Žilinský akvaristický klub



Informácie čo, kde a kedy ....

Žilinský akvaristický klub

Odoslaťod strbino » 09 Feb 2008 17:21 pm

tak tu sa mozme dohadovat co a ako :)
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Reklama

Odoslaťod petra » 09 Feb 2008 17:26 pm

ahojte, vsetci. som velmi rada, ze sme sa stretli. Teda nazov Zilinsky akvaristicky klub mam navrhnut na porade? To by bol nas oficialny nazov? Uvidim ako pochodim v pondelok, dam potom vediet.
Obrázok používateľa
petra
 
Príspevky: 215
Obrázky: 32
Založený: 14 Dec 2006 22:18 pm

Odoslaťod strbino » 09 Feb 2008 17:27 pm

ten nazov som len tak napisal, takze toho sa nedrz, jedine ze by sa vyňadrili aj ostatni
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Odoslaťod masla » 09 Feb 2008 18:44 pm

strbino napísal:ten nazov som len tak napisal, takze toho sa nedrz, jedine ze by sa vyňadrili aj ostatni


ňadriť, to ja rad. :P

Zilinsky Akvaristicky Klub - ZAK
zak.sk - je obsadene
ale inak neznie to zle..
Obrázok používateľa
masla
 
Príspevky: 92
Obrázky: 25
Založený: 21 Feb 2006 20:50 pm
Bydlisko: Zilina

Re: Žilinský akvaristický klub

Odoslaťod STH » 09 Feb 2008 22:20 pm

nazov je v pohode a podla mna moze ostat,vsetko ostatne by uz tak nevystihlo podstatu toho ze ide o akvaristicky klub zilincanov :)
nazov webu sa nemusi zhodovat presne s nazvom organizacie...staci akvazilina atd...
ma to stve ze som vcera nebol,lebo mam kopec otaziek a nechcem sa pytat veci,ktore ste uz prebrali...
ako to vyzera s vybavovanim zaregistrovania klubu atd.,mam na mysli papierovacky a ine prkotiny..
Obrázok používateľa
STH
 
Príspevky: 530
Obrázky: 38
Založený: 03 Jan 2007 20:45 pm
Bydlisko: Žilina

Odoslaťod petra » 09 Feb 2008 23:43 pm

sth: no papierovacky ziadne, pretoze budeme fungovat ako kruzok. jedine ktore budu, tak to je zaznamy a tie budem viest ja. jedina papierovacka pre teba bude vypisat prihlasku a zaplatit. Inac nic viac. Ak mas otazky, kludne pis cez SS, alebo na ICQ.

myslim ze nazov stranky nemusi byt taky isty ako sa budeme volat. vlastne este nevieme ako sa budeme volat.... tak ak ma niekto napad, piste ... zatial padlo ZAK, akvazilina. ...

a co tak Zilinsky akvaristicky klub Zirafa - ZAKZ... ale to je len napad, ked uz zak.sk existuje, tak zakz.sk este zatial nie...
Obrázok používateľa
petra
 
Príspevky: 215
Obrázky: 32
Založený: 14 Dec 2006 22:18 pm

Odoslaťod petra » 09 Feb 2008 23:50 pm

alebo Akvaristicky klub Zilina - AKZ,
alebo Klub zilinskych akvaristov - KZA
alebo Klub akvaristov Zilina - KAZ, len na vsetky skratky uz su nejake www, cize by sa muselo nejake pismenko pridat...
Obrázok používateľa
petra
 
Príspevky: 215
Obrázky: 32
Založený: 14 Dec 2006 22:18 pm

Odoslaťod janko » 10 Feb 2008 00:00 am

petra napísal:alebo Akvaristicky klub Zilina - AKZ,
alebo Klub zilinskych akvaristov - KZA
alebo Klub akvaristov Zilina - KAZ, len na vsetky skratky uz su nejake www, cize by sa muselo nejake pismenko pridat...


