500L amazonia



spustená nová sekcia kde budete mať možnosť prekonzultovať s akvaristami dosiahnutý layout Vášho akvária

500L amazonia

Odoslaťod Andrejamazonia » 05 Mar 2024 18:47 pm

Ahojte majstri.Tak tu som nebol už pár rôčkov :D.Z pôvodných akvárii mi neostalo nič pretože som sa sťahoval a staviam dom takže by nebo lani vôbec čas na môj koníček.Ale samozrejme ked už staviam počítam aj s akváriom skončil som pri 300vke a budem pokračovat s nejakou 500vkou.Rozmer by som chcel cca 180x50x55 dXšXv.Samozrejme je nachystaný prívod vody a odpad až nebeham s vedrom hore dolu :D ale ešte to potrvá nejakú dobu kým poriešim nádrž atd.Nemá náhodou niekto typ kto lepí akvária +skrinka pod akva v okolí ZA za prijatelné ceny?Taktiež budem chciet asi vrtané prívody aj prepad zo spodu akva.Zatial mam nachystaný filter s čerpadlom BLAU 4KDC dúfam že bude stíhat.Filter som zohnal nebudem hovorit kde :D má obsa cca 30L a je totálne nerozbitný :D a je uplne novučký.Vo vnútri je nerezový koš+filtračný rukáv takže pecka a všetko je pekne utesnené ked sa to poskladá do seba tak dúfam že to bude fungovat ako si predstavujem.Takže zatial si takto nachystám tému až tu môžem časom pridávať príspevky ako to pôjde :o
Prílohy
filter.jpg
Andrejamazonia
 
Príspevky: 198
Obrázky: 3
Založený: 22 Dec 2015 16:12 pm
Bydlisko: Žilina

Reklama

Naspäť na Vaše akváriá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.