Výroba môjho nového akvaria



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

Výroba môjho nového akvaria

Odoslaťod Peter123 » 26 Nov 2007 20:41 pm

Chcel by som si postaviť nové akvariu okolo 500 l. Pozeral som po rôzných kompletov ale v SR neni žiadny seriózny výrobca za rozumné ceny. Lepšia ponuka už je v ČR a PL, ale zase problém s cudzou menou a dopravou. Preto som sa rozhol akvarium pomaly poskladať. Čo sa týka stolíka a samotného akvaria to mi je jasné. Problém mám v kryte a osvetleni. Ten kryt by mal byť vo farbe stolíka teda drevený. Tu ale rozmýšľam ako ho uchytiť na sklo?? Ako by bolo najvhodnejšie zabrániť vlhkosti, krycie sklo ma moc neláka. ďalej neviem ako sa dá uchyť svetekná rampa na akva?? Tak aby sa dala posúvať pri čistení.
Peter123
 
Príspevky: 60
Obrázky: 19
Založený: 05 Sep 2006 15:51 pm

Reklama

Re: Výroba môjho nového akvaria

Odoslaťod abba » 27 Nov 2007 12:11 pm

Peter123 napísal:Chcel by som si postaviť nové akvariu okolo 500 l. Pozeral som po rôzných kompletov ale v SR neni žiadny seriózny výrobca za rozumné ceny. Lepšia ponuka už je v ČR a PL, ale zase problém s cudzou menou a dopravou. Preto som sa rozhol akvarium pomaly poskladať. Čo sa týka stolíka a samotného akvaria to mi je jasné. Problém mám v kryte a osvetleni. Ten kryt by mal byť vo farbe stolíka teda drevený. Tu ale rozmýšľam ako ho uchytiť na sklo?? Ako by bolo najvhodnejšie zabrániť vlhkosti, krycie sklo ma moc neláka. ďalej neviem ako sa dá uchyť svetekná rampa na akva?? Tak aby sa dala posúvať pri čistení.

zadaj rozmery akva,treba to len nalakovat
abba
 
Príspevky: 189
Obrázky: 11
Založený: 24 Jan 2006 12:05 pm

Re: Výroba môjho nového akvaria

Odoslaťod Peter123 » 27 Nov 2007 13:01 pm

150 x 60 x 60
Peter123
 
Príspevky: 60
Obrázky: 19
Založený: 05 Sep 2006 15:51 pm


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.