nie som od Vás ale navrhujem ZAKVAK - ZA Žilinský AKVA - akvaristický K - klub, krúžok, tal iba toľko , zvážte si .
Obrázok používateľa
janko
 
Príspevky: 527
Obrázky: 93
Založený: 15 Máj 2006 21:35 pm
Bydlisko: Senica

zaklub.akva.sk

Odoslaťod joko » 10 Feb 2008 12:57 pm

Ale ja by som sa dohodol s akvaklubom BA ... Vpohode by stacila subdomena, naco dalsiu registraciu ...

zaklub.akva.sk alebo klub.akva.sk/za a mate pokoj ... :-)
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod petra » 10 Feb 2008 22:36 pm

Tieto inzeraty mal Janko Furtak na akve.

Predám dve 300 litrové akváriá. Dno 100*50 cm, výška 60 cm.Lišty hore aj na dne.
Stojan joklový vysoký 100cm Rozmer 105*55 cm.
Stojan 500 Sk,akvarium 4000 Sk.Pri kúpe celku možná dohoda.

Stojan vysoký 100 cm.Rozmery 205*55 cm. Pre transport možno rozdeliť na 2*100 cm. Akváriá
1* 300l (100*50*60), 1* 200l (100*50*40)a niekoľko rôznych menších. V stojane sú nosné dosky.Pri kúpe kompletu cena 5000 Sk.

nebolo by dobre vziat tieto akva aj so stojanmi a podla toho potom dorabat ostatne stojany? Aby to bolo v rovnakej vyske a tieto akva mozeme dat naspodok a navrch si mozeme dat tie, ktore sme planovali v klubovni.

Tominoza, daj vediet, kolko by tie stojany vysli, ak by sme nekupili tieto a ak by sme ich kupili, tak kolko by stalo dorobenie ostatnych. Dik
Obrázok používateľa
petra
 
Príspevky: 215
Obrázky: 32
Založený: 14 Dec 2006 22:18 pm

Odoslaťod strbino » 10 Feb 2008 22:59 pm

neviem, skor sme hovorili o akvariach s pomerom aspon 3:2 dlzka :vyska
ale nech povedia aj ostani, podla mna su na tu sirku moc vysoke
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Žilinský akvaristický klub

Odoslaťod atiles » 11 Feb 2008 11:17 am

No neviem Petra ale ak myslíš tie Janove akváriá na tú 6 metrovú stenu tak ak ich niekto chce tak v pohode. Len výška 60 cm sa mi zdá veľa, kto by chcel toľko dnes svietiť. Aj cena za jedno používané 300 litrové akva 4 tis je veľa. Na tie s dlžkou 65 cm pre krúžok sme sa ale dohodli fixne či nie?
Obrázok používateľa
atiles
 
Príspevky: 310
Obrázky: 51
Založený: 19 Apr 2006 23:35 pm
Bydlisko: žilina

Odoslaťod petra » 11 Feb 2008 15:06 pm

ahojte, na porade sme boli schvaleni :D Nazov mozeme mat akykolvek, ale aby tam bola Zirafa. Tak navrhnite: Zilinsky akvaristicky klub Zirafa, alebo nieco ine?

WWW stranku, ak bude niekto vytvarat, tak kludne moze byt na domene www.zirafa.sk, tu mame zaplatenu a je tam volne miesto, tak ak niekto bude vytvarat www, napiste sss alebo cez icq a ja dam konktakt na kompetentnu osobu.

