Práve je 26 Apr 2024 04:29 am

News News of Akvaristické obchody

Site map of Akvaristické obchody » Fórum : Akvaristické obchody

Vaše osobné skúsenosti a názory na akvaristické obchody a predajcov

Zive krmivo v BA

Zdravim pani akvaristi, neviete kde sa v Bratislave daju zohnat zive Koretry ( cierene komarie lavy) ?

Dakujem
Read more : Zive krmivo v BA | Zobrazenia : 6424 | Odpovede : 11


Akvaristiky Martin a Žilina

Zdravím asi po 8 rokoch som sa rozhodol prekopať svoje akvárium a opätovne som vyhľadával obchody, kde sa dá niečo kúpiť. Predovšetkým mi išlo o rastliny a ryby. V mojom okolí som však našiel len jednu akvaristiku vo Vrútkach, ktorá je veľmi dobrá, ale na spestrenie som chcel pozrieť aj niečo iné lebo tam momentálne nemal dobrý výber rastlín. Som však prekvapený, ale v Martine som už nič nenašiel. Do Žiliny to nemám ďaleko, ale ...
Read more : Akvaristiky Martin a Žilina | Zobrazenia : 6147 | Odpovede : 5


Navrh a realizacia akvaria - BRATISLAVA

Ahojte chcel by som aby nam niekto spravil zalozil a aj spravoval akvarium ale neviem na koho sa obratit v Bratislave a okoli.
Prosim poradte.
Dakujem
Read more : Navrh a realizacia akvaria - BRATISLAVA | Zobrazenia : 5045 | Odpovede : 4


Mini krabíky

Ahojte. Chcem Vás veľmi poprosiť či neviete o nejakej akvaristike, kde sa dajú zohnať rôzne druhy krabov vietnamských červených, mangrových vampírov, huslistov a podobné miniatúrne druhy. Na SK CR u Maďarov Poliakov Rakušanov to je jedno kde.

Ja som pred časom choval tieto nádherné kraby ktoré som náhodou objavil na jednej predajni. Lenže po polroku som z unáhlenosti a neopatrnosti podcenil karanténu, potom mi kvôli poslednému pošiel celý chov za pár dní.
Read more : Mini krabíky | Zobrazenia : 3002 | Odpovede : 0


Bratislava OC Danubia Super Zoo

Super zoo tu uz je, avšak na púchovskej, tak by som to chcel oddeliť.

V super zoo v danubii majú teraz fluval 30l sety v akcii z 99e na 49,8e !!!

Majú sety plant aj shrimp.

Tak isto som tam videl aj aquael 30l set v akcii za rovnakú cenu.

Ak niekto niečo také naháňal, má vynikajúcu šancu. .... doma dam aj foto tých setov ... (ak si spomeniem)

p.s. ja ani môj známy, ktorý ...
Read more : Bratislava OC Danubia Super Zoo | Zobrazenia : 14041 | Odpovede : 14


Akvaristika v Revúcej

ahojte, viete mi poradiť obchodík na akvaristiku v revúcej alebo v blízkom okolí? už vopred vám ďakujem
Read more : Akvaristika v Revúcej | Zobrazenia : 3138 | Odpovede : 0


Šumperk(CZ)-|Rataj kamenny obchod

Po dlhsom case pracovania nedaleko tohoto mestecka sa mi konecne podarilo navstivit tuto akvaristiku. Obchod nie je velky ale priestor je fakt 100percentne vyuzity. su tam dve miestnosti , ktore rozdeluje chodba na lavo akvaristika na pravo klasicke chovatelske potreby pre psi atd. na chodbe je velke okrasne akva s juhoamerickymi cichlidami a terarko s nejakymi velkymi jastermi plus nejake akva na predaj. Ale podme k casti s akvariami. Je tam toho tolko, ze sa ...
Read more : Šumperk(CZ)-|Rataj kamenny obchod | Zobrazenia : 7177 | Odpovede : 6


Super ZOO Poprad, Teplická

V Poprade je otvorená nová predajňa kde je časť venovaná akvaristom
https://www.facebook.com/pages/Super-Zo ... 9326559370
Dnes som tam bol, je to asi najlepšie, čo v okolí Popradu a Spišskej Novej vsi, či Kežmarku je. Nieje to reklama!
Výber rýb je celkom slušný, no je to všetko nové a tu sa každý v začiatkoch snaží ohúriť, nemyslím si, že akvária prešli niejakým obdobím, po ktorom by bolo vhodné vpustiť rybky. Dorábali ...
Read more : Super ZOO Poprad, Teplická | Zobrazenia : 8829 | Odpovede : 5


Pet Center Tesco Banská Bystrica

ahoj ludia v tescu som si vsimol predajnu pet center lutujem tie bojovnice ktoré sú tam taktiež v kelímkoch ale myslím že ostatné ryby sa tam majú celkom dobre akváriá niesú prepchaté v každom akváriu je živá rastlinka a substrát ryby tam niesú 40 v jednom akváriu ale tak po 10 a majú tam pekné africké cichlidy... aké máte skúsenosti?
Read more : Pet Center Tesco Banská Bystrica | Zobrazenia : 3079 | Odpovede : 1


Polit s.r.o.

Nikde som tu nenašiel ako vlastne funguje Polit. Objednávací formulár som nenašiel, osobná návšteva iba po dohode... Vedel by mi niekto ozrejmiť ako to je ? Chcel by som ísť obzrieť kamene do minička.
Read more : Polit s.r.o. | Zobrazenia : 2524 | Odpovede : 1


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkovo 306624 príspevkov • Celkovo 10513 tém • Celkovo 13188 používateľov