Sny....



Všetko okolo akvarijných rýb

Sny....

Odoslaťod MISSsugarComa » 10 Júl 2007 09:17 am

uz mi to nedalo, musela som to sem napisat....mavate aj vy rozne divne sny o akvariovych rybach, rastlinach, o vasi akvariach a podobne???ja ano a dost casto a dost divne....napr minule sa mi snivalo o hovoriacom Cladophora aegagropila, potom o tom ako sa moja mala bojovnica cez noc premenila na velku masozravu rybu a pozrala ostatne, o tom ako som si sla do Centa Nitra kupit krevetky Red Cherry a ponukli mi tam nejaky novy druh ryby co mala chvost ako sasanku a bola taka gulata....no a dnes sa mi snivalo ze u nas v skolskom bufete mali male akvarko a v nom predavali zlate kraby a raky, sklenne priesvitne ryby s cervenymi chvostami a ryby co vyzerali ako betty a boli akoby posypane takymi gulickami malymi na tortu a mali rozne medene a divne farby ako ked je benzin rozliaty na zemi.spytala som sa bufetarky ze ci tie s gulickami su labyrintky aona ze nie.tak som sa spytala ze ci by vydrzali par dni bez vzduchvania a ona ze nie ale ze mozu dychat cez zicherku :lol: .....mate aj vy dake sny o rybach?alebo som tu len ja taka divna??? :shock:
Obrázok používateľa
MISSsugarComa
 
Príspevky: 19
Obrázky: 7
Založený: 21 Apr 2007 12:21 pm
Bydlisko: Nitra

Reklama

Re: Sny....

Odoslaťod Ceco » 10 Júl 2007 09:23 am

Zniz davky LSD :mrgreen:
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: Sny....

Odoslaťod badox » 10 Júl 2007 09:28 am

nemyslím, že si divná, aj keď ti to v noci dobre fantazíruje :D
mne sa o akva sníva iba keď plánujem niečo nové a mám obavy, ako to dopadne
napr. som vo sne prelovila moje rybičky do obrovského akva, kde boli veľké ryby a potom som sa stresovala, či mi ich nezožerú a ako ich také krpaté z toho obrovskjého akva vôbec odlovím späť... :?
Obrázok používateľa
badox
 
Príspevky: 110
Obrázky: 27
Založený: 03 Apr 2007 20:31 pm
Bydlisko: Ba, Ts

Re: Sny....

Odoslaťod joko » 10 Júl 2007 09:33 am

No napriklad mne sa obcas sniva o treskach a sledoch. Napriklad aj teraz desiatujem tresku :-)
A par krat sa mi snivalo, ze mi drblo akvarko. Vsade plno vody, aj som myslel ze si poistim, ale potom ma to preslo.
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Sny....

Odoslaťod janko » 10 Júl 2007 11:12 am

MISS sugarComa - to čo Ti napíšem ber z čistej srandy!!!

už som si prečítal kadejaké kraviny a nezmysly, aj som počul zopár chuťoviek ale to čo si uviedla do úvodu tejto témy sa vymyká chápaniu rozumného človeka.
Hovoriaca Cladophora - fajn
masožravá bojovnica?? - fajn
cherry sasanka - fajn ....
kraby v šk. bufete - fajn aj keď...
ryby s olejovým nádychom?? upff, ale fajn
ale labyrintky posypané tortovými ozdobami dýchajúce cez zicherajzku????

tak toto je výrok roka, najsmiešnejšia kravina akú som kedz počul.

Alebo to mala byť inšpirácia pre ostatných , aby sa nehanbili a opísali svoje divné sny, ??
Každopádne dobre som sa pobavil, a nie som dúfam sám
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

Re: Sny....

Odoslaťod MISSsugarComa » 10 Júl 2007 11:23 am

to janko: no ja za to nemozem ze mam take divne sny:D....aj frajer sa mi za to stale smeje.....a ceco, ja nedrogujem, mam to uz od narodenia :)
Obrázok používateľa
MISSsugarComa
 
Príspevky: 19
Obrázky: 7
Založený: 21 Apr 2007 12:21 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Sny....

Odoslaťod tufo » 10 Júl 2007 17:34 pm

Odkedy som sa raz zobudil ako mi strieka voda zo spodného spoja na akváriu tak sa mi o tom často sníva. Sú to nočné mory. A strhávam sa zo spánku na každé čľapnutie. Vtedy mi vytieklo cca 5L vody. Radšej si ani nepredstavujem 200L... :shock:
A ešte sa mi raz snívalo že som chytil v potoku asi metrovú šťuku ale v sne som si povedal á načo ju vezmem aj tak sa mi to iba sníva a pustil som ju. :D
Obrázok používateľa
tufo
 
Príspevky: 41
Založený: 15 Mar 2007 19:24 pm

Re: Sny....

