oťuk na akva



Všetko čo nezapadá do ostatných sekcií - rôzne problémy s chodom akvária, fotografovanie, pozadia....

oťuk na akva

Odoslaťod IvanaL » 24 Sep 2023 15:23 pm

IMG_4324.JPG
IMG_4322.JPG
Ahojte. Rozhodla som sa pre GO mojej 105ky (AquaEl Leddy akvarijný set 105l - rozmery 75 x 35 x 40cm - hrúbka skla 5mm) a keď som odlepovala spodný plesnivý papier, odlepilo sa aj naťuknuté sklo zo spodného rohu. Je to stret dna a bočnej strany - na foto akva "stojí na boku". Bolo naťuknuté od "novoty", asi som bola šikovná, keď som ho inštalovala. Ale všimla som si to 2.deň po spustení - pred 4 mesiacmi. Netieklo, tak som to neriešila. Myslela som, že iba prasklinka.. ale očividne to bolo už vtedy vylúpnuté, ale ten odťuknutý fragment skla tam držal iba nalepený papier z vonku dna. Dá sa to nejako opraviť - niečo ako čelné sklo na aute? Či nemám riešiť a napustiť? Alebo je to hazard? Poraďte prosím. Osádka je v núdzovej 20litrovej nádržke, musím to vyriešiť. Je to hlúpy rozmer, nové stojí 66 eur na invitale a doprava plus 32:(. Do toho sa mi moc nechce. Ale keďže mám tuning-dokúpené 2. svetlo do krytu, a sú to trubice, tak by som kryt kvôli svetlu rada použila.. Ďakujem
IvanaL
 
Príspevky: 136
Obrázky: 0
Založený: 29 Júl 2023 18:29 pm
Bydlisko: Komárno

Reklama

Re: oťuk na akva

Odoslaťod IvanaL » 24 Sep 2023 22:34 pm

Objednala som nové, neriešte, vďaka:)
IvanaL
 
Príspevky: 136
Obrázky: 0
Založený: 29 Júl 2023 18:29 pm
Bydlisko: Komárno


Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.