Kde zohnat suroviny pre PMDD?



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

Re: Kde zohnat suroviny pre PMDD?

Odoslaťod Sorer » 05 Nov 2003 18:53 pm

tonket napísal:
Sorer napísal:Tak diki. Popozeram prispevky, nejako objednam PMDD a vyskusam a dam vediet ako to cele dopadlo. Len dufam ze mi neoddidu rastlinky ako sa niekde pisalo.


Tak ako sa prejavilo PMDD na rastlinach? Je uz viditelna zmena? Skus sa vyjadrit. :wink: Mam si aj ja objednat? :wink:


Tazko povedat. Predtym som mal totiz zle osvetlenie. Ako som kupil nove svetlo tak mi zacali vsetky rastliny v akvariu saliet hlavne Egeria densa, rastu ako sialene. Problem je v tom ze som zacal davkovat PMDD prave v tom obdobi ako som kupil nove svetlo. Ale urcite mi pomohlo PMDD pri absencii zeleza vo vode, co asi nove svetlo nedokaze :D . Ak mas malo zeleza v akvarku urcite ti pomoze PMDD. Nedari sa len cryptocoryne corymbosa angustofolia, tak nejak sa to vola. Rastie dost pomaly, a chcela by asi viac svetla. Sak ked si dojdes ku mne po rozkatec mozes posudit.
Obrázok používateľa
Sorer
 
Príspevky: 141
Obrázky: 29
Založený: 14 Júl 2003 11:30 am
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Re: Kde zohnat suroviny pre PMDD?

Odoslaťod tonket » 06 Nov 2003 08:30 am

Sorer napísal: ...Rastie dost pomaly, a chcela by asi viac svetla. Sak ked si dojdes ku mne po rozkatec mozes posudit.


Uz som cely nedockavy, nedal by sa ten rast nejako urychlit? Povedzme niecim nad 40 % ...? :lol: :lol: :lol:
Obrázok používateľa
tonket
 
Príspevky: 165
Obrázky: 5
Založený: 20 Okt 2003 14:31 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúca

Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.