Odoslaťod arkon » 10 Júl 2007 17:54 pm

tak toto poznam. ja sa pri kazdom splechnuti strhnem ci nepada rovno cely stojan. slabych 400l :) Ceco zacni s LSD nech sa ti tiez nieco pekne sniva.
Obrázok používateľa
arkon
 
Príspevky: 163
Obrázky: 11
Založený: 27 Okt 2006 20:45 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Sny....

Odoslaťod Sefri » 10 Júl 2007 21:29 pm

mne sa zase snívavalo kedysi, že som chytal veľrybu na našom potoku na drevenú udice. Ty vogo to boli súboje, vždy som sa zobudil upotený :lol:
Obrázok používateľa
Sefri
 
Príspevky: 75
Obrázky: 3
Založený: 15 Okt 2006 12:57 pm
Bydlisko: Senica

Re: Sny....

Odoslaťod Silvester Valentin » 10 Júl 2007 23:09 pm

vzdy ked sa chystam na rybacku snivam o tom ze bude moja zivotna. a nemusim pri tom chytit ani svoju zivotnu (rozumej najvacsiu) rybu.
asi az ked budem :dead: pochopim ze zivotna bola kazda jedna na ktorej som bol :P
blby materialista :(
Obrázok používateľa
Silvester Valentin
 
Príspevky: 302
Obrázky: 13
Založený: 15 Máj 2005 09:56 am
Bydlisko: BA

Re: Sny....

Odoslaťod Jirka Scobak » 11 Júl 2007 00:19 am

Mě se ještě nikdy o akváriu nezdalo ... :(.
Poraďte, co mám dělat.
Obrázok používateľa
Jirka Scobak
 
Príspevky: 1546
Obrázky: 194
Založený: 25 Jan 2007 22:14 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Sny....

Odoslaťod Radius » 11 Júl 2007 00:49 am

Mne sa raz snivalo ze moja mama bola neonka a mala ma zavreteho v takej vzduchovej bubline v akvariu aby som sa neutopil. krmila ma vlockami a dafniami :).
Obrázok používateľa
Radius
 
Príspevky: 141
Obrázky: 18
Založený: 12 Apr 2005 20:31 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Sny....

Odoslaťod vysluzil2 » 11 Júl 2007 01:03 am

Jirka Scobak napísal:Mě se ještě nikdy o akváriu nezdalo ... :(.
Poraďte, co mám dělat.
- urcite sa ti o aq snivalo. Len musis mat tu istu chorobu co ja.Inac skleroza je velmi dobra choroba, vzdy sa dozvies nieco nove. A Jirko ked si kupis moju chovnu, tak mas o sny postarane.
vysluzil2
 
Príspevky: 1427
Obrázky: 57
Založený: 14 Feb 2006 11:42 am
Bydlisko: BA

Re: Sny....

Odoslaťod apofiSS » 14 Júl 2007 16:33 pm

No tak moj sen nema nic s rybami ale dostal ma...
Minule som si pozrel noveho supermana pred spanim a ako som tak spal zacalo sa mi snivat ze som superman :D a potom ma tam zacal nikto nahanat az ma zabili s kryptonitom SOM SA ZOBUDIL SKREHNUTY SOM NEVEDEL CO SA DEJE UFFF nenormalka...
apofiSS
 
Príspevky: 6
Založený: 13 Júl 2007 09:08 am

Re: Sny....

Odoslaťod majky » 14 Júl 2007 16:44 pm

asi kazdemu sa sniva o rybach a podobne lebo tuzime po niecom viac mne sa sniva o malawi jazere ,a o velkej chovni,a podobne ale to su hlavne nesplnene sny co sa raz mozno naplnia,milujem taketo sny len skoda ze sa rano zobudim
Obrázok používateľa
majky
 
Príspevky: 282
Obrázky: 41
Založený: 05 Mar 2005 21:38 pm
Bydlisko: Valaliky

Re: Sny....

Odoslaťod joko » 14 Júl 2007 22:01 pm

MISSsugarComa napísal:...a ceco, ja nedrogujem, mam to uz od narodenia :)
On Ti dobre radi, Ceco od kedy znizil davky, tak sa obcas aj vyspi. Uz s rybyckami nechodi do kina a neponara hlavu do akvaria :lol:
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Sny....

