Trhy v KE



Re: Trhy v KE

Odoslaťod martens » 14 Aug 2007 07:16 am

nie som s nikym z vas v kontakte... pohlo sa nieco ohladom tejto veci, ak ano, napisat to sem, ak nie, napisat to sem tiez, dakujem :)
martens
 
Príspevky: 17
Založený: 19 Dec 2006 09:35 am
Bydlisko: Kosice - Stare mesto

Reklama

Re: Trhy v KE

Odoslaťod Kubo » 22 Aug 2007 07:59 am

martens napísal:nie som s nikym z vas v kontakte... pohlo sa nieco ohladom tejto veci, ak ano, napisat to sem, ak nie, napisat to sem tiez, dakujem :)
Nic sa nepohlo. Kosicania su dost zaspaty :wink: :D
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod Stafe » 23 Dec 2007 17:51 pm

V Kosiciach by sa naozaj mohol zalozit nejaky akvaristicky klub... Nemuselo by tam byt vela akvárií... len by sa tam akvaristi z Kosic (z vychodu) pravidelne stretavali atd. Casom by pribudli nejaké akvariá...

Je to len napad. :o
Obrázok používateľa
Stafe
 
Príspevky: 71
Obrázky: 5
Založený: 27 Jún 2007 17:24 pm
Bydlisko: Košice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod Kubo » 23 Dec 2007 18:06 pm

Je to Ok napad len treba priestory ktore asi zatial niesu a ludi ktory maju chut nieco take robit.Lenze dvaja traja to nemozu robit.Ja by som do toho siel ale vravim ze neviem ako su natom ini ludia. :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod Stafe » 23 Dec 2007 18:49 pm

Priestory niesú problém... dá sa prenajat nejaka skolska telocvicna alebo nejaka trieda, popripade nieco v cvc domino tam maju akvaria a je tam aj jeden akvarista (zamestnanec)... Treba najst nejakeho "veduceho" alebo nieco take...

Klikni
Obrázok používateľa
Stafe
 
Príspevky: 71
Obrázky: 5
Založený: 27 Jún 2007 17:24 pm
Bydlisko: Košice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod romanK » 23 Dec 2007 20:00 pm

v domine nie jeden chcel urobit klub a bol tam sa pytat a nedovolia :(
Obrázok používateľa
romanK
 
Príspevky: 223
Obrázky: 29
Založený: 01 Mar 2007 15:51 pm
Bydlisko: kosice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod xDodox » 23 Dec 2007 20:33 pm

Stafe napísal:V Kosiciach by sa naozaj mohol zalozit nejaky akvaristicky klub... Nemuselo by tam byt vela akvárií... len by sa tam akvaristi z Kosic (z vychodu) pravidelne stretavali atd. Casom by pribudli nejaké akvariá...

Je to len napad. :o

Len sa trošku "rozhýbať": http://kosice.akva.sk/

Asi vhodnejšie témy na diskusiu o klube:
Akvaristi z východu

kosice.akva.sk

Toto "bola"/je téma o Akva trhoch v Košiciach.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Trhy v KE

Odoslaťod Stafe » 23 Dec 2007 22:36 pm

xDodox napísal:Len sa trošku "rozhýbať"


Treba niekoho iniciatívneho kto by podstupil to "riziko" a zacal by. :D
Obrázok používateľa
Stafe
 
Príspevky: 71
Obrázky: 5
Založený: 27 Jún 2007 17:24 pm
Bydlisko: Košice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod xDodox » 23 Dec 2007 22:41 pm

Stafe napísal:
xDodox napísal:Len sa trošku "rozhýbať"


Treba niekoho iniciatívneho kto by podstupil to "riziko" a zacal by. :D

Môj názor je, že keď "každý" bude čakať na toho "niekoho" iniciatívneho, tak to dáku veľkú šancu nemá. Ale možno sa mýlim. Držím palce.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Trhy v KE

Odoslaťod laci » 24 Dec 2007 13:40 pm

Kubo napísal:Je to Ok napad len treba priestory ktore asi zatial niesu a ludi ktory maju chut nieco take robit.Lenze dvaja traja to nemozu robit.Ja by som do toho siel ale vravim ze neviem ako su natom ini ludia. :)

Kubo - navrh bol na Košickom stretku (vtedy si nebol), boli ponúknutý aj priestor a ak sa nemýlim tak bezplatne.
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Trhy v KE

