hodnotenie uzivatelov



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Re: hodnotenie uzivatelov

Odoslaťod salik » 02 Nov 2003 00:29 am

los alamos napísal:najprv som tu chodil zbierat info a obcas aj radit :) potom nastala kriza lebo mi islo oto aby som mal pod menom o niekolko rybiek viac keby islo o opice tento problem by sa asi nikdy nevyskytol no teroz uz je to O.K 8)

hodnotenie je zrusene
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Reklama

Re: hodnotenie uzivatelov

Odoslaťod marlo » 02 Nov 2003 20:59 pm

los alamos napísal:najprv som tu chodil zbierat info a obcas aj radit :) potom nastala kriza lebo mi islo oto aby som mal pod menom o niekolko rybiek viac keby islo o opice tento problem by sa asi nikdy nevyskytol no teroz uz je to O.K 8)


hmm ... to bol hadam "joke"..ze si prispieval iba preto aby ziskal nejake hodnotenie ?
Obrázok používateľa
marlo
akvaland.sk
akvaland.sk
 
Príspevky: 1426
Obrázky: 25
Založený: 13 Jún 2002 14:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: hodnotenie uzivatelov

Odoslaťod Astrid » 02 Nov 2003 22:37 pm

salik napísal:hodnotenie je zrusene

mudro
marlo napísal:hmm ... to bol hadam "joke"..ze si prispieval iba preto aby ziskal nejake hodnotenie ?

marlo, skus si pozriet niektore "starsie" prispevky los alamosa. Obavam sa, ze to nebol "joke"
Obrázok používateľa
Astrid
 
Príspevky: 617
Obrázky: 73
Založený: 25 Mar 2003 21:22 pm
Bydlisko: Senec

Re: hodnotenie uzivatelov

Odoslaťod joko » 03 Nov 2003 00:19 am

los alamos napísal:najprv som tu chodil zbierat info a obcas aj radit :) potom nastala kriza lebo mi islo oto aby som mal pod menom o niekolko rybiek viac keby islo o opice tento problem by sa asi nikdy nevyskytol no teroz uz je to O.K 8)


To by som zaradil ako "prispevok roka" :wink: (admini, ved mu dajte tu opicu :P )

/sorry los alamos/

Mozno nie, mozno to nebol joke, to je jedno, ale potom je to blbost. Ved ked niekto len tak obkecne temu, tak to clovek aj tak necita od slova do slova, len to brebehne ocami a zastavi sa na tom co ho zaujima, respektive co niesu obkeci. Nie ? Aj tak toto bolo jedine forum co poznam, kde bolo hodnotenie podla prispevkov - podla poctu. Takze ... :wink: natom nezalezi, aspon sa nebudu pridavat suche prispevky, aspon teoreticky, lebo kto sa chce vykecat, aj tak to tam da, ale aj na to sluzi forum, nie? Dalo by sa o tom diskutovat a polemizovat.

Mali by sa davat rybky podla poctu piv, kupenych adminom, na sessions. :wink:
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: hodnotenie uzivatelov

Odoslaťod Atilla » 03 Nov 2003 09:46 am

ja by som bol skor za precistenie for najma od takych prispevkov ktore su uplne od veci (je ich dost)
spomaluje to hladanie ak sa musim preluskat mnostvom nedolezitych prispevkov
Obrázok používateľa
Atilla
 
Príspevky: 648
Založený: 25 Mar 2003 16:24 pm

Re: hodnotenie uzivatelov

Odoslaťod Ceco » 03 Nov 2003 10:57 am

Atilla napísal:ja by som bol skor za precistenie for najma od takych prispevkov ktore su uplne od veci (je ich dost)
spomaluje to hladanie ak sa musim preluskat mnostvom nedolezitych prispevkov


Hmm. Co moze byt pre teba nezaujimave, pre inych mozno je. Tym chcem povedat len tolko, ze nie je jednoduche ani mozne urobit deliacu ciaru, ktora povie: tieto prispevky su OK, tieto nnie, mozu sa zmazat.

Na druhej strane, daju sa najst aj off-topic prispevky. Ale vymazanie zopar takych prispevkov bude mat minimalny efekt.
Obrázok používateľa
Ceco
 
Príspevky: 879
Obrázky: 99
Založený: 31 Mar 2003 14:57 pm
Bydlisko: Alžbetin Dvor

Re: hodnotenie uzivatelov

Odoslaťod Atilla » 03 Nov 2003 11:13 am

ee-ee
reakcia typu "ok" a podobne sa mi nezda byt hodnotna
a taktiez ked v 1 teme prebiehaju 2 rozne diskusie o 2 roznych problemoch pricom 1 je zalozeny na prispevku 'od veci'

ak neveris najdem take :)
Obrázok používateľa
Atilla
 
Príspevky: 648
Založený: 25 Mar 2003 16:24 pm

Re: hodnotenie uzivatelov

Odoslaťod salik » 16 Nov 2003 00:09 am

Atilla napísal:ee-ee
reakcia typu "ok" a podobne sa mi nezda byt hodnotna
a taktiez ked v 1 teme prebiehaju 2 rozne diskusie o 2 roznych problemoch pricom 1 je zalozeny na prispevku 'od veci'

ak neveris najdem take :)

pravidelne sa snazim forum rozumne "cistit", ale pomalicky to prestavam stihat, ak teda niekto narazite na temu/prispevok, ktory podla vas tu byt nemusi, poslite mi odkaz, ja sa na to pozriem, co sa tyka tych tem, kde sa debata casom rozbehne inym smerom, ak sa to da, temu rozdelim, ale vacsinou je to taky "spletenec" prispevkov, ze to jednoducho nejde, ale ak narazite na taku temu - poslite mi odkaz
dakujem
Obrázok používateľa
salik
Site Admin
 
Príspevky: 2873
Obrázky: 52
Založený: 07 Jún 2002 19:06 pm
Bydlisko: Sväty Jur

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.