Dôvod zamykania tém



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

Odoslaťod marinnaa » 15 Mar 2008 10:56 am

Kubo napísal:
alexx5 napísal:Kubo,ale tích je málo čo majú pevnú IP...najlepšie duplicitné mazať.Ak dáš vyhladávanie,tak ti nájde aj duplicitné zamknuté temy.
No ja takych poznam dost vratane mna.Cele sidlisko na ktorom byvam ma pevnu IP.A neviem ako to riesia ale keby na tejto stranke zabanovali niekoho z mojho sidliska tak sme zabanovani vsetci na sidlisku.Aspon doteraz to tak bolo.


aspon uz viem, preco sa pocas tyzdna v skole neviem prihlasit... potom mam cely vikend co citat: 300 novych prispevkov a 300 novych komentarov..
Obrázok používateľa
marinnaa
 
Príspevky: 130
Obrázky: 14
Založený: 24 Nov 2007 15:42 pm
Bydlisko: NR, obcas LV

Reklama

Odoslaťod joko » 15 Mar 2008 11:35 am

xDodox napísal:Kôš - duplikované témy atd. (témy sa systémom automaticky mažú po 30 dňoch)
Ja by som to skratil na 10 dni. MAX.
Obrázok používateľa
joko
 
Príspevky: 1016
Obrázky: 63
Založený: 07 Mar 2003 21:13 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod xDodox » 17 Mar 2008 07:35 am

joko napísal:
xDodox napísal:Kôš - duplikované témy atd. (témy sa systémom automaticky mažú po 30 dňoch)
Ja by som to skratil na 10 dni. MAX.

Ale problém je v tom, že to ani po tých 30 dňoch systém sám nevymaže :o
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Kubo » 17 Mar 2008 14:42 pm

xDodox napísal:
joko napísal:
xDodox napísal:Kôš - duplikované témy atd. (témy sa systémom automaticky mažú po 30 dňoch)
Ja by som to skratil na 10 dni. MAX.

Ale problém je v tom, že to ani po tých 30 dňoch systém sám nevymaže :o
hmmmm tak potom by som to vymazal hned a poslal ludom ss s linkom na temu kde ma pkracovat. :)
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Odoslaťod xDodox » 17 Mar 2008 14:46 pm

Kôš je momentálne úplne prázdny :?
Takže uvidím pri prvej "duplicite", ako dlho tam zotrvá.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod majko » 17 Mar 2008 15:54 pm

Kubo jj a obratom dostanes SS s piip a piip :D
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Odoslaťod Kubo » 17 Mar 2008 16:49 pm

majko napísal:Kubo jj a obratom dostanes SS s piip a piip :D
No nejaka nadavka neuskodi nikomu denne ich pocut vsade uz sme si asi aj zvykli :D
Obrázok používateľa
Kubo
 
Príspevky: 1623
Obrázky: 172
Založený: 19 Mar 2005 22:50 pm
Bydlisko: Kosice

Odoslaťod Y2K » 31 Mar 2008 13:57 pm

Tak obcas sa temy vymazavaju aj z cisto osobnych dovodov! Co vidim ako nepravost.
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Odoslaťod majko » 31 Mar 2008 14:04 pm

Ktora tema tu bola vymazana s cisto osobnych dovodov ?
Obrázok používateľa
majko
 
Príspevky: 1365
Obrázky: 54
Založený: 04 Aug 2003 09:07 am
Bydlisko: ZV-Očová

Odoslaťod Y2K » 31 Mar 2008 14:24 pm

Tak uz nie je v Kosi, bola presunuta do morskej akvaristiky.
Ale urcity cas stravila v kosi.
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Odoslaťod xDodox » 31 Mar 2008 14:35 pm

Y2K napísal:Tak obcas sa temy vymazavaju aj z cisto osobnych dovodov! Co vidim ako nepravost.

Y2K napísal:Tak uz nie je v Kosi, bola presunuta do morskej akvaristiky.
Ale urcity cas stravila v kosi.

Tak to sa teda veľmi mýliš. Nebolo v tom nič osobné. Podľa tvojho príspevku som bral túto tému za uzavretú a hlavne mi išlo o to, aby to "neprerástlo" k niečomu inšiemu. Už tam "začínalo byť veľa emócii".

Tému si nazval: Sladkovodné alebo morské AQ? a "vybral" si si to prvé (aj keď asi nie dobrovoľne). Toľko na vysvetlenie. Nič osobné v tom nebolo.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod VLADY » 01 Apr 2008 07:17 am

Kubo napísal:
majko napísal:Kubo jj a obratom dostanes SS s piip a piip :D
No nejaka nadavka neuskodi nikomu denne ich pocut vsade uz sme si asi aj zvykli :D

Jako je jasné že väčšina čo sme tu nie sme svätí...občas dačo sem tam... ale dakomu napísať K... a pod. to je si myslím silné. A práve to že: ....sme si zvykli???... to je ako u koho, samozrejme ak dačo robím doma a sa mi nazadarí a ešte si aj vrazím šroubovák do prsta alebo pod.tak vybrané slová nasledujú , ale bežne pri debate ? ako to zvyknem dakedy začuť vonku to nieje moc inteligentné a svädčí to o niečom....Hlavne ak má celá debata okolo 20 opakujúcich sa výrazov a s toho je 3/4 vybraných slov. :evil:
Obrázok používateľa
VLADY
 
Príspevky: 441
Obrázky: 12
Založený: 22 Nov 2007 12:19 pm
Bydlisko: BA-Trávnike

Odoslaťod Y2K » 01 Apr 2008 11:33 am

xDodox napísal:
Y2K napísal:Tak obcas sa temy vymazavaju aj z cisto osobnych dovodov! Co vidim ako nepravost.

