Žilina - Hurbanova ul.



Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Žilina - Hurbanova ul.

Odoslaťod Br?ko » 22 Jan 2007 16:37 pm

Zaujímalo by ma, ako ste spokojní s akvaristikou na Hurbanovej ulici v Žiline :?:
Obrázok používateľa
Br?ko
 
Príspevky: 19
Obrázky: 1
Založený: 12 Mar 2006 16:09 pm

Reklama

Re: Žilina

Odoslaťod STH » 22 Jan 2007 16:59 pm

niekedy velmi zaujimavy vyber ryb,ceny ok,ale cistota akvarii nic moc /vela mrcin v akva/a hlavne dost neprehladne rozmiestnenie ryb v akvariach...mam na mysli,ze v jednom akva je hrozne vela druhov ryb a jeden druh je po par kusoch aj 2-3 akvarkach :(
co sa tyka obsluhy...tam som spokojny...chalan poradi na velmi dobrej urovni a ked clovek nieco zhana tak je to schopny objednat len tak na vlastne triko.
do tejto akvaristiky chodim s tym,ze tam najdem nejaku rybu ktoru som uz dlho zhanal :roll:
Obrázok používateľa
STH
 
Príspevky: 530
Obrázky: 38
Založený: 03 Jan 2007 20:45 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina

Odoslaťod strbino » 22 Jan 2007 17:12 pm

osobne nemam moc rad tuto akvaristiku,ak sa to da tak nazvat,skor by som to nazval chovproduktom, spinave akvaria, mrtve ryby. Ja tam uz ani nechodim, ked nieco chcem tak si to dam objednat v nejakej normalnejsej akvaristike .
toť moj nazor+ nazov temy nema nic spolocne s jej obsahom, nabuduce by si mohol dat nazov temy, ktory je vystizny
:idea:
strbino
 
Príspevky: 933
Obrázky: 99
Založený: 30 Okt 2005 23:10 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Žilina

Odoslaťod Br?ko » 22 Jan 2007 17:48 pm

pravda, názov témy nie je najvýstižnejší, 2. raz napíšem presnejšie. No, chcem povedať, na rozdiel od STH , že mne teda moc neporadil. Chcel som si kúpiť nejaké meradlá na vodu, mali len na PH, v poriadku. Spýtal sa ma ale, že akú vodu mám v akvárku. Keď bývam v Žiline, nemusím upravovať nijako vodu, povedal.
Spýtal sa ma ešte, čím svietim a ako dlho. Povedal som, že 10 hod.
a on na to : ,,nevidím dovod, prečo by sa malo tak dlho svietiť, keď niesi doma " síce ešte niesom zďaleka odborník v tejto oblasti myslím, že by sa malo svietiť ,ak chceme z rastlín niečo mať, nie ?
Obrázok používateľa
Br?ko
 
Príspevky: 19
Obrázky: 1
Založený: 12 Mar 2006 16:09 pm

Re: Žilina - Hurbanova ul.

Odoslaťod STH » 22 Jan 2007 18:14 pm

tak to samozrejme zalezi na co sa ho pytas,mne poradil dobre uz viackrat,hlavne ohladom chovu...vodu z vodovodu som v zivote neupravoval...iba ak pri odchove ryb,ktore potrebovali ph pod 7.
no a to osvetlenie....vyzera to tak ze mu rastlinky nevonaju,teda v tomto zmysle o tom moc nevie...
ked chces rady tak chod na masaricku tam kde je carolina ten typek vie poradit a da sa s nim dobre pokecat,alebo na sturove namestie,ale tam sa moc k slovu nedostanes lebo je tam furt plno :o
Obrázok používateľa
STH
 
Príspevky: 530
Obrázky: 38
Založený: 03 Jan 2007 20:45 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina - Hurbanova ul.

Odoslaťod nanuska » 22 Jan 2007 18:16 pm

:: :shock:
::nuz ja este k tomu obchodu: to iste co strbino. este by som dodala ze vyber rastlin je minimalny a ak nejake su, tak vas presviedca/ju, ze su to akvariove do hoc-jakej vody, pricom ked domov pridete tak zistite, ze su to terarijne rastliny. :shock: . ceny sa mi nelubia, su vyssie ako inde v Ziline, predavac/i su sice mili, ale to nestaci...
Naposledy upravil nanuska dňa 22 Jan 2007 18:25 pm, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
nanuska
 
Príspevky: 381
Obrázky: 22
Založený: 23 Feb 2006 23:07 pm
Bydlisko: Zilina

Re: Žilina - Hurbanova ul.

Odoslaťod STH » 22 Jan 2007 18:19 pm

nanuska:no tie rastliny tam fakt stoja za prd a bohvie odkial ich nakupuje...
Obrázok používateľa
STH
 
Príspevky: 530
Obrázky: 38
Založený: 03 Jan 2007 20:45 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina - Hurbanova ul.

Odoslaťod nanuska » 22 Jan 2007 18:24 pm

::no to uz ani nechcem vediet,... ale viacej veci stoji za prd. seno pre kraliky a morcata skladuju pod akvariami. takze vlhne, zacne plesniviet a nezozere ti to ani diva svina,... niektore krmiva byvaju po zaruke. chyba bude mozno v tom, ze nema taku velku klientelu ako ine chovprodukty v Ziline. ja osobne tam uz nechodim iba naozaj z velkej nutnosti.
Obrázok používateľa
nanuska
 
Príspevky: 381
Obrázky: 22
Založený: 23 Feb 2006 23:07 pm
Bydlisko: Zilina


Naspäť na Akvaristické obchody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.