O tych akvariach, ano su dost velke aj hlboke, tak napiste rozmery, ake tam budu, lebo ja som rozmery v zosite nenasla. A ako to vyzera s tymi stojanmi?
Obrázok používateľa
petra
 
Príspevky: 215
Obrázky: 32
Založený: 14 Dec 2006 22:18 pm

Re: Žilinský akvaristický klub

Odoslaťod STH » 11 Feb 2008 15:26 pm

peta:aku mas predstavu o stranke? bude len informativneho charakteru,alebo tam budeme davat clanky,diskusie,galerie atd.?

k nazvu...stranka so zirafou :? no co nejako to uz prekusneme,vsak vdaka tej organizacii je nam toto vsetko umoznene...tak co by sme im nerobili reklamu :)

akvaklub.zirafa.sk
zak.zirafa.sk (ale z toho tazko vycitat ze to ma nieco s akvaristikou)
takze radsej by som ja osobne skratku nedaval(ja osobne na ne aj tak nemam pamat :lol: )
Obrázok používateľa
STH
 
Príspevky: 530
Obrázky: 38
Založený: 03 Jan 2007 20:45 pm
Bydlisko: Žilina

Odoslaťod petra » 11 Feb 2008 18:10 pm

myslim, ze by sa mali vyjadrit aj ostatni, ci zak.zirafa.sk, alebo akvaklub.zirafa.sk ... mne je to jedno... este totiz nemame ujasneny nazov, takze zatial budem pouzivat Zilinsky akvaristicky klub Zirafa.

predstava moja je zatial informativny charakter, aby tam boli urcite ludia, ktori budu v kruzku, kazdy o sebe nieco napisal a mal svoju galeriu. casom sa napise, ako budeme fungovat... lebo to este nikto nevie presne, kym sa to utrasie ... urcite by bolo fajn, keby tam hocikto mohol napisat svoj nazor ...

piste prosim aj ostatni ....
Obrázok používateľa
petra
 
Príspevky: 215
Obrázky: 32
Založený: 14 Dec 2006 22:18 pm

Re: Žilinský akvaristický klub

Odoslaťod joko » 11 Feb 2008 22:06 pm

STH napísal:... k nazvu...stranka so zirafou :? no co nejako to uz prekusneme ...
sak nemusite pouzivat ich domenu, mozete kludne mat hocijaku a smerovanu na ich server, kde budete mat web. A reklamu im mozete robit nejakym banerom.
Ta zirafa je fakt divna domena na to ze to ma byt nejaky akva klub :-) ale inac mi je to jedno, len sa mi to zda divne :-)
Ja som nerozpraval s adminmi akva sk, ale myslim si ze by nic nemali proti tomu :-) jacik.akva.sk astrid.akva.sk a tiez klub.akva.sk.
Taktiez by mohlo byt napr. zilina.akva.sk (pripada mi to logickejisie) a webstranka by bola na srvery kde je domena zirafa.sk :-)
Subdomeny sa neplatia, takze by sa nic navyse neplatilo.
Tolko moj nazor k zirafe ;-)
Uz som tiez zvedavy na novu akva webku.
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod atiles » 11 Feb 2008 23:08 pm

Azda treba už len dodať že tá ŽIRAFA je tam preto, lebo klub bude fungovať pod zastrešením "Centra Voľného Času ŽIRAFA". Ak som napísal niečo zle tak Petra to uvedie na správnu mieru.
Obrázok používateľa
atiles
 
Príspevky: 310
Obrázky: 51
Založený: 19 Apr 2006 23:35 pm
Bydlisko: žilina

Re: Žilinský akvaristický klub

Odoslaťod tominoza » 11 Feb 2008 23:43 pm

Nazov kludne lubovolny mne sa pacia vsetky. Co sa tyka domeny tak by som isiel na Zirafu, predsa len nam poskytli miestnost a nejake prostriedky 8)
Naposledy upravil tominoza dňa 12 Feb 2008 14:38 pm, celkovo upravené 1 krát.
tominoza
 
Príspevky: 56
Obrázky: 8
Založený: 08 Jan 2007 23:57 pm
Bydlisko: ZA

Odoslaťod petra » 12 Feb 2008 09:29 am

atiles napísal:Azda treba už len dodať že tá ŽIRAFA je tam preto, lebo klub bude fungovať pod zastrešením "Centra Voľného Času ŽIRAFA".


presne tak to je :)

Na tej domene ma uz Zirafa zaplateny priestor, tak preco ho nevyuzit. Naco vytvarat novu a platit za nu.

