potrebujem poradit



Akváriové rastliny - hnojivá, co2, pmdd, popis rastlín, pestovanie - starostlivost....

potrebujem poradit

Odoslaťod Roxor16 » 13 Feb 2008 21:39 pm

dufam ze sa ujo moderator nenahneva ze som to dal sem..ale na burze som bol uz milion krat a nic.. tak skusam vsetko.. potrebujem poradit od skusenych kde v PO by sa dali zohnat dobre rastliny lebo co som bol na hlavnej v avaristike tak to bolo nieco hrozne.. zkade by som ich mal kupit ??
Obrázok používateľa
Roxor16
 
Príspevky: 25
Obrázky: 3
Založený: 24 Jan 2008 22:20 pm
Bydlisko: Prešov

Reklama

Odoslaťod bugg » 14 Feb 2008 00:49 am

mozno by sa ti oplatilo dat par korun na autobus a skocit do KE .. tu uz sa da vybrat
Obrázok používateľa
bugg
 
Príspevky: 32
Obrázky: 17
Založený: 02 Jan 2007 23:19 pm
Bydlisko: KE

Re: potrebujem poradit

Odoslaťod ato » 14 Feb 2008 00:59 am

Ahoj..skus skvaristiku na trojici ako je Anjel ci co to tam je.Ja som zacinal s rastlinkami od nich a na zabech akva si mylsim, ze si vyberies.Potom neskor ich mozes vymenit.Lepsie asi v PO nezozenies. tak skus
ato
Obrázok používateľa
ato
 
Príspevky: 15
Obrázky: 20
Založený: 05 Mar 2007 19:26 pm
Bydlisko: Presov

Odoslaťod Roxor16 » 14 Feb 2008 22:10 pm

noo pojdem tam pozriet.. a mozno skocim do KE mam auto takze s tym problem nebude.. diky chlapi
Obrázok používateľa
Roxor16
 
Príspevky: 25
Obrázky: 3
Založený: 24 Jan 2008 22:20 pm
Bydlisko: Prešov

Odoslaťod pjontro » 11 Mar 2008 18:27 pm

taky isty problem mam aj ja tiez nemam vela moznosti na kupu rastliniek
nema niekto nejake rastlinky na predaj alebo na vymenu ? mne sa dari iba tym rastlinkam, ktore mi niekto dal lebo vsetky co som si u nas v L.M. kupil mi vykapali.
Obrázok používateľa
pjontro
 
Príspevky: 27
Obrázky: 4
Založený: 02 Mar 2008 16:04 pm
Bydlisko: L.M.

Odoslaťod matut » 13 Mar 2008 21:23 pm

ja si zajdem vzdy na vah najdem tam vela druhov a kapu asi nedostatkom svetla alebo ine problemy ja som z vahu zobral vzorky a uspesne sa mi mnozia jedny som dal uzavrete nie celkom do akva a druhe do prenosky na ryby tam sa mi nerozmnozuju povlakovite riasy zijuce na kamenoch ale rozmnozuju sa mi tam take krasne zelne uplne biju do oci a ked vyrastu a su v prude vody tak sa tocia jak nejake dlhe vlasy a v akva sa mi zas povlakovite riasy mnozia tak pricinou je to ze kazda rastlina moze mat ine poziadavky
matut
 
Príspevky: 18
Obrázky: 1
Založený: 11 Mar 2008 21:03 pm

Odoslaťod ASCARI » 14 Mar 2008 09:30 am

Roxor16: Zrejme máš záujem kúpiť len pár kusov, tak ako ti radia kúpiš vo väčších mestách. Pokiaľ by si chcel kúpiť väčšie množstvo tak môžeš objednať cez internet na viacerých shopoch na slovensku alebo ja zvyknem objednávať priamo od rataja z čiech a aj po prirátaní poštovného ma to stále výde lacnejsie ako v predajni nakoľko tie jeho ceny sú niekedy aj polovičné oproti našim v obchodoch.
Obrázok používateľa
ASCARI
 
Príspevky: 249
Obrázky: 51
Založený: 02 Nov 2006 12:18 pm
Bydlisko: Lučenec


Naspäť na Akváriové rastliny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.