Práve je 26 Apr 2024 10:52 am

News News of Akvarium akva.sk

Site map of Akvarium akva.sk » Fórum : Akvarium akva.sk

Slovenský portál o akvaristike

Prečo sa netrela osem mesiacov? Labidochromis caeruleus

O rozmnozovani africkych cichlid sa tu uz pisalo vela, ale aj tak by som sa chcel opytat na konkretnu situaciu ohladom Labidochromis caeruleus "yellow". Mam jednu samicku, ktora ma asi rok a pol. Zacala sa vytierat minule leto a to tri krat. Naposledy v auguste. Od vtedy nic az do vcerajska, ked sa skoro po osmich mesiacoch vytrela znova. Uz som si myslel, ze je neplodna. Ryba bola celu dobu zdrava. Chcel by som vediet ...
Read more : Prečo sa netrela osem mesiacov? Labidochromis caeruleus | Zobrazenia : 5702 | Odpovede : 7 | Fórum : Africké cichlidy


Akara hneda

Nievidel prosim niekto z Vas v nejakej akvaristike prip. u nejakeho chovatela AKARY HNEDÉ ? Ak ano, odpiste prosim kde. Za pomoc dakujem.
Read more : Akara hneda | Zobrazenia : 15490 | Odpovede : 11 | Fórum : Americké cichlidy


Vystavy akvaristov

Bol by som rad, pokial by mi niekto vedel postat terminy vystav akvaristov.
Read more : Vystavy akvaristov | Zobrazenia : 3334 | Odpovede : 2 | Fórum : Súťaže


Bermudsky trojuholnik v akva

Dnes som dala do akva novu rybu - samca guppky. Chvilu plaval, potom ho trosku prehnala akara hneda a odvtedy som ho nevidela. Prehladala som cele akva a jeho nikde. A vsetky rybky zaryto mlcia a nechcu mi v hladani pomoct :( Mozem mat v akva Bermudsky trojuholnik? :?: Alebo ako inak si mam toto zahadne zmiznutie vysvetlit? ...
Read more : Bermudsky trojuholnik v akva | Zobrazenia : 17354 | Odpovede : 20 | Fórum : Akvarijné ryby


Pozdrav z Valencie

Ahojte akvaci.
Zdravim Vas z Valencie. Je nedela a trocha sa nudim, tak som zabehol do recepcie a sadol za internet. Vcera som bol v Oceanografickom muzeu tu vo Valencii. Nezabudnetelny zazitok. Ked sa vratim, skusim hodit par foto sem na forum. Odporucam kazdemu, kto do tychto koncin niekedy zabludi. It is beautifull. :shock: :shock: ...
Read more : Pozdrav z Valencie | Zobrazenia : 3364 | Odpovede : 2 | Fórum : Voľná diskusia


Podlozka pod vacsie kamene v akva

Do akvarka chcem dat vacsie kamene. Aku mam dat na dno podlozku aby nebola pre ryby a rastliny nebezpecna?
Read more : Podlozka pod vacsie kamene v akva | Zobrazenia : 7373 | Odpovede : 10 | Fórum : Technika


veľkosť akvária

Chcem si dať vyrobiť akvarium. Uvažoval som o šírke max. 100cm. a to kôli tomu,že na osvetlenie kupim 90cm. trubice.Po prečítaní príspevku od Maji o osvetlení som sa dozvedel,že je problém zohnať do toho trubice,alebo sú drahé.Zvažujem,že kupim 4 neonove svietidla 60cm.(jedna ma tušim 18-20W). Koľko litrové akvar. si mám dať urobiť aby
sa darilo aj rastlinkam? (čisty objem).Dakujem.
Read more : veľkosť akvária | Zobrazenia : 28844 | Odpovede : 33 | Fórum : Technika


rozmnozovanie africkych cichlid

kto mi poradia ako alebo co mam robit pri prenasani cichlidy do samostatneho akva tak aby nepojedla ikry.kto mi poradi?
Read more : rozmnozovanie africkych cichlid | Zobrazenia : 123586 | Odpovede : 128 | Fórum : Africké cichlidy


Ministretnutia

Uz davno nosim hlave tuto myslienku, ale dnes som sa konecne rozkyval, aby uzrela svetlo bozie. Ha :lol: Vsak nemusime robit len velke stretka, ale mohli by sme si z casu nacas - pripadne aj zo dna na den zlepsit naladu obcasnymi rozmarnymi vyletmi do hlbin studentskej duse. Ide my o nahle napady jednotlivych ludi, ktori by si vysli na pivo, na kavu, alebo na dafnie ...
Read more : Ministretnutia | Zobrazenia : 48634 | Odpovede : 58 | Fórum : Voľná diskusia


Nedostatočná filtrácia???

Zdravim.

Na fore som ako prispievatel novy, ale ako pozorovatel som tu uz asi pol roka.

Presiel som vela tem ale odpoved na moju otazku som nenasiel :(

Mam 100 litrove akva (zal. pred 2 mes.) a chovam 6 ks Melanochromis Mbamba Yellow Top + 2 ks Ancitrus. Filtraciu mam cez dvojramenny molitanovy filter - klasicky vzduchovaci kamienok v zelenej trubici + vzduchovanie kamenom.
Problem spociva v ...
Read more : Nedostatočná filtrácia??? | Zobrazenia : 18324 | Odpovede : 21 | Fórum : Africké cichlidy


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306624 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13188 používateľov