Y2K napísal:Tak uz nie je v Kosi, bola presunuta do morskej akvaristiky.
Ale urcity cas stravila v kosi.

Tak to sa teda veľmi mýliš. Nebolo v tom nič osobné. Podľa tvojho príspevku som bral túto tému za uzavretú a hlavne mi išlo o to, aby to "neprerástlo" k niečomu inšiemu. Už tam "začínalo byť veľa emócii".

Tému si nazval: Sladkovodné alebo morské AQ? a "vybral" si si to prvé (aj keď asi nie dobrovoľne). Toľko na vysvetlenie. Nič osobné v tom nebolo.


Ja som myslel ze ju prehodil do Kosa dakto iny. Tak sorac.
A to k tomu insiemu urcite nebolo z mojej strany. Za ostatnych nemozem hovorit.
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Odoslaťod Y2K » 03 Apr 2008 12:51 pm

Asi dost dobre nechapem zamykanie niektorych tem, napriklad tato moja http://www.akva.sk/viewtopic.php?p=99671#99671
Problem sice "vyrieseny" bol, ale tak vzdy sa moze nasjt dakto kto tu napriklad mesiac nebol a ma co to povedat (mozno aj nieco nove a lepsie) k tomu ci onemu problemu, no zamknutie temy mu to znemozni.
Ide o setrenie miesta alebo preco?
Beriem priklad z inych for na ktorych sa zucastnujem kde sa taketo nic nedeje.

@ Admin: Neberiem to nijak osobne ani sa nestazujem. Iba ma to proste zaujima to co som popisal.
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Odoslaťod StanleyPWL » 03 Apr 2008 13:00 pm

mne to zamknutie tamtej temy prislo v pohode ... keby som bol admin tak ju zamknem podstatne skor rovnakym sposobom ako to spravil admin (teda z odkazmy na minule temy o tom istom) ... asi do tej temy zareagovalo vela ludi, nez si to vsimol, tak ju nechal doriesit a spravil jedine rozumne co sa dalo

ps: 100 tem na to iste nikomu neprospeje, foru uz vobec
StanleyPWL
 
Príspevky: 189
Založený: 13 Feb 2008 15:15 pm
Bydlisko: Malacky

Odoslaťod skala » 03 Apr 2008 13:02 pm

Y2K, nepozeral som tvoj pripad. Ale si myslim, ze tema sa zamkne vtedy, ak je zbytocne v nej pokracovat. To znamena, ze o VECI sa pise inde, a aj POKRACOVAT v teme sa da inde.

V kazdom pripade sa mozes obratit sem, alebo na moderatorov, adminov.
Je to celkom jednoduche, ak pouzivas ICQ, SS, mail
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Odoslaťod xDodox » 03 Apr 2008 13:02 pm

Y2K napísal:@ Admin: Neberiem to nijak osobne ani sa nestazujem. Iba ma to proste zaujima to co som popisal.

Z môjho pohľadu to bola otvorená zbytočná téma, ale som ju nechal "tak" a počkal na odpovede. Keďže sa "vyriešila" zamkol som ju (ale nedal do koša) a poskytol linky na témy, kde sa riešili "problémy" s ohrievačmi.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Y2K » 03 Apr 2008 13:03 pm

StanleyPWL napísal:mne to zamknutie tamtej temy prislo v pohode ... keby som bol admin tak ju zamknem podstatne skor rovnakym sposobom ako to spravil admin (teda z odkazmy na minule temy o tom istom) ... asi do tej temy zareagovalo vela ludi, nez si to vsimol, tak ju nechal doriesit a spravil jedine rozumne co sa dalo

ps: 100 tem na to iste nikomu neprospeje, foru uz vobec


V podstate asi suhlasim.
Jedine moj nazor ze ked je aj viac tem na tu istu problemtiku tak v kazdej sa spomenie nieco ine co v tej druhej nie a kazda info dobra.
Ale uznavam ze to vedie k neprehladnosti.

Na moju obranu: Dal som samozrejme vyhladavanie, no nikde som nenasiel podobny prispevok co by riesil moj problem. Takze bud to tu ozaj nie je alebo ja som k nicomu :?
Dodatocne sa teda ospravedlnujem ak som tym dakomu zdvihol krvny tlak.
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Odoslaťod Y2K » 03 Apr 2008 13:06 pm

xDodox napísal:
Y2K napísal:@ Admin: Neberiem to nijak osobne ani sa nestazujem. Iba ma to proste zaujima to co som popisal.

