
Xiphophorus variatus
Poecilia sphenops
Poecilia latipina
Poecilia velifera

Kolekciu tvori vdy jeden par - samec + samicka tychto druhov.

V pripade zaujmu zucastnit sa prveho kola EM Xipho-Moly kontaktuje usporiadatela prostrednictvom nasledujucich kontaktov:

Ladislav Jakubec, Nová 10, 053 15 Hrabušice, Slovenská republika, ubytovanie.jakubec@pobox.sk,+421 53 44 90 262,+421 904 364 744

Okrem EM Xipho-Molly bude v Hrabusiciach aj vystava gupiek - parov.
barky
 
Príspevky: 1431
Obrázky: 33
Založený: 01 Apr 2003 15:25 pm
Bydlisko: DE - Düsseldorf

Reklama

Re: Europske majstrovstva Xipho-Molly 2007

Odoslaťod Richard Tokušev » 11 Jún 2007 14:23 pm

Konanie Majstrovstiev Európy v Hrabušiciach - v prvej dedinke Slovenského raja - je spojené so stretnutím akvaristov - živorodkárov v medzinárodnom merítku. Máme avízo o pripravovanom zájazde z Poľska, prídu páni akvaristi z Čiech, Nemecka a samozrejme sa chystáme aj my z BB.
Richard Tokušev
 

Re: Europske majstrovstva Xipho-Molly 2007

Odoslaťod iwan » 17 Jún 2007 19:56 pm

prave som sa vratil z hrabusic a vobec nelutujem ze som tu cestu absolvoval . blahozelam vsetkym vitazom ,ale hlavne velka vdaka panovi jakubcovi za kus prace ktoru vykonal aby sme my navstevnici ,sutaziaci a vobec vsetci akvaristi mohli kochat krasou vystavovanych ryb :D
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno

Re: Europske majstrovstva Xipho-Molly 2007

Odoslaťod Richard Tokušev » 18 Jún 2007 14:07 pm

iwan napísal:prave som sa vratil z hrabusic a vobec nelutujem ze som tu cestu absolvoval . blahozelam vsetkym vitazom ,ale hlavne velka vdaka panovi jakubcovi za kus prace ktoru vykonal aby sme my navstevnici ,sutaziaci a vobec vsetci akvaristi mohli kochat krasou vystavovanych ryb :D


Aj si si niečo kúpil?
Väčšina rýb bola za smiešnych 6,- Sk
Richard Tokušev
 

Re: Europske majstrovstva Xipho-Molly 2007

Odoslaťod iwan » 18 Jún 2007 18:42 pm

aj mna prekvapili tie naozaj smiesne ceny ako za komancov :lol: ale kupil som jednu kolekciu guppy kruhy co tam poslal Jano Slobodnik skoncili na 4 mieste aby som premiesal krv .rozmislal som aj nad Budajovimi veliferami stal som pred tym akva asi 10 minut ale keby som ich kupil musel by som z toho nasho 1izboveho bytu odist ja s manzelkou aby som im tam mohol zariadit akva :shock:
Obrázok používateľa
iwan
 
Príspevky: 149
Obrázky: 9
Založený: 21 Feb 2007 22:58 pm
Bydlisko: brusno


Naspäť na Súťaže

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.