Odoslaťod Kubo » 24 Dec 2007 18:16 pm

laci napísal:
Kubo napísal:Je to Ok napad len treba priestory ktore asi zatial niesu a ludi ktory maju chut nieco take robit.Lenze dvaja traja to nemozu robit.Ja by som do toho siel ale vravim ze neviem ako su natom ini ludia. :)

Kubo - navrh bol na Košickom stretku (vtedy si nebol), boli ponúknutý aj priestor a ak sa nemýlim tak bezplatne.
Tak potom akoze nechapem aky je vobec problem treba nieco riesit lebo takym tempom budem mat o chvilu 50tku. :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod Stafe » 24 Dec 2007 21:58 pm

Az 50tku nie, ale taku 20tku asi aj hej... :? :? :? :lol:
Obrázok používateľa
Stafe
 
Príspevky: 71
Obrázky: 5
Založený: 27 Jún 2007 17:24 pm
Bydlisko: Košice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod laci » 25 Dec 2007 09:22 am

Kubo napísal:
laci napísal:
Kubo napísal:Je to Ok napad len treba priestory ktore asi zatial niesu a ludi ktory maju chut nieco take robit.Lenze dvaja traja to nemozu robit.Ja by som do toho siel ale vravim ze neviem ako su natom ini ludia. :)

Kubo - navrh bol na Košickom stretku (vtedy si nebol), boli ponúknutý aj priestor a ak sa nemýlim tak bezplatne.
Tak potom akoze nechapem aky je vobec problem treba nieco riesit lebo takym tempom budem mat o chvilu 50tku. :)


Treba treba. Ja ju budem mať určite skôr ako ty (ak sa jej vôbec dožijem). :o
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Re: Trhy v KE

Odoslaťod arowana » 27 Dec 2007 16:53 pm

Kubo nestretol sa návrh na založenie KE akvaklubu so všeobecným pochopením a negatívne názory prevládali nad pozitívnymi. Teda ešte buď neuzrel na to čas a ostáva naďalej len pri vyčkávacej taktike "prvého hodeného kameňa", alebo musí dozrieť čas na novú osádku KE akvafanatikov. :x
Obrázok používateľa
arowana
 
Príspevky: 2553
Obrázky: 76
Založený: 23 Nov 2006 04:32 am
Bydlisko: Košice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod Kubo » 27 Dec 2007 19:31 pm

arowana napísal:Kubo nestretol sa návrh na založenie KE akvaklubu so všeobecným pochopením a negatívne názory prevládali nad pozitívnymi. Teda ešte buď neuzrel na to čas a ostáva naďalej len pri vyčkávacej taktike "prvého hodeného kameňa", alebo musí dozrieť čas na novú osádku KE akvafanatikov. :x
No tak ja dufam , ze nebudeme musiet cakat na tych novych akvafanatikov. Ved v KE je akvaristov hodne. Dufam ze Novy rok bude lepsi a nieco vymyslime.Podla mna bude stacit ked zacne na tom pracovat par ludi (10) , ktory to myslia vazne a dalsi sa uz urcite pridaju ved aj blavaci nezacali hned s tolkymi clenmi len netreba ostat na jednom bode a snivat.
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Trhy v KE

Odoslaťod laci » 28 Dec 2007 07:42 am

Kubo napísal:
arowana napísal:Kubo nestretol sa návrh na založenie KE akvaklubu so všeobecným pochopením a negatívne názory prevládali nad pozitívnymi. Teda ešte buď neuzrel na to čas a ostáva naďalej len pri vyčkávacej taktike "prvého hodeného kameňa", alebo musí dozrieť čas na novú osádku KE akvafanatikov. :x
No tak ja dufam , ze nebudeme musiet cakat na tych novych akvafanatikov. Ved v KE je akvaristov hodne. Dufam ze Novy rok bude lepsi a nieco vymyslime.Podla mna bude stacit ked zacne na tom pracovat par ludi (10) , ktory to myslia vazne a dalsi sa uz urcite pridaju ved aj blavaci nezacali hned s tolkymi clenmi len netreba ostat na jednom bode a snivat.

Ono je práve problém tých 10 ľudí. Ak sa nemýlim dvaja (nemenujem) to navrhli na premyslenie - zváženie a dopadlo to tak ako spomenul arowana. Ja som za aj sa pridám, veľmi dobre sa pamätím čo znamenajú takéto kluby resp. v minulosti krúžky hlavne pre deti.
Obrázok používateľa
laci
 
Príspevky: 1548
Obrázky: 25
Založený: 10 Sep 2006 15:57 pm
Bydlisko: Ploské, Košice - okolie

Predchádzajúca

Naspäť na "Ad acta"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.