30l Akvarium Pearl



Technika - filtrácia akvária, problémy s osvetlením, kryty na osvetlenie, reverzná osmóza, aktívne uhlie, ohrev akvária....

30l Akvarium Pearl

Odoslaťod miro84 » 03 Feb 2008 21:50 pm

zdravim kupil som 30l akva Pearl je to set filter, ohrievac. A mam taky problem odrezal som polystiren podla velkosti dna na podlozenie cca 0.5cm. lenze to akvatium ma na spodu po obvode prilepeny plastovy ram
a stred spodneho skla je trocha vo vzduchu, myslel som ze ked ho naplnim strkom a vodou tak pekne sadne do toho polytirenu ale stale je tam medzera. preto sa chcem spytat ci nepraskne to dno ked anm dam nejaku vecsiu dekoraciu
miro84
 
Príspevky: 28
Založený: 12 Aug 2007 17:22 pm

Reklama

Re: 30l Akvarium Pearl

Odoslaťod VLADY » 04 Feb 2008 19:44 pm

Daj tam karimatku tá je mäkšia...Mne osobne sa polystyrén pod akva nepáči a zdá sa mi aj dosť tvrdý a nepoddajný. Asi by som ten plast odobral ak sa dá a nechal len ten obvodový rám oklo ale zas na druhej strane ak je to tak original spravené tak je to asi testované a musí to byť OK... A zas 30L vody nieje moc velká váha. A kameň sa aj tak nedáva priamo na dno ale na vrstvu štrku.Ale pre istotu dakto dáva aj do vnútra pod kamene nejakú podložku Mirelon alebo pod čo sa dáva pod akva. A sklo si nesadne určite ... to nečakaj
Obrázok používateľa
VLADY
 
Príspevky: 441
Obrázky: 12
Založený: 22 Nov 2007 12:19 pm
Bydlisko: BA-Trávnike

Re: 30l Akvarium Pearl

Odoslaťod miro84 » 01 Apr 2008 13:55 pm

mam este jednu otazku k akva bol filter fan mini plus lenze ten sa my zda silny preto sa chcem spytat co by ste tam dali vy lebo dnes my dal kamatrat novy fan mikro plus
miro84
 
Príspevky: 28
Založený: 12 Aug 2007 17:22 pm


Naspäť na Technika

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.