Z môjho pohľadu to bola otvorená zbytočná téma, ale som ju nechal "tak" a počkal na odpovede. Keďže sa "vyriešila" zamkol som ju (ale nedal do koša) a poskytol linky na témy, kde sa riešili "problémy" s ohrievačmi.


Tak teraz budem asi veeelmi polemizovat (za co si mozno vysluzim nemale "reakcie") ale...
Tu je citit asi subjektivita admina, mozno podla neho zbytocna tema a mozno podla inych (napriklad mna) prinosne info ktore som dostal.
Nechcem teraz konkretizovat toto na moju temu ale tak vseobecne, ze daco co jeden admin zamkne lebo sa mu to zda ze to treba iny nemusi suhlasit....ale to je asi vsade so vsetkym tak.
Poprosim nijak ma za to neodsudzovat, na nikoho neutocim, iba sa nahlas zamyslam...
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Odoslaťod xDodox » 03 Apr 2008 13:12 pm

Y2K napísal:Tu je citit asi subjektivita admina, mozno podla neho zbytocna tema......

Netvrdil som zbytočná, ale duplicitná téma. Aký zmysel má podľa teba, keď vo vyhľadávaní ti dá viac príspevkov? Prečítaš si všetky témy? Vyskúšaj si dať do vyhľadávania slovo OHRIEVAC a nech to hľadá iba v TECHNIKE - nájde ti 50 tém. Čo je podľa mňa zbytočne veľa, keď sa to dalo riešiť v určite menšom počte.
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod skala » 03 Apr 2008 13:13 pm

Y2K, ale to co je v zamknutej teme je predsa pristupne? Cize ak je tam nieco prinosne (co kludne moze byt), tak sa to tam najst da.

A ku vyhladavaniu - skus toto http://www.google.sk/search?q=ohrievac+ ... =firefox-a

staci dat do google - co hladas a kde (site:akva.sk)

ohrievac site:akva.sk, alebo trebars Y2K akva.sk site:sk - tam su tvoje prispevky na akva.sk :-)
Obrázok používateľa
skala
 
Príspevky: 3854
Obrázky: 16
Založený: 09 Apr 2003 17:24 pm
Bydlisko: Piešťany, Bratislava

Odoslaťod Y2K » 03 Apr 2008 13:14 pm

xDodox napísal:
Y2K napísal:Tu je citit asi subjektivita admina, mozno podla neho zbytocna tema......

Netvrdil som zbytočná, ale duplicitná téma. Aký zmysel má podľa teba, keď vo vyhľadávaní ti dá viac príspevkov? Prečítaš si všetky témy? Vyskúšaj si dať do vyhľadávania slovo OHRIEVAC a nech to hľadá iba v TECHNIKE - nájde ti 50 tém. Čo je podľa mňa zbytočne veľa, keď sa to dalo riešiť v určite menšom počte.


JJ...ved som povedal ze s tym suhalsim...
A napisal som aj to ze som nikde nenasiel tento problem co mam ja tak som zalozil temu.
Ak som sa tym nejak previnil tak to ma mrzi.
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod xDodox » 03 Apr 2008 13:20 pm

Bože neprevinil, nebuď vzťahovačný.

Skúsim to ešte raz. Vytvoril si tému, aby si vyriešil svoj "problém". Keby si sa bol opýtal v téme Ohrev akvaria (ktorá má 2 strany), myslím, že by si bol dostal i viac odpovedí. Koľko ľudí sleduje a číta nové témy? Mňa keď "nezaujme" názov, dnu "nenazriem" (a myslím že väčšina je taká). Ale keby si sa bol opýtal v už otvorenej tému a ľudia majú "nastavené" upozornenie keď príde odpoveď, tak tvoju otázku zaregistrujú. Neviem to tak presne napísať, ale asi vieš o čom "točím".
Obrázok používateľa
xDodox
Moderátor
 
Príspevky: 3028
Obrázky: 0
Založený: 24 Máj 2004 09:56 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Dôvod zamykania tém

Odoslaťod Y2K » 03 Apr 2008 13:22 pm

xDodox napísal:Bože neprevinil, nebuď vzťahovačný.

Skúsim to ešte raz. Vytvoril si tému, aby si vyriešil svoj "problém". Keby si sa bol opýtal v téme Ohrev akvaria (ktorá má 2 strany), myslím, že by si bol dostal i viac odpovedí. Koľko ľudí sleduje a číta nové témy? Mňa keď "nezaujme" názov, dnu "nenazriem" (a myslím že väčšina je taká). Ale keby si sa bol opýtal v už otvorenej tému a ľudia majú "nastavené" upozornenie keď príde odpoveď, tak tvoju otázku zaregistrujú. Neviem to tak presne napísať, ale asi vieš o čom "točím".


Viem o com tocis....ale takto som nad tym neuvazoval.
Proste som mal problem ktory som nenasiel nikde tak som zalozil temu.
Nad inymi "moznostami" som nepremyslal.
Y2K
 
Príspevky: 176
Obrázky: 18
Založený: 09 Mar 2008 11:17 am

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.