Echinodorus Red Devil



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Echinodorus Red Devil

Odoslaťod AciD » 20 Nov 2007 10:07 am

Mám možnosť kúpiť vo výpredaji túto rastlinu za nejakých 90 SK.

Kto mi môže niečo o nej napísať lebo sa neviem dopátrať na nete.

Obrázok
Obrázok používateľa
AciD
 
Príspevky: 15
Obrázky: 2
Založený: 17 Nov 2007 09:40 am
Bydlisko: BB

Reklama

Re: Echinodorus Red Devil

Odoslaťod vodnar73 » 20 Nov 2007 13:11 pm

Drzim len "matersku" rastlinu, odnoze zahadzujem :(
Ked sa jej dari, tak pusti kazdy mesiac jednu. Ma bohatu korenovu sustavu. Ked som ju presadzal tak som ju musel zospodu dobre podstrihnut. Ak ostrihavas postupne stare listy (zvonku), tak pusta rychlo nove.. Peknu cervenu farbu (nie komplet na celej rastline) dosiahnes silnejsim svetlom a CO2-kou. Ked sa zakoreni je vlastne nenarocna,ale na zaciatok daj pod koren daku-tu tabletku (granulu). Vysoku ju mam cca 25cm a siroku (hore) cca 15-20cm, takze sa hodi skor dozadu,pri vacsom akva aj do stredu..
Obrázok používateľa
vodnar73
 
Príspevky: 68
Obrázky: 20
Založený: 29 Aug 2007 15:13 pm
Bydlisko: RK

Re: Echinodorus Red Devil

Odoslaťod janko » 20 Nov 2007 17:00 pm

vodnar73 napísal:Drzim len "matersku" rastlinu, odnoze zahadzujem :(
Ked sa jej dari, tak pusti kazdy mesiac jednu. Ma bohatu korenovu sustavu. Ked som ju presadzal tak som ju musel zospodu dobre podstrihnut. Ak ostrihavas postupne stare listy (zvonku), tak pusta rychlo nove.. Peknu cervenu farbu (nie komplet na celej rastline) dosiahnes silnejsim svetlom a CO2-kou. Ked sa zakoreni je vlastne nenarocna,ale na zaciatok daj pod koren daku-tu tabletku (granulu). Vysoku ju mam cca 25cm a siroku (hore) cca 15-20cm, takze sa hodi skor dozadu,pri vacsom akva aj do stredu..


neviem, možno sa mi iba zdá, ale veľmi sa mi podobá na rd indian, ale názvov bude asi viacero.
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica


Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.