Odoslaťod Ceco » 16 Júl 2007 08:59 am

joko napísal:
MISSsugarComa napísal:...a ceco, ja nedrogujem, mam to uz od narodenia :)
On Ti dobre radi, Ceco od kedy znizil davky, tak sa obcas aj vyspi. Uz s rybyckami nechodi do kina a neponara hlavu do akvaria :lol:


Ale ba. Do kina uz sice nie, lebo tie vytvory co posledne chrlia na nich posobili dost traumatizujuco. Ale vencit ich stale chodim, ked sa pritrafi poriadna prietrz mracien.
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: Sny....

Odoslaťod Richard Tokušev » 16 Júl 2007 13:51 pm

ceco tárate tu iba samé nezmysly. Toto si vybavuj na svojom IRC. Moderátori kde ste, že tu nechávate debatu o drogách?

Toto už nie je o akvaristike.
Naposledy upravil Richard Tokušev dňa 16 Júl 2007 14:08 pm, celkovo upravené 1 krát.
Richard Tokušev
 

Re: Sny....

Odoslaťod Ceco » 16 Júl 2007 13:58 pm

Richard Tokušev napísal:ceco tárate tu iba samé nezmysly. Toto si vybavuj na svojom pochybnom IRC. Moderátori kde ste, že tu nechávate debatu o drogách?

Toto už nie je o akvaristike.


Potom nevidim dovod, preco sa opatovne, takmer den co den, na to "pochybne IRC" pokusate dobyjat.
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: Sny....

Odoslaťod badox » 16 Júl 2007 14:45 pm

Richard Tokušev napísal:ceco tárate tu iba samé nezmysly. Toto si vybavuj na svojom IRC. Moderátori kde ste, že tu nechávate debatu o drogách?

Toto už nie je o akvaristike.


jj toto nie je o akvaristike, ale o snoch, a sníva sa nám kadečo... od začiatku je to o nezmysloch :!: tak pls neťahajte tie vaše spory aj do tejto nevinnej témy :roll:
je to unavujúce, ked na to človek narazí :twisted:
Obrázok používateľa
badox
 
Príspevky: 110
Obrázky: 27
Založený: 03 Apr 2007 20:31 pm
Bydlisko: Ba, Ts

Re: Sny....

Odoslaťod Dzuzepe » 16 Júl 2007 15:04 pm

Richard Tokušev napísal:ceco tárate tu iba samé nezmysly. Toto si vybavuj na svojom IRC. Moderátori kde ste, že tu nechávate debatu o drogách?

Toto už nie je o akvaristike.



myslim ze toto forum je hlavne o ludoch ktorych spaja spolocny konicek... a kolko ludi tolko chuti...na vas tiez treba kus trpezlivosti p. Tokusev.....
Obrázok používateľa
Dzuzepe
 
Príspevky: 108
Obrázky: 14
Založený: 02 Apr 2007 15:33 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Sny....

Odoslaťod rybka » 17 Júl 2007 08:27 am

MISSsugarComa napísal:...ale ze mozu dychat cez zicherku :lol: ..... :shock:


Tak toto prekonalo vsetky moje avantgardne sny! :lol: Teraz si uz nemyslim ze sa mi snivaju hluposti (alebo aspon nie som sama :lol: ). Neboj, vobec nie si divna, je to uplne normalne, mas moje sympatie :wink:
Obrázok používateľa
rybka
 
Príspevky: 494
Obrázky: 149
Založený: 27 Júl 2003 18:45 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Sny....

Odoslaťod milop » 17 Júl 2007 09:25 am

Dzuzepe napísal:
myslim ze toto forum je hlavne o ludoch ktorych spaja spolocny konicek... a kolko ludi tolko chuti...na vas tiez treba kus trpezlivosti p. Tokusev.....

múúúúdro dzuzepe :!:
Toto by sa dalo použiť aj do desatora, alebo ako motto celeho webu :)
nemyslim teraz nič osobné ,ale všeobecne pre mnohých je to na zamyslenie a veľmi, veľmi vystižné :!:
aj ja si zoberiem poučenie :wink:
Naposledy upravil milop dňa 17 Júl 2007 14:15 pm, celkovo upravené 1 krát.
milop
 
Príspevky: 1017
Obrázky: 84
Založený: 13 Sep 2004 17:20 pm
Bydlisko: BA

Re: Sny....

Odoslaťod bettina » 17 Júl 2007 09:35 am

No kebyze sa ja o svojich snoch rozpisem - ktore su doost realne, tak to by asi nebol portal o akvaristike :o :wink:
Obrázok používateľa
bettina
 
Príspevky: 251
Obrázky: 48
Založený: 12 Aug 2005 07:28 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Ďalšia

Naspäť na Akvarijné ryby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.