Pohroma v novo zalozenom 26l akva



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Re: Pohroma v novo zalozenom 26l akva

Odoslaťod caloghero » 24 Sep 2007 22:00 pm

astras napísal:ale ja nechcem velmi gupky - najma nechcem mat neskor plne akva gupiek...


odporucam si precitat "minicislo" casopisu Akvarium http://www.klub.akva.sk/akvarium/akvarium03.pdf
vydarenych zaujemcov tam je az-az :)
Obrázok používateľa
caloghero
Moderátor
 
Príspevky: 1058
Obrázky: 17
Založený: 13 Jan 2006 20:39 pm
Bydlisko: Velky Kyr

Reklama

Re: Pohroma v novo zalozenom 26l akva

Odoslaťod astras » 24 Sep 2007 22:40 pm

to laci: ja neviem ci by som mala nakoniec plne akva tych gupiek, ale radsej neskusam, nechcem mat potom starosti s tym co s nimi urobim - tak ber tu vetu ako taku prevenciu. inak som uz davnejsie mala este mensie akva a o plne akva gupiek nebolo nudze - horsie ze potom sluzili male novorodeniatka skor ako ziva potrava pre rodicov - a to mi ich bolo luto :(

Držím Ti palce v skorom odchove .

a nehnevaj sa, ale myslim, ze tento ironicky ton si si mohol odpustit, ved som sa len normalne spytala.
astras
 
Príspevky: 26
Založený: 14 Jún 2007 09:37 am
Bydlisko: Torna?a, Bratislava

Re: Pohroma v novo zalozenom 26l akva

Odoslaťod donch » 19 Okt 2007 10:36 am

jj gupky su ako kalamita, nechapem ako niekto moze tvrdit ze su narocne na odchov, dobre robis ze ich neplanujes nasadit ak nechces mat preplnene akva... (hovorim to z vlastnej skusenosti) potom musi clovek zhanat ludi komu by ich podaroval ak mu je luto ich splachnut - moj pripad...
Obrázok používateľa
donch
 
Príspevky: 17
Obrázky: 18
Založený: 11 Sep 2007 12:55 pm
Bydlisko: Ruzomberok

Re: Pohroma v novo zalozenom 26l akva

Odoslaťod Jajka6 » 19 Okt 2007 10:47 am

to astras: a nerozmýšľala si nad nejakou tou krevetkou alebo tak? Myslím si, že tie by sa tam hodili, či nie??
Obrázok používateľa
Jajka6
 
Príspevky: 23
Obrázky: 9
Založený: 02 Okt 2007 22:30 pm
Bydlisko: PB

Predchádzajúca

Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.