Midliho Akvaria



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

Midliho Akvaria

Odoslaťod Miloš » 22 Jún 2009 19:51 pm

1. Akvarium
Obrázok
2. Akvarium
Obrázok
3. Akvarium
Obrázok
4. Akavrium
Obrázok
5. Akvarium
Obrázok
6. Akvarium
Obrázok
7. Akvarium
Obrázok
8. Akvarium
Obrázok
9. Akvarium
Obrázok

Mozno ich je vela a bolo by lepsie, davat ich postupne, ale Milan ma poprosil, aby som mu ich nafotil a fotky uverejnil na akve, tak su tu, teraz to je na nom, aby k nim aj nieco povedal a myslim, ze sa nenahneva, ak sa k nim vyjadria aj ostatni akvaristi, tak smelo piste, ja napisem zaseba, ze akvarka sa mi velmi pacia a aj napriek tomu kolko akvarii Milan obhospodaruje, kazde jedno je nadhernym doplnkom domacnosti a ryby v nich maju zabezpecene dobre podmienky
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Reklama

Odoslaťod Miloš » 22 Jún 2009 20:01 pm

Este "balkonove" akvaria
10. Akvarium
Obrázok
11. Akvarium
Obrázok
12. Akvarium
Obrázok
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod dodopa » 22 Jún 2009 20:04 pm

bomba super to ukaze
dodopa
 
Príspevky: 38
Obrázky: 3
Založený: 14 Mar 2009 11:52 am
Bydlisko: Nitra

Odoslaťod Miloš » 22 Jún 2009 20:05 pm

Tak ja som ich nafotil, teraz je na Milanovi, aby o nich nieco napisal. Urcite sa nenahneva, ak pridate svoj nazor aj vy a za seba napisem len tolko, ze napriek tomu kolko akvarii Milan obhospodaruje, vsetky su nadhernym bytovym doplnkom a ryby v nich maju vytvorene dobre podmienky.
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Miloš » 22 Jún 2009 20:07 pm

este dodam ze 9. akvarium este nje je hotove je to len zaciatok a jeho fotenie dalo poriadne zabrat nakolko nema este ani osvetlenie ale uz ten mi pripada uzasny tak som ho sem jednoducho musel dat
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Odoslaťod Kajetan » 25 Jún 2009 09:37 am

Tak tomuto sa hovori aquarium enthusiast :). Nadhera. Nech sa dari.
Obrázok používateľa
Kajetan
 
Príspevky: 17
Založený: 11 Dec 2008 00:40 am
Bydlisko: Košice

Re: Midliho Akvaria

Odoslaťod azet » 26 Jún 2009 09:38 am

:D midli midli jump, no mas tych nadrzi pozehnane. ako nic proti Tvojej filozofii, ale neuvazoval si radsej mat miesto 10 nadrzi 1 a tu zariadit poriadne? cize vyhrat sa s aranzaciou rastlin, korenov atd. a mat len jednu techniku, zato vsak poriadnu? takto mi to pripada, akokeby ani jeden projekt nebol dotiahnuty uplne dokonca. ak su vsak akvarka primarne urcene na odchov roznych druhov a rastliny tam tvoria len doplnok tak chapem.

ako funguju tie takzv. "balkonove" akvarka? su na balkone len sezonne alebo po cely rok? mas balkon nejako preskelny ci zatepleny?
Obrázok používateľa
azet
 
Príspevky: 848
Obrázky: 15
Založený: 17 Feb 2003 18:13 pm
Bydlisko: ba

Odoslaťod SoRex » 26 Jún 2009 12:21 pm

Protože je midli až příliš skromný, moc sem nechodí, nerad píše a protože je to můj dobrý kamarád, dovolím si odpovědět za něj.
1 velké akvárium místo 10 (a že to taky nejsou žádná minička!!) by jej určitě neuspokojilo, protože se zabývá chovem řady druhů, které by se ve společném akváriu mohli křížit, navíc mají rozdílné nároky na prostředí a mnohé by se navzájem snažili vyhubit.
Tvoje poznámečka "tu zariadit poriadne" (velkou nádrž) mne pobavila - všiml sis, jak ty "neporiadne" zařízené nádrže vypadají? Kdo z nás má alespoň jedno takové!

Balkónová akvária jsou nedílnou součástí zaskleného balkonu a jsou tam nastálo. V zimě se pochopitelně přitápí, ale vzhledem k druhové skladbě ryb to není třeba nijak přehánět.
Obrázok používateľa
SoRex
 
Príspevky: 749
Obrázky: 57
Založený: 07 Mar 2004 15:38 pm
Bydlisko: Praha

Odoslaťod julessk » 26 Jún 2009 12:55 pm

Myslim ze tie akvarka su super, ale hlavne sa tesim na to kaskadovite č.9 ked bude hotove. Hned sem hodte foto pls
Obrázok používateľa
julessk
 
Príspevky: 55
Obrázky: 28
Založený: 25 Jan 2009 20:31 pm
Bydlisko: presov

Odoslaťod Raviolka » 26 Jún 2009 13:00 pm

Roman mě předběhl - ona totiž tahle prezentace postrádá dost významnou věc, a sice seznam chovaných druhů. Dost slušná sbírka rybek, které z návštěvníků Akva.sk vidělo někdy na vlastní oči možná deset lidí... a to jsem velký optimista :-)
Jinak ta akvária vypadají na vlastní oči lépe a myslím si, že jsou velmi pěknou ozdobou bytu. Nedá se to srovnat s nějakou "rybárnou". Na tu nejnovější skládačku jsem zvědavá - jsem si jistá, že to Milan dotáhne do pěkné podoby :wink:
Obrázok používateľa
Raviolka
 
Príspevky: 2578
Obrázky: 68
Založený: 18 Feb 2004 15:06 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: Midliho Akvaria

Odoslaťod Miloš » 26 Jún 2009 13:37 pm

Rav zoznam druhov tam je a kedze si u Milana bola vies kde ho hladat :)
Obrázok používateľa
Miloš
 
Príspevky: 1083
Obrázky: 113
Založený: 19 Aug 2005 18:47 pm
Bydlisko: Bratislava


Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.