Nazov stranky a aj klubu: akvaklub.zirafa.sk, suhlasite?
Obrázok používateľa
petra
 
Príspevky: 215
Obrázky: 32
Založený: 14 Dec 2006 22:18 pm

Re: Žilinský akvaristický klub

Odoslaťod Astacus » 12 Feb 2008 09:54 am

V prvom rade ahojte .... trosku vas po ocku sledujem :o

No ako viete som zo ZA ... ale myslim si ze stranka by mala byt len informativna, myslim ze vytvarat dalsie forum nie je najlepsie a to podla mna ani v buducnosti - zbytocne " triestenie sil "

Len upozornujem na to aby sme nemali na Slovensku milion aktivnych stranok o akvaristike a na kazdej by denne pribudli 2 prispevky.....

Ale len vyslovujem svoj nazor, myslienka zalozenia klubu nie je zla.
Astacus
Obrázok používateľa
Astacus
 
Príspevky: 58
Obrázky: 2
Založený: 31 Dec 2006 12:29 pm
Bydlisko: ZA, BA

Odoslaťod krto » 12 Feb 2008 09:59 am

... z dôvodov uvedených tominoza+atilesom súhlasím s návrhom STH+Petry - akvaklub.zirafa.sk (Akvaklub Žirafa)... (v názve žirafa sa skrýva aj tá Žilina ... ŽI-linská RA-dostná FA-mília ... ak som to neskomolil 8)

... to atiles: tých 65cm sme dohodli napevno ...

... to Astacus: máš pravdu, táto web stránka by nemala mať diskusiu :wink: , predpokladám, že tam budú foto priestorov a akvárií v klube + odkaz-link na diskusné fórum sem :) ...
Naposledy upravil krto dňa 12 Feb 2008 10:03 am, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
krto
 
Príspevky: 316
Obrázky: 60
Založený: 30 Okt 2006 12:15 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Žilinský akvaristický klub

Odoslaťod tominoza » 12 Feb 2008 10:01 am

Takze upresnim to zatial sme sa dohodli na 5ks 65x35x40 pokial ma pamäť neklame :)
tominoza
 
Príspevky: 56
Obrázky: 8
Založený: 08 Jan 2007 23:57 pm
Bydlisko: ZA

Re: Žilinský akvaristický klub

Odoslaťod strbino » 12 Feb 2008 10:59 am

Astacus napísal:V prvom rade ahojte .... trosku vas po ocku sledujem :o

No ako viete som zo ZA ... ale myslim si ze stranka by mala byt len informativna, myslim ze vytvarat dalsie forum nie je najlepsie a to podla mna ani v buducnosti - zbytocne " triestenie sil "

Len upozornujem na to aby sme nemali na Slovensku milion aktivnych stranok o akvaristike a na kazdej by denne pribudli 2 prispevky.....

Ale len vyslovujem svoj nazor, myslienka zalozenia klubu nie je zla.
Astacus

samozrejme, stranka bude len informativna, o klube a o clenoch
tomino, ale 40 je hlbka dufam
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Odoslaťod petra » 12 Feb 2008 13:01 pm

ano, akva by mali byt 5ks 65x35x40 (SxVxH) - to su pre deticky

Stranka by mala byt informativna, bez diskusie, ale urcite by tam mala byt moznost pridat svoj nazor, pripadne otazku, nieco ako kniha navstev.
Myslim, ze na diskusiu a forum je www.akva.sk uplne najlepsia stranka.

A dohodli sa uz rozmery aj tych nasich akva - klubovych?
Obrázok používateľa
petra
 
Príspevky: 215
Obrázky: 32
Založený: 14 Dec 2006 22:18 pm

Ďalšia

Naspäť na Akva-stretká / burzy